نفت فقط یک ‘استراحت’ و قیمت نفت به احتمال زیاد به نوبه خود منفی دوباره تحلیلگران می گویند

قیمت نفت بهبود زودتر از ضرر و زیان های شبانه, اما آن را نمی ممکن است یک جهش و به سادگی می تواند بازارهای مصرف “استراحت” گفته تحلیلگران هشدار داد که قیمت های نفت خام می تواند به نوبه خود منفی دوباره.

که به دلیل مسائل اساسی با تقاضای ضعیف و ذخیره سازی در حال اجرا حل نشده و همچنان به اعمال فشار بر قیمت انرژی است.

آمریکا قیمت نفت را به عنوان به خوبی به عنوان معیار بین المللی نفت خام برنت را ببینید-اره این هفته است. این قرارداد ممکن برای آمریکا معیار وست تگزاس اینترمدیت شیرجه عمیق به قلمرو منفی در اوایل این هفته برای اولین بار در تاریخ خود و معامله در منفی $37.63 در هر بشکه رسید. این بدان معنی است که تولید کنندگان مجبور به پرداخت معامله گران به نفت دست خود را.

در حالی که نفت برنت سقوط یک شبه به پایین ترین سطح خود از سال 1999 در $15.98 آن وارد نیست به قلمرو منفی.

یک شبه ژوئن قرارداد نفت وست تگزاس اینترمدیت نیز 19 درصد به حل و فصل در $13.78 در هر بشکه رسید. تحلیلگران نسبت داده شده است که به تنش در خلیج فارس به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به “شلیک کردن و نابود کردن” ایران gunboats اگر آنها “آزار و اذیت” آمریکا کشتی.

“من حتی خواستار این یک دوباره بجای اول برگشتن. من فکر می کنم قیمت نفت در حال گرفتن یک استراحت” Vandana هری بنیانگذار وندا بینش را فراهم می کند که تجزیه و تحلیل در بازارهای جهانی انرژی. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آخرین معامله در $15.66 در هر بشکه در روز پنج شنبه بعد از ظهر گریه به دور از سطح حدود 60 دلار در آغاز این سال است.

“آن را به عنوان اتفاق افتاده است, آن را واقعا موفق به سرپا نگه داشتن قیمت ها تا بیش از حد,” او گفت: CNBC در روز پنج شنبه با اشاره به ایالات متحده-ایران تنش است. “من فکر می کنم تنش های سیاسی عنصر … در این نقطه به بازار بسیار کوچک است.”

خبری که رئیس جمهور تهمت دستور داده است که نیروی دریایی به شلیک کردن ایرانی gunboats ممکن است جرقه که در آغاز دوباره بجای اول برگشتن. اما در این زمینه ضعیف است با ضعف تقاضا و افزایش موجودی انبار.

جان Bromhead

ANZ تحقیقات

به جای هری با اشاره به عوامل کلیدی جهانی مستندات به عنوان زمان همه گیر در ادامه به عوارض آن که در ادامه به ضعف تقاضا و صدمه قیمت نفت است.

“فشار نزولی روی قیمت نفت هنوز بسیار زیاد است. چه تبدیل شده است به طور چشمگیری از لحاظ ضریب اطمینان بازار به خصوص در این هفته … است که تقاضا احساسات تبدیل شده است بسیار بیشتر از منفی به دلیل ادامه مستندات,” او گفت:.

“کشورهایی که در بر داشت یک مسطح منحنی … هستند که بسیار محتاط. بسیاری از کشورهای در حال دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس یک تجدید حیات در عفونت نرخ. اساسا آنچه که ما باید یک تصویر از دنیا که نمی دانید راه خود را از این بیماری همه گیر و به همراه مستندات.”

ANZ تحقیقات جان Bromhead همچنین گفت: در یک یادداشت روز پنج شنبه: “خبری که رئیس جمهور تهمت دستور داده است که نیروی دریایی به شلیک کردن ایرانی gunboats ممکن است جرقه که در آغاز دوباره بجای اول برگشتن. اما در این زمینه ضعیف است با ضعف تقاضا و افزایش موجودی انبار.”

می تواند قیمت های نفت خام به نوبه خود منفی دوباره ؟

تقاضای نفت شده است به شدت ضربه به عنوان محدودیت های مسافرتی در محل باقی می ماند در بسیاری از کشورها و مردم هستند گفت: به ماندن در خانه. هر دو هوایی و فضایی سفر آمده اند برای متوقف مجازی در میان عوامل دیگر.

که ياوه تقاضا موجب شده است تا عرضه نفت به سرعت در حال ساخت و اصلی تجهیزات ذخیره سازی به سرعت در حال اجرا از ظرفیت.

این آمار خام ایالات متحده به خصوص با کشور اصلی امکانات ذخیره سازی در کوشینگ اوکلاهما مجموعه به طور کامل در عرض چند هفته. مخازن در که مرکز عمده تجارت hub برای نفت خام به احتمال زیاد برای رسیدن به مخزن پر ظرفیت در اواسط ماه مه با توجه به برآورد توسط آمریکا سرمایه گذاری جهانی مدیریت بلکراک.

عدم ذخیره سازی است که یکی از عوامل اصلی فشار پایین نزدیکتر مدت قرارداد ممکن برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت که تمام شده در روز سه شنبه به منفی است. سقوط قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به منفی قیمت بی سابقه است.

در کوتاه مدت مگر اینکه تولید کاهش ظرفیت محدود برای ذخیره نفت به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادن قیمت های نفت تحلیلگران می گویند. آن را حتی می تواند به ارمغان بیاورد ژوئن قرارداد خام ایالات متحده است که گذشته بالاتر از 15 دلار در هر بشکه — به منفی سطوح و همچنین با توجه به آنها.

“این امکان وجود دارد که شرایط دیده می شود در اوایل این هفته می تواند تکرار خود را برای ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد با توجه به ذخیره سازی نفت مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک در بازار است که نگاه به باقی بماند حداقل در کوتاه مدت” پیتر Kiernan سرب تحلیلگر انرژی در واحد اطلاعات اقتصادی گفت: CNBC در ایمیل.

مگر اینکه جهانی مستند اقدامات کاسته و یا بیشتر تولید کاهش توافق وجود دارد این است که یک امکان بسیار واقعی است که ما را ببینید رایگان-سقوط قیمت نفت برنت و یک شانس است که آن را به تجارت در منفی قیمت در کوتاه مدت است.

نمو شین

تحلیلگر ارشد در سرمایه گذاری پلت فرم eToro,

نفت برنت ممکن است به شدت تحت تاثیر ذخیره سازی و مسائل آن را به عنوان حمل و نقل از طریق دریا گفت: Kiernan. نفت برنت قیمت گذاری بر روی یک جزیره در دریای شمال تقریبا 500 متر از آب که در آن تانکر ذخیره سازی در دسترس است. در مقابل نفت وست تگزاس اینترمدیت است محصور در خشکی و 500 مایل از آب ساخت آن را سخت تر برای بازارهای جهانی برای تحویل بگیرید.

نمو شین تحلیلگر ارشد در سرمایه گذاری پلت فرم eToro, گفت که دیگر عوامل مانند عرضه بیش از حد نفت بدون تولید بیشتر کاهش هنوز هم می تواند فشار برنت قیمت.

“اگر چه اوپک و روسیه و دیگر غیر-نفت اوپک-کشورهای تولید کننده به تازگی به یک توافق تاریخی به مقیاس تولید این هنوز هم نمی تواند به اندازه کافی برای مدیریت جهانی عرضه بیش از حد نفت گفت:” CNBC از طریق ایمیل.

با برآورد رکورد 160 میلیون بشکه نفت در حال حاضر برگزار شد در شناور سازی در کشتی معامله گران نفت در حال تقلا برای پیدا کردن جایگزین گزینه های ذخیره سازی به صورت خام هر دو بر روی زمین و در دریا گزارش رویترز روز جمعه به نقل unnamed حمل و نقل منابع.

“مگر اینکه جهانی مستند اقدامات کاسته و یا بیشتر تولید کاهش توافق وجود دارد این است که یک امکان بسیار واقعی است که ما را ببینید رایگان-سقوط قیمت نفت برنت و یک شانس است که آن را به تجارت در منفی قیمت در کوتاه مدت” شین گفت.

— CNBC سام مردیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>