RBC هشدار coronavirus می تواند 20 درصد کاهش در آمریکا فروش خودرو به عنوان خودرو سهام مخزن

رادیو فردا | رادیو فردا | گتی ایماژ

Coronavirus و آن اثر موج دار شدن در تقاضای مصرف کننده می تواند به ارسال و جهانی تولید خودرو پایین 16 درصد در سال 2020 سوخت تا حدی توسط یک رود 20 درصد کاهش در فروش آمریکا با توجه به RBC Capital Markets.

جدید پیش بینی می آیند به عنوان خودروساز سهام کاهش بیش از صنایع دیگر در میان COVID-19 شیوع. سهام عمومی-معامله آمریکا خودروسازان را حدود 30 درصد و 40 درصد در این ماه از جمله دو رقمی زیان دوشنبه.

تسلا همچنان ایالات متحده تنها خودروساز با سهام خود در این سال است. اما, آن را پیشرو در این ماه کاهش نسبت به جنرال موتورز فورد موتور و فیات کرایسلر. تسلا سهام بسته شده روز شنبه به پایین 18.6 درصد سهام سقوط 40.2% برای ماه. سهام باقی می ماند تا 6.4 درصد در سال.

فیات کرایسلر که روز شنبه گفت: این امر شاتر اکثریت خود را در اروپا گیاهان پایین است 36.3% در ماه مارس از جمله 21.6% کاهش در روز دوشنبه به $7.86. هر دو فورد و جنرال موتورز در حال پایین بیش از 30% در این ماه است. هر سه سهام آمار جدید 52-هفته دوشنبه است.

میانگین صنعتی داو جونز بسته حدود 3000 امتیاز کمتر دوشنبه یا 12.9% در 20,188.52. S&P 500 با کاهش 12 درصد به 2,386 دفاع کند گرفته شد.13 — ضربه زدن به پایین ترین سطح خود از دسامبر 2018 — در حالی که شاخص Nasdaq Composite با بسته 12.3 درصد کاهش در 6,904.59 در بدترین حالت آن روز تا کنون.

COVID-19 اولین بار عرضه و تقاضا موضوع برای خودروسازان در چین, با این حال آن را به عنوان گسترش به کشورهای دیگر از جمله آمریکا آن را به سرعت موجب نگرانی از رکود اقتصادی جهانی و کاهش تقاضای مصرف کننده.

RBC گفت: پیش بینی های جدید برای جهانی خودرو تولید پایین بودن 16 درصد است که عمدتا “از یک چشم انداز تقاضا” از جمله خرده فروشی در چین بزرگترین بازار خودرو – قطع در نیم تا کنون این سال است.

“ما فرض می کنیم تاثیر در ایالات متحده می تواند مشابه قبل از بازیابی بعد از آن در سال” نوشته RBC را یوسف Spak در یادداشتی به سرمایه گذاران صبح روز دوشنبه.

جدید هوا تماس برای ایالات متحده به فروش خودرو به سقوط به 13.5 میلیون وسایل نقلیه 20 درصد کمتر از سال گذشته فروش. در آغاز سال بسیاری از آنها خواستار ایالات متحده فروش خودرو به حدود 16.5 میلیون به 17 میلیون.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>