ری Dalio میلیاردر و بنیانگذار بریج همکاران LP صحبت می کند در طول موسسه مالی بین المللی (IIF) عضویت سالانه در جلسه ای در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, اکتبر. 18 سال 2019.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

ابوظبی, امارات متحده عربی — میلیاردر صندوق های تامینی غول ری Dalio فکر می کند roller-coaster تاثیر کروناویروس جدید در بازار است که به احتمال زیاد اغراق شده است.

سرعت گسترش ویروس که تا کنون به کشته شدن 1,018 مردم و بیمار بیش از 43 ، 000 در سراسر 28 کشور “احتمالا تا به حال کمی اغراق آمیز اثر قیمت گذاری دارایی های,” او گفت: شرکت کنندگان از سال 2020 سالانه کنفرانس Milken در ابوظبی روز سه شنبه.

“به دلیل موقت در طبیعت است که من انتظار می رود بیشتر از یک دوباره بجای اول برگشتن. آن را به احتمال زیاد خواهد بود چیزی است که در یکی یا دو سال خواهد بود و فراتر از آنچه هر کس خواهد بود صحبت کردن در مورد.”

نظرات از Dalio — بنیانگذار بریج همکاران که موفق 160 میلیارد دلار در جهانی سرمایه گذاری — زده یک مقدار آرامتر تن از بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران که صحبت به CNBC در مورد این موضوع. برخی هشدار داده اند این بیماری می تواند تکامل به چیزی بدتر از آنفولانزا و شیوع بیماری می تواند نکته چین به ویژگی های رکود اقتصادی است که تاثیر بقیه جهان است.

حتی برخی از وال استریت گاو می گویند آنها از ترس این ویروس می تواند منجر به یک بازار سهام اصلاح — زمانی که قیمت سهام افت حداقل 10 درصد از اوج اخیر — و که آن را در حال حاضر به شمار بزرگترین تهدید برای بازار رالی.

بازارهای ایالات متحده موفق به پاک کردن coronavirus مرتبط با فروش آف در هفته گذشته با S&P 500 به ثمر رساند یک رکورد جدید نزدیک است. S&P Dow شکست چهار روز پیروزی رگه در روز جمعه, اما آنها هنوز هم تا 3 ٪ و 2 ٪ در سال با روز دوشنبه بازار سهام تجمع رهبری tech سود.

یک ضربه عمده به اقتصاد چین

در حال حاضر این ویروس به تعطیل کردن کسب و کار در سراسر استان است که حساب برای بیش از 80 ٪ از تولید ناخالص داخلی و 90 درصد از صادرات جهان را دومین اقتصاد به دولت دستور کارگران به ماندن در خانه در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. آن را تحت فشار قرار دادند آتی نفت رو به پایین و فرستاده اوپک و کشورهای عضو اوپک تولید به خصوص کسانی که در خاورمیانه و تلاش برای قرار دادن یک طبقه تحت سقوط قیمت نفت.

تولید ناخالص داخلی رشد اقتصادی در چین که در آن اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر و عفونت در نظر گرفته شده است که انتظار می رود نزدیک به خرد به توقف این سه ماهه با برخی از پیش بینی های شاهد سقوط به کمتر از 2 درصد رشد در سال در سال. رشد تولید ناخالص داخلی چین در حال حاضر آمار پایین ترین سطح خود در سه دهه در 6.1 درصد در سال گذشته در میان آن طولانی جنگ تجاری با آمریکا

برای Dalio که خالص ارزش 18 میلیارد دلار و که صندوق ساخته شده است که مشتریان خود را تقریبا 60 میلیارد دلار پس از آن تاسیس شد 45 سال پیش چه به مراتب نگران کننده تر هستند دراز مدت مسائل مانند نابرابری ثروت.

“چه نگرانی من بیشتر اگر شما یک رکود” Dalio گفت: “ما در حال حاضر 11 سال در گسترش — این که آیا آن را یک سال به جلو با بزرگتر قطب وجود دارد که این شکاف ثروت و سیاسی فاصله من خواهد بود بیشتر نگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im