رپ دیو, تماس, ساعت ‘واقعی نژادپرستانه’ او به عنوان برنده بهترین آلبوم گونگ در بریتس

رپ دیو انجام شده سیاسی متهم نسخه از آهنگ خود را در جوایز بریت قبل از چیدن بزرگترین جایزه شب برای آلبوم خود سایکودراما.

این زن 21 ساله متهم بوریس جانسون بودن “واقعی نژادپرستانه” در دیگر آیات قبل از دست زدن به در Grenfell برج قربانیان و Windrush نسل.

او همچنین با انتقاد از رسانه درمان دوشس ساسکس و ادای احترام به پل لندن حمله تروریستی قربانی جک مریت به عنوان “برادر من در آغوش”.

“این نژادپرست است که آیا یا نه آن را احساس می کند نژادپرستانه/حقیقت این است که ما نخست وزیر واقعی نژادپرستانه” او ای بعد اضافه کرد: “در حال حاضر اگر شما نمی خواهید به آن را دریافت و سپس شما در حال never gonna get it/چگونه اخبار رفتار کیت در مقابل آنها چگونه درمان می شود Meghan.”

Rapper Dave performs his track Black at the 2020 Brit Awards
تصویر: رپ دیو انجام می دهد مسیر خود را در سال 2020 جوایز بریت

در ادای احترام به آقای مریت که پس از کشته شدن چاقو توسط تروریست عثمان خان آخرین سال های ستاره ای: “وجود اشک در چشمان ما و عشق در قلب ما.”

“ما تا به حال هرگز همان زمينه فرهنگ رنگ و یا کلاس اما شما اختصاص داده و زندگی خود را به دیگران شانس/و برای که من خیلی به عقب گرفته شده چون شما به ما همه یک صدا.”

دیو رفت و بعد از آن در شب به پیروزی آلبوم سال – شب پرطرفدار ترین جایزه برای اولین بازی خود را انتشار کلید.

بیشتر از دهندگان و هنر

اما شش مسیرهای هنرمند نبود تنها کسی که به نوبه خود به سیاست در حالی که در این مرحله برای سالگرد 40 از بزرگترین شب در موسیقی است.

ما رپر Tyler, The Creator برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در سابق نخست وزیر ترزا ممکن است او به عنوان او را پذیرفته گونگ بین المللی هنرمند.

رپر بود که منع از ورود به بریتانیا در سال 2015 توسط Mrs مارس گفت: “با تشکر از شما ترزا ممکن است. من می دانم که او در خانه p* * * * **** کردن.”

Brit Awards presenter Jack Whitehall pays tribute to Caroline Flack
استرالیایی ادای احترام به “جنب و جوش’ کارولین فلک

این مراسم سه شنبه شب در باز شد و با ادای احترام به کارولین فلک که مرده پیدا شد در آپارتمانش در شنبه شب پس از مصرف زندگی خود را.

میزبان جک وایت گفت: 40 سال یاد شد, به عنوان یک “نوع و پر جنب و جوش فرد با یک عفونی حس سرگرم کننده”.

“او را بشدت از دست رفته است. من مطمئن هستم که من صحبت می کنند برای همه وقتی که من می گویند که ما افکار با دوستان و خانواده خود را,” او گفت:.

هری سبک که مورخ سابق-Love Island مجری در سال 2011 نیست اظهار نظر علنی در مورد Flack اما دوخته روبان سیاه و سفید – نماد عزاداری – به او برگردان به عنوان او راه می رفت روی فرش قرمز.

charie
Charli XCX: ‘زنان هستند که حمایت از قانون’

پس از مرگ او از فلک را مورد انتقاد مطبوعات برای درمان آن از ستاره.

پیش از این مراسم عشق سابق جزیره شرکت کننده مونتانا قهوه ای گفت: آسمان, اخبار او امیدوار Flack مرگ را در خدمت به عنوان یک “بیدارباش” به رسانه ها.

او گفت: “من آن است که کار خود را و آنها نوشتن داستان در مورد مردم است اما برای جلوگیری از به خاطر [مشاهیر] رو به زندگی از طریق هر اشتباه علنی و عادلانه نیست.

“هر کس اشتباه می کند ما همه انسان هستیم و من فکر می کنم که مردم نمی توان پاسخگو برای هر اشتباه آنها را تا کنون در زندگی خود را فقط به دلیل آن است که چاپ شده در یک روزنامه.”

Montana Brown
کارولین فلک مرگ ‘بیدارباش’

دیگر هنرمندان را انتخاب کنید تا جوایز در روز سه شنبه شب شامل مابل برای بهترین زن هنرمند انفرادی و Billie Eilish – که به انجام یک جهان منحصر به فرد از باند آهنگ – برای بین المللی کردن زن هنرمند.

کره را برداشت گونگ برای بهترین گروه.

Stormzy برنده بهترین مرد جایزه برای دومین بار و با استفاده از سخنرانی پذیرش خود را به برجسته کردن موضوع دیگری تحت شعاع قرار جوایز – فقدان زن نامزد خارج از زنان تنها دسته.

او گفت: “به بهترین نر من باور نکردنی ترین زنان در تیم من… بهترین نر است و هیچ چیز بدون این باور نکردنی زنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>