Rap star دیو بازدید در Priti پاتل مصاحبه دفاع PM

دیو ادامه حمله خود را در “نژادپرستانه” بوریس جانسون پس از رپ استار را به لحاظ سیاسی به اتهام جوایز بریت عملکرد.

این زن 21 ساله متهم نخست وزیر بودن “واقعی نژادپرستانه” در جمعه شب مراسم اعطای جوایز در حالی که او همچنین با انتقاد از رسانه درمان دوشس Sussex.

در لندن در حال حاضر به دنبال تقویت خود ادعا می کند که او در پاسخ به دبیر خانه Priti پاتل محکومیت rap star نظرات در مورد آقای جانسون به عنوان “مزخرف مطلق” و “بسیار نامناسب”.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر دیو برجسته یک سری از آقای جانسون گذشته اظهارات زیر Ms پاتل اعلام شده به کی Burley در اخبار آسمان – که نخست وزیر “است نه یک نژادپرست در همه”.

این شامل آقای جانسون را اشاره به “پرچم تکان دادن piccaninnies” در سال 2002 مقاله ای برای دیلی تلگراف; و توضیحات خود را در “ایدز زده افراد اینطور” در مقاله ای در همان سال برای مجله تماشاگر پس از سفر به اوگاندا.

Boris Johnson arrives at Downing Street
تصویر: بوریس جانسون است که در مواجهه با اتهام نژادپرستی به نظرات قبلی
Nadhim Zahawi still
سیاست های جدید مهاجرتی ‘بسیار عادلانه تر”

نخست وزیر قبلا در پاسخ به انتقاد از گذشته خود نوشته توسط عذرخواهی برای “جرم من باعث شده” اما قول داد به “در ادامه به صحبت می کنند به طور مستقیم به عنوان من می توانم”.

“گاهی اوقات برخی از گچ می آید و سقف به عنوان یک نتیجه از یک عبارت من ممکن است مورد استفاده قرار گیرد و یا راه است که عبارت بوده لوسیون صورت متن توسط کسانی که مایل به دلایل خود را به کاریکاتور” آقای جانسون گفت: سال گذشته است.

در ضمن یک سری دیگر از افراد مشهور را به چالش دولت جدید سیستم مهاجرت – به عنوان مشخص شده توسط خانم پاتل در چهار شنبه – نشان می دهد آنها یا پدر و مادر خود را نمی توانست اجازه ورود به بریتانیا تحت طرح جدید.

نویسنده Sathnam Sanghera خواست دیگران برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در توییتر چگونه “شما و خانواده خود را نمی خواهد در اینجا, ساختمان, کسب و کار های خیریه و بیمه خدمات درمانی و کمک به سیاست, هنر و ورزش, اگر انگلستان بود تا به حال این پیشنهاد #pointsbasedsystem در قرن 20”.

او به چالش کشیده سابق صدراعظم ساجد جاوید که ترک آقای جانسون دولت در هفته گذشته و که پدر و مادر مهاجران پاکستانی برای اولین بار برای پاسخ.

:: گوش دادن به تمام کردن سیاست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این حزب محافظه کار MP نیست پیشنهاد اما بازیگران طنز David Schneider and Rebecca Front, نویسنده, Neil Gaiman, مواد غذایی, منتقد جی Rayner, نویسنده, کیتلین موران و سابق حزب محافظه کار صندلی بارونس Warsi همه به اشتراک گذاشته شده خود داستان خانواده.

همکار چگونه توصیف پدربزرگ خود وارد بریتانیا به عنوان یک millworker در 1950s اما “نمی خواهد اجازه داده شده” تحت سیستم جدید مهاجرت.

بارونس Warsi توضیح داد که چگونه او و فرزندان و نوه و نوه بزرگ ساخته شده اند “ده ها” از چند میلیون پوند کسب و کار و شاغل هستند به عنوان پزشکان و وکلا و حسابداران داروسازان معلمان و در نیروهای مسلح.

خانم پاتل است منحرف سوال که آیا او پدر و مادر خود نقل مکان کرد که به بریتانیا از اوگاندا در دهه 1960 می شده اند منع ورود به بریتانیا تحت سیستم جدید مهاجرت.

یک نظرسنجی نشان داد 83 درصد از انگلیسی ها به دولت نیاز برای مهاجران به زبان انگلیسی صحبت می کنند که از آمدن به این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>