رند پل آزمایش مثبت برای coronavirus گارد ملی فعال در کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

  • جهانی در مورد: بیش از 311,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 13,407
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 26,747
  • ایالات متحده و میر: حداقل 340

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:50 pm: Op-ed: با تشکر از بهداشت و درمان-مراقبت از خط مقدم کارگران برای خدمات خود را بیش از حد

من 30 به علاوه به عنوان یک روزنامه نگار مالی من زندگی می کردند از طریق ’90s آسیایی, بحران مالی, تکنولوژی دات کام, تصادف 9/11 حمله تروریستی و بحران مالی 2008. در حال حاضر امریکا در مواجهه با چیزی کاملا متفاوت است. ما در جنگ با یک بیماری همه گیر و مردم ما با تکیه بر ترین مراقبت های بهداشتی ما و خط مقدم کارگران — بی همتا هستند.

من خدمت سربازی و جانباز. افرادی که می دانند من در خدمت رفتن از راه خود را به تشکر از من برای من است و من خود را درک راستا در هر زمان.

در حال حاضر, اما من از همه شما برای تشکر از هر مراقبت های بهداشتی کارگران و همه کارگران خط مقدم (داروسازی و مواد غذایی را از بنزین و غیره.) برای تشکر از آنها را برای خدمات خود را. آنها به احتمال زیاد بیشتر وحشت زده از شما از ویروس و آن خرید اینترنتی در زندگی مالی خود. این افراد را به خطر می اندازند شخصی خود را در بهداشت و سلامت مردم آنها را دوست دارم — برای شما.

می توانید همه ما لطفا به عنوان آمریکایی گوش دادن به دختر جوان گریه وقتی که او با تشکر من برای تشکر از او را برای گرفتن خدمات ؟ من آن را در زمان زمان طولانی برای قدردانی از مردم تشکر من برای خدمت نظامی بود و من هرگز در خط مقدم مثل این افراد هستند.

ما امریکا است. اجازه دهید ما با هم آمده و از این طریق دریافت کنید. با تشکر از مردم در مراقبت از شما و نگه داشتن شما امن است.

تری کالن

8 pm: Cisco مرتکب $225 میلیون در مبارزه با کروناویروس به عنوان دره سیلیکون آغاز سرمایه گذاری حمله رعد اسا

فن آوری های غول پیکر در حال ارتکاب $225 میلیون دلار برای کمک به تلاش های هدف در مبارزه با کروناویروس در حالی که بقیه از دره سیلیکون آغاز یک سرمایه گذاری حمله رعد اسا برای کمک در مبارزه است.

سیسکو یک شرکت است که با تمرکز بر تهیه تجهیزات مخابراتی و شبکه و سخت افزار در میان موارد دیگر است که با قرار دادن این سرمایه گذاری عظیم و با توجه به یک پست وبلاگ که نوشته شده بود توسط خود مدیر عامل چاک رابینز یکشنبه شب. –برایان شوارتز

7:30 pm: NYSE آماده خود را برای اولین بار به تمام معاملات الکترونیک روز

کمیسیون بورس و اوراق بهادار منتشر شده تغییر حکومت در روز شنبه است که اجازه می دهد بورس نیویورک برای انجام تمام معاملات الکترونیکی.

روز دوشنبه اولین روز طبقه تجاری بسته خواهد شد NYSE افتتاحیه در ساعت 9:30 p. m. و باید اتفاق می افتد بلافاصله برای تقریبا تمام سهام موضوع معامله ای خاص گروههای موسیقی است. موجود در مدار است که توقف معاملات به طور خلاصه باید S&P 500 با کاهش 7% 13 درصد و 20 درصد ادامه خواهد داد تا در اثر.

SEC با اشاره به قانون براده موقت بودند تا مارس 15 یا زودتر اگر طبقه تجاری بازگشایی. –باب Pisani

7 بعد از ظهر: امارات متحده عربی تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز و از کشور, اخبار استان آژانس می گوید

امارات متحده عربی به حالت تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز به و از این کشور به مدت دو هفته بیش از coronavirus نگرانی دولت – خبرگزاری WAM گفت: با استناد به ملی اضطراری و بحران و سازمان هواپیمایی کشوری.

وام اضافه شده تصمیم گیری خواهد اثر را پس از 48 ساعت و برای دو هفته موضوع را به بررسی و ارزیابی است. –رادیو فردا

6:45 pm: Coronavirus محرک لایحه نتواند در کلید سنا رویه رای

عظیم بودجه بسته برای مبارزه با تاثیر از coronavirus نمی توانید به اندازه کافی رای در یک کلید سنا رویه رای جمعه شب.

بن بست آمد ساعت پس از رهبران دموکرات هشدار داد که این لایحه بود نه به شهوت و میل خود را به خاطر آنها گفت: آن را بیش از حد به قید وثیقه شرکت ها و نه به اندازه کافی برای کمک به کارگران است. آتی سهام حفره حفره به عنوان دو طرف نتوانستند به توافق برسند و در شرایط بسته است.

هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی است که قانونگذاران در نهایت رسیدن به یک معامله. “من فکر می کنم شما وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری مدت کوتاهی پس از رای نهایی شد. –لورن Hirsch, Leslie Josephs

6:30 pm: ایرباس می گوید گیاهان را بازگشایی در کندتر میزان تولید

ایرباس تایید کرد در روز یکشنبه را از سر تنها جزئی هواپیما تولید زمانی که آن فرانسوی و اسپانیایی کارخانه بازگشایی در روز شنبه پس از چهار روز تعطیلی برای مقابله با نگرانی های سلامت بیش از coronavirus.

برخی از فرانسوی های کارگری روز شنبه گفت که تصمیم گرفته شده بود که تولید را از سر در یک کندتر از حالت عادی هستند. –رادیو فردا

6:12 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن فعال گارد ملی در کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) و معاون رئیس جمهور مایک پنس (ج) گوش دادن به کاخ سفید تجارت و تولید سیاست مدیر پیتر ناوارو صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 22, 2020, در واشنگتن, DC.

اریک Baradat | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه اعلام کرد او استقرار گارد ملی به کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن دولت فعلی فاصله از شیوع کروناویروس در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید پس از فرمانداران دولت می گویند خواسته های خود را برای بیشتر ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی برآورده نشده آنها را وادار به رقابت با یکدیگر برای بحرانی منابع به عنوان coronavirus همه گیر به شدت در ایالات متحده است.

دولت استانداران را حفظ فرماندهی گارد ملی اما سازمان مدیریت اضطراری فدرال [FEMA] را پوشش تمام هزینه های این ماموریت برای پاسخ به شیوع رئیس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. –اما Newburger, Riya Bhattacharjee

6 pm: ویرجین استرالیا قصد دارد برای کاهش بیشتر پروازهای داخلی به عنوان محدودیت های مسافرتی سفت

ویرجین استرالیا Holdings Ltd روز دوشنبه گفت: این انتظار می رود به ایجاد یک “مواد کاهش” در آن ظرفیت داخلی پس از دولت استرالیا توصیه می شود در برابر غیر ضروری مسافرت داخلی و برخی از کشورهای محکم محدودیت های مسافرتی.

استرالیا شماره 2 شرکت هواپیمایی گفت: بیشتر اطلاعات ارائه شده خواهد بود در روزهای آینده.

باکره هفته گذشته گفت: آن را زمین تمام پروازهای بین المللی و برش داخلی آن ظرفیت به عنوان نیمی از تقاضای سفر فرو با توجه به شیوع کروناویروس. –رویترز

5:30 pm: سناتور. میت رامنی به خود قرنطینه پس از تماس با برامدگی لبه طبقات سنگ پل

دفتر سناتور. میت رامنی R-Ut., روز یکشنبه گفت که رامنی نمی خواهد رای مجلس سنا در کف و بلافاصله خود قرنطینه پس از سناتور شده است در تماس با پل در روزهای اخیر. رامنی هیچ نشانه ای ندارند اما تست خواهد شد برای ویروس خود کرد. –اما Newburger

4:10 pm: سنا تاخیر در رای گیری تا بعد از این شب

رهبران مجلس سنا را به تاخیر رویه رای در coronavirus بسته محرک اقتصادی از 3:00 pm 6:00 p. m. روز شنبه.

وقتی پرسیده شد که در مورد به تأخیر انداختن رای اکثریت رهبر میچ مک کانل R-Ky., گفت که این مذاکرات ادامه دارد.
دموکرات ها استدلال کرده اند که روحانی در قانون را شامل نمی شود برخی از خواسته های کلیدی خود را.

تسکین بسته شامل ارائه یک پرداخت نقدی به خانواده های آمریکایی و وام به کسب و کارهای کوچک در میان چیزهای دیگر. این قانون می تواند در مجموع بیش از 2 تریلیون دلار. –اما Newburger

4:05 pm: Pelosi سیگنال اختلاف بیش امداد بسته: ‘از نظر ما جدا’

مجلس نانسی پلوسی صحبت می کند به رسانه ها در طول جلسه هفتگی 12 مارس سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC.

نیکلاس Kamm | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مجلس نانسی پلوسی, نشانه های این که او را در هیئت مدیره با سنا طرح محرک در مذاکرات برای مبارزه با آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

“از نقطه نظر من ما از هم جدا” پلوسی به خبرنگاران گفت: در کنگره وقتی پرسید که آیا او انتظار دارد به یک معامله است.

پلوسی گفت: هیچ دو حزبی معامله در این نقطه, اما که دموکراتیک رهبران کنگره خواهد بود prepping خود قانون. “آن را در مجلس سنا طرف در حال حاضر به دلیل این که خود را آخرین مهلت برای رای,” او گفت: “اما ما خواهید بود با معرفی خود ما بیل و امیدوارم آن را سازگار با آنها چه مورد بحث در سنا است.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر به خبرنگاران گفت که “ما نیاز به یک لایحه قرار می دهد که کارگران برای اولین بار نیست که شرکت های بزرگ.” او کاهش یافته است به می گویند اگر او از این لایحه.

بسته محرک اقتصادی تحت مذاکره به احتمال زیاد خواهد شد در مجموع بیش از 2 تریلیون دلار, با توجه به برآورد از کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow. سنا تحت فشار بوده است را به پایان برساند یک طرح با مجلس و دولت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

قانونگذاران این آخر هفته در حال هل دادن برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهلت برای اتمام معامله در روز دوشنبه. وجود خواهد داشت 3 p. m. ET رویه رای در فاز سوم لایحه بعد در روز. —اما Newburger

3:21 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام فاجعه بزرگ در ایالت واشنگتن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که یک فاجعه بزرگ وجود دارد در ایالت واشنگتن با توجه به بیانیه ای از کاخ سفید است.

او دستور داد تا کمک های فدرال به مکمل دولت های قبیله ای و محلی تلاش بازیابی در مناطق متاثر از coronavirus.

دولت های محلی و خاص خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی می توانید دریافت بودجه فدرال برای اورژانس اقدامات حفاظتی از جمله مستقیم کمک های فدرال. نیز وجود دارد که بودجه فدرال برای افراد مبتلا به دریافت بحران مشاوره در واشنگتن است. —هانا میلر

3:16 pm: Ohio, لوئیزیانا, تبدیل به آخرین آمریکا اعلام مستندات

اوهایو و لوئیزیانا شد آخرین متحده به اعلام گسترده مستندات به سرعت گسترش ویروس با نزدیک به یک سوم آمریکایی ها تحت دستور به ماندن در خانه.

ایالات متحده برای پیوستن به نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز, کانکتیکات و نیوجرسی به 100 میلیون آمریکایی در ترکیب به عنوان موارد بالا در سراسر کشور 33,000 با حداقل 390 مرده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“هر قطعه از شواهد وجود دارد که من می توانم دراز دست من نشان می دهد که ما در یک کاملا مهم در این جنگ و آنچه ما در حال حاضر را به تمام تفاوت در جهان گفت:” اوهایو فرماندار مایک DeWine. “آنچه ما در حال حاضر متوقف خواهد شد این مهاجم. آن را آهسته این مهاجم بنابراین ما سیستم مراقبت های بهداشتی … را هم برای درمان شدند.”

اوهایو 351 مورد و سه مورد مرگ در حالی که لوئیزیانا 837 موارد و 20 مرگ و میر چند در ارشد مرکز مراقبت. —رادیو فردا

2:32 pm: کمیته المپیک را افزایش می دهد ‘سناریو برنامه ریزی,’ خاموش نگه می دارد لغو

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که در آن پله تا آن سناریو-برنامه ریزی برای بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو.

“این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی ها” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت. “در این مرحله اجازه خواهد داد که بهتر دید به سرعت در حال تغییر و توسعه از وضعیت سلامت در سراسر جهان و در ژاپن است.”

کمیته بین المللی المپیک گفت که هر چند coronavirus وضعیت در حال بهبود است در ژاپن “افزایش چشمگیر در موارد و شیوع بیماری های جدید” در کشورهای دیگر منجر به تصمیم به گام تا سناریو-برنامه ریزی است. این سازمان گفت که لغو بازی های المپیک در حال حاضر در دستور کار خود. —هانا میلر

2:55 pm: کسری بودجه دولت است که در مورد به منفجر شدن

به یاد داشته باشید که مردم همه کار می کرد تا بیش از یک تریلیون دلار کسری بودجه دولت? کسانی که ممکن است به نظر می رسد روزهای خوبی در هنگامی که کنگره و کاخ سفید در پایان coronavirus بسته نجات رود به تصویب در چند روز آینده.

تخمین می زند که چقدر بزرگ این لایحه نهایی خواهد بود متفاوت است اما مطمئن باشید که از آن خواهد شد یک لحظه تاریخی برای محض مالی بودن نیروی وارده در زمان فشار اقتصادی.

دولت اظهارات طی چند روز گذشته نقطه به چیزی حدود 2 تریلیون دلار در اقتصاد آب. در مقابل, و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, طلیعه یک $831 میلیارد بسته از طریق در طول بحران مالی است.

که نوع بار مالی می آید که دولت در حال حاضر chalked $624.5 میلیارد دلار در جوهر قرمز را از طریق فقط در پنج ماه اول سال مالی که در ماه اکتبر آغاز شده. که هزینه های سرعت بیرون ریخته شده از طریق تمام سال مالی منجر به 1.5 تریلیون دلار کسری بودجه و این که گذشته از هر یک از هزینه های مبارزه با کروناویروس. —Jeff Cox

2:29 pm: سناتور. رند پل آزمایش مثبت

سناتور رند پل (R-KY)

جاشوا رابرتز | ایسنا

رند پل سناتور. R-Ky., دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او اولین بار است که ایالات متحده شناخته شده است سناتور به تست مثبت است.

“سناتور رند پل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. او احساس خوب است و در قرنطینه” پل را در توییتر نوشت. “او است که بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.”

او انتظار دارد که به پشت در سنا پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد. هیچ عضو هیات بوده است و در تماس با پل از سی دفتر شروع به کار از راه دور 10 روز پیش با توجه به صدای جیر جیر. —اما Newburger

2:26 pm: نیویورک موارد پرش حسابداری برای حدود نیمی از همه به ما گزارش شده عفونت

2:10 pm: آنگلا مرکل در قرنطینه پس از تماس با دکتر آزمایش مثبت

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می رسد به ایجاد یک بیانیه مطبوعاتی در گسترش این کروناویروس جدید COVID-19 در صدارت در برلین در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

مایکل Kappeler | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تصمیم به خود قرنطینه در خانه اش پس از تماس با یک دکتر که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

مرکل مطلع شد پس از یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که یک دکتر که اداره یک واکسن پنوموکوک به او در بعد از ظهر جمعه دارای آزمایش مثبت برای این ویروس به گفته سخنگوی دولت آلمان Steffen Seibert.

مرکل تصمیم گرفت بلافاصله قرنطینه خودش را در خانه اش Seibert گفت. او آزمایش خواهد شد به طور منظم در طول چند روز آینده ادامه خواهد داد و برای انجام وظایف خود به عنوان صدراعظم از خانه.

مرکل تصمیم به خود قرنطینه می آید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تشدید در سراسر اروپا از جمله در آلمان است. —اسپنسر کیمبال

2:05 pm: پنتاگون گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس

پنتاگون تایید کرد که یک پیمانکار کار می کرد که در دفاع از امنیت و همکاری آژانس گذشت در مارس 21, پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

این اولین بار است که مرگ در وزارت دفاع.

“تسلیت ما بیرون رفتن خود را به خانواده, دوستان و همکاران و ما از متخصصان پزشکی که مشغول به کار به صرفه جویی در زندگی خود در برابر این ویروس” پنتاگون نوشت: در بیانیه ای. —آماندا Macias

1:55 pm: 3M به ارائه نیویورک و سیاتل با 500,000 N95 ماسک

یک کارگر restock محبوب N95 3M ذرات فیلتر ماسک صورت در یک فروشگاه در شرق پالو آلتو کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است.

Yichuan ساو | NurPhoto | گتی ایماژ

3M رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مایک روم گفت: این شرکت عرضه خواهد شد نیویورک و سیاتل با یک و نیم میلیون N95 ماسک ماسک به آدرس مداوم کمبود بهداشت و درمان-مراقبت از تجهیزات.

“همانطور که من نوشتن این, بیش از 500,000 ماسک در راه از ما داکوتای جنوبی گیاه به دو مطلب انتقادی نهفته مناطق نیویورک و سیاتل با ورود انتظار می رود با شروع فردا” رومی نوشته شده در LinkedIn.

پس از اولیه شیوع کروناویروس, 3M افزایش سطح تولید از N95 ماسک به حداکثر ظرفیت. در آمریکا 35 میلیون ماسک تولید شده در هر ماه و بیش از 90 درصد در حال حاضر تعیین شده برای کارمندان ضروری است مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و سایر صنایع از جمله انرژی و مواد غذایی و دارویی با توجه به روم.

“ما در حال کار با آمریکا و دولت های دیگر, بررسی متناوب تولید حالات و کاوش در ائتلاف با دیگر شرکت ها برای افزایش ظرفیت بیشتر” رومی گفت. —اسکندریه سفید

1:23 pm: آلمان ممنوعیت جلسات بیش از دو نفر در

آلمان سخت تر محدودیت هایی در تعامل اجتماعی از جمله بان کی مون در جلسات عمومی از بیش از دو نفر به سرعت گسترش coronavirus.

می گوید: “هدف این است که برای به دست آوردن زمان در مبارزه با ویروس” آنگلا مرکل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

برای حداقل دو هفته آینده مردم اجازه داده نخواهد شد به شکل گروه های بیش از دو نفر در مکان عمومی, مگر اینکه آنها با هم زندگی می کنند در همان خانواده و یا جمع آوری شده است که مربوط به کار او اضافه شده است.

به عنوان بخشی از یک بسته نرم افزاری از قوانین سختگیرانه تر در رستوران ها تنها می تواند غذای آماده ارائه خدمات و آرایشگری و زیبایی, ماساژ, تا تو, سرو باید دید. —رادیو فردا

1:19 pm: اسپانیایی خواننده اپرا Plácido Domingo تست مثبت

اسپانیایی خواننده اپرا Plácido Domingo می گوید که او دچار عفونت با کوروناویروس.

79 سال سن دومینگو گفت: در یک پست خود را شخصی Facebook حساب که “من احساس می کنم این است که من وظیفه اخلاقی به اعلام به شما که من تست مثبت است.”

تنور می گوید که او و خانواده اش در انزوا و که او به خوبی احساس وجود داشتن تب و سرفه. —آسوشیتد پرس

1:03 pm: فدرال اکسپرس مدیر عامل شرکت می گوید او انتظار نیست به دنبال فدرال کمک و یا توسل به اخراج

مدیر عامل شرکت فدرال اکسپرس فرد اسمیت گفت که او شک و تردید در این شرکت خواهد بود به دنبال هر فدرال کمک های اولیه پس از کسب و کار افزایش یافته است و در میان coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت همچنین انتظار هر گونه اخراج اسمیت گفت.

پیش بینی ها نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 3 میلیون نفر خواهد شد که در زمینه بیکاری هفته آینده.

“مردم ما در حال کار بسیار به شدت در هر دو کسب و کار به سمت کسب و کار در حال حرکت همه چیز برای بیمارستان ها و آزمایشگاه های تشخیصی چیدن نمونه ها و گرفتن آنها را به مکان های مختلف که در آن آنها می تواند آزمایش می شود” اسمیت گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

فدرال اکسپرس یکی از بزرگترین حمل و نقل و تدارکات شرکت ها در کشور دیده می شود ارائه خدمات افزایش تقاضا که بیشتر آمریکایی ها در حال تعطیل در خانه. اسمیت وجود دارد گفت: “تلاش های گسترده” در جریان امکانات به لحاظ اجتماعی فاصله کارکنان و ارائه وسایل مانند دستکش و ضد عفونی کننده سواب.

“ما در حال انجام همه چیز را ما می توانیم, تمیز کردن امکانات ما prolifically,” او گفت:.

کامیونداران و کارگران انبار در فدرال اکسپرس و رقیب یو پی اس در ادامه به نشان می دهد تا به کار حتی با علائم کروناویروس, از ترس از اقدامات تلافی جویانه و یا مجازات اگر آنها نمی, با توجه به گزارش نیویورک تایمز. —اما Newburger

12:10 pm: آفریقای اضطراری تجهیزات پزشکی از چین Jack Ma

بنیانگذار و رئیس سابق راهنمایی گروه Jack Ma حضور ‘Ma Yun معلمان روستایی جایزه’ جوایز نشان می دهد در تاریخ 21 ژانویه 2018 در Sanya, هاینان استان چین است.

وانگ او | گتی ایماژ

آفریقا را دریافت کرده است و بسیار مورد نیاز coronavirus بسته مراقبت از چینی میلیاردر Jack Ma.

پرواز باری حاوی بیش از 6 میلیون اقلام پزشکی وارد سهشنبه در پایتخت اتیوپی آدیس آبابا. منابع از Ma, بنیانگذار چین e-commerce غول Alibaba توزیع خواهد شد به کشورهای آفریقایی نیاز به منابع برای مبارزه با گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

اتیوپی هواپیمایی باری پرواز از گوانگژو چین وارد با 5.4 میلیون ماسک صورت 1.08 میلیون تست کیت 40,000 مجموعه ای از لباس های محافظ و 60,000 سپر چهره های حفاظتی با توجه به اتیوپی مقامات و جک ما پایه و اساس است.

اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد هفته گذشته متعهد به توزیع منابع به کشورهای دیگر در آفریقا است. Ma فرستاده است مشابه محموله از تجهیزات پزشکی به کشورهای آسیا و اروپا و آمریکای شمالی و آمریکای لاتین است. —آسوشیتد پرس

11:59 am: ایالت نیویورک بیشتر موارد از فرانسه یا کره جنوبی به عنوان عفونت افزایش می یابد به 15,168

ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از فرانسه یا کره جنوبی به عنوان تعدادی از تایید عفونت افزایش یافت و به 15,168 با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

شیوع بیماری در سراسر کشور است و بدترین در ایالات متحده است. نیویورک در حال حاضر بیشتر COVID-19 نفر از کشورهای مختلف در تلاش برای مدیریت خود caseloads از جمله فرانسه و کره جنوبی و سوئیس و انگلستان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده, واشنگتن, دولت بعدی بیشترین تعداد موارد در 1,647 دفاع کرد گرفته شد و پس کالیفرنیا با 1,518 با توجه به نمودار کومو ارائه شده در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. —سحر Kopecki

11:49 am: آلودگی هوا می افتد به عنوان شیوع سفر کند اما دانشمندان هشدار می دهند از دراز مدت تهدید

Coronavirus همه گیر است و بستن تمام کشورها در سراسر جهان باعث کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا در شهرهای بزرگ به عنوان سران دولت اجرای سختگیرانه تر قرنطينه و محدودیت های مسافرتی.

ناخواسته آلودگی هوا کاهش از شیوع ویروس فقط موقتی هستند ،

اما این بیماری همه گیر را ناخواسته آب و هوا تاثیر ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به چه کشورها و شرکت ها مجهز به رسیدگی به کندتر-در حال حرکت است اما مخرب تغییر آب و هوا بحران است. تا کنون محققان هشدار می دهند که جهان آمادگی.

“همانطور که برای مزایای زیست محیطی ما را از رکود روز به روز زندگی و فعالیت های اقتصادی از نظر بهبود کیفیت هوا و جزئی دیگر مزایای این نشانه خوبی است که اکوسیستم ما تا حدودی انعطاف پذیر اگر ما به طور کامل آنها را از بین ببرد گفت:” پیتر Gleick یک آب و هوا دانشمند و بنیانگذار موسسه اقیانوس آرام در برکلی کالیفرنیا است. “اما آن را خوب خواهد بود اگر ما می تواند به بهبود محیط زیست ما بدون نیاز به فلج کردن اقتصاد ما,” او اضافه شده است. —اما Newburger

11:43 am: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید دولت برای شروع بالینی دارو دادگاه اجازه موقت بیمارستان

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری در میان شیوع کروناویروس در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است.

بنت Raglin | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او خواسته دولت فدرال به ملی خرید تجهیزات پزشکی و امضا در مکان های مختلف برای ساخت موقت بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران در سراسر کشور است که سخت ترین ضربه در آمریکا

کومو گفت: U. s. Army Corps of Engineers خواهد ساخت موقت بیمارستان ها در استونی بروک Westbury, Westchester, New York و یعقوب K. Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک که شامل چهار فدرال بیمارستان 250 تخت در هر.

ایالت نیویورک نیز در حال اجرا یک کارآزمایی بالینی آغاز سهشنبه از یک رژیم درمان از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین دو داروهایی که پزشکان در آفریقا و جاهای دیگر می گویند آنها دیده می شود نتایج خوبی در مبارزه با ویروس.

کومو گفت: دولت فدرال نیاز به ملی خرید مورد نیاز تجهیزات پزشکی اضافه کرد که کمبود شخصی دنده محافظ مانند ماسک و زندگی صرفه جویی در تجهیزات مانند ماسک است که منجر به قیمت درآوردن. ماسک استفاده می شود که برای هزینه 85 سنت در حال حاضر $7 “چرا چون من در رقابت با کشورهای دیگر,” او گفت:. —سحر Kopecki

11:31 am: Merck عرضه نیویورک مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم با 500,000 فولاد ماسک

مرک گفت: آن عرضه خواهد شد شهر نیویورک با یک و نیم میلیون ماسک را به آدرس کمبود شدید مراقبت های بهداشتی لوازم.

“در پاسخ به نیاز فوری به تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان و دیگر خط مقدم پاسخ مبارزه COVID-19 گیر” در داروسازی ارائه خواهد شد 500,000 ماسک یک سخنگوی شرکت گفت CNBC.

مرک مشخص شده است که این ماسک ها ماسک های جراحی نه N95 ماسک. —مگ Erp Pmi

11:22 am: شرکت ها باید حفظ به عنوان بسیاری از مردم ممکن گری کوهن می گوید:

گری کوهن سابق رئیس مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

گتی ایماژ

شرکت ها باید حفظ به عنوان بسیاری از مردم به کار و حقوق و دستمزد به عنوان ممکن است در میان همه گیر سابق کاخ سفید مشاور اقتصادی گری کوهن گفت. او گفت که اقتصاد در نهایت به گزاف گویی و مردم باید قادر به بازگشت به کار بلافاصله به جای داشتن برای رفتن را از طریق دوباره فرآیند استخدام.
 
“این شرم آور خواهد بود اگر ما اجازه رفتن مردم خاتمه داده شود با آنها قرار داده و آنها را از بیکاری و پس از آن تا به حال سعی کنید به rehire آنها را هنگامی که ما دوباره اقتصاد” کوهن گفت: CBS’ “چهره ملت است.”
 
Coronavirus بحران خواهد شد به احتمال زیاد منجر به اخراج در یک مقیاس است که ایالات متحده هرگز دیده می شود قبل از, با, بانک مرکزی آمریکا پیش بینی که از هفته آینده در مجموع 3 میلیون نفر خواهد شد که زمینه برای بیکاری. اعداد به شمار می رود به طوری که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است تا مقامات دولتی را به تاخیر انتشار دقیق آمار و ارقام.
تامین مالی بسته برای کمک به اقتصاد بهبود یافتن از این بیماری همه گیر خواهد بود به ارزش 4 تریلیون دلار خزانه داری وزیر استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت. بخشی از آن که شامل تلاش های بین خزانه داری و فدرال رزرو به ارائه نقدینگی به کسب و کار. —اما Newburger

10:45 am: FEMA معلوم نیست در مورد ماسک مقدار و توزیع

FEMA مدیر پیت Gaynor ارائه نمی دهد جامد زمانی که ملی ذخایر ماسک توزیع خواهد شد و یا به یک شماره برای چگونه بسیاری از ماسک در حال حاضر در حال حمل می شود.

“ما در حال حمل و نقل تمام آن منابع را به همه مطالبات به همه می پرسد از فرمانداران هر روز” Gaynor گفت: در ABC News’ “این هفته است.”

او گفت که هنوز هم وجود دارد ماسک در ملی ذخایر اما FEMA آماده است به “صفر” برای دیدار با تقاضا است. وی به نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا به عنوان نقاط بحرانی که در آن ماسک در حال ارسال. —هانا میلر

10:20 am: فرماندار ایلینوی می گوید متحده در حال رقابت برای منابع — “این یک غرب وحشی وجود دارد’

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در کنار دیگر نمایندگان و ذینفعان را اعلام کرد یک قدم بزرگ رو به جلو برای قانونی شاهدانه در سیاه و سفید ایالات صندوق ایلینوی در شنبه 4 مه 2019. این لایحه همچنین به نظر می رسد برای پاک کردن هزاران نفر از کلاس-4 جنایت ماری جوانا اعتقادات. (آبل اوریبه/شیکاگو تریبون/TNS از طریق گتی ایماژ)

آبل اوریبه | تریبون سرویس خبری | گتی ایماژ

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: دولت تنها با دریافت کسری منابع درخواستی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال. کمبود منابع در ادامه به نتیجه در ایالات متحده و کشورهای رقابت در برابر یکدیگر برای بحرانی تجهیزات حفاظت شخصی در بازار است.

“این باید یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال…این غرب وحشی وجود دارد…در واقع ما overpaying برای PPE از آنجا که رقابت” پریتزکر گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

فرماندار همچنین با اشاره وجود دارد که باید ملی بوده ماندن در خانه سفارش دهید. پریتزکر گفت: او برقرار یکی برای خود دولت است چرا که او برای محافظت از 12.7 میلیون نفر است که در ایلینویز زندگی می کنند.

“آن کار خواهد کرد…مگر اینکه ما مردم را به ماندن در خانه و برای جلوگیری از برقراری ارتباط در راه است که آنها ما قصد داریم برای دیدن…ده ها هزار نفر از مرگ و میر بیشتر,” پریتزکر گفت. —اسکندریه سفید

10:08 am: Mnuchin کار با تغذیه به ارائه 4 تریلیون دلار نقدینگی در تلاش برای رسیدن به یک معامله امروز با کنگره

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: دولت در حال همکاری با بانک مرکزی برای ارائه به 4 تریلیون دلار نقدینگی تامین مالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از اقتصاد است.

“ما می توانیم اهرم تا 4 تریلیون دلار برای کمک به همه چیز از کسب و کارهای کوچک به کسب و کارهای بزرگ را از طریق آینده 90 تا 120 روز” Mnuchin گفت: عصر روز شنبه.

Mnuchin همچنین گفت: دولت در تلاش است برای رسیدن به یک معامله با کنگره امروز با توجه به اقتصادی بسته امداد است که می تواند بالا $1.8 تریلیون. نکات برجسته این بسته شامل کسب و کار کوچک نگهداری وام که به کسب و کار از دو هفته از جریان نقدی, واریز مستقیم برای آمریکایی ها با میانگین سپرده بودن 3000 $برای یک خانواده چهار و افزایش بیمه بیکاری برای مردم گذاشته به دلیل coronavirus.

بیمارستان ها نیز دریافت حدود 110 میلیارد دلار در کمک های اولیه با توجه به Mnuchin. —هانا میلر

در مورد Covid19 نشانه ها دیده می شود در میدان تایمز در شهر نیویورک ایالات متحده در مارس 20, 2020.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

9:25 am: شیوع ویروس در نیویورک بدتر خواهد شد, de Blasio می گوید:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر خواهد شد در چند ماه آینده و خواست دولت فدرال به استخدام ارتش آمریکا برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

“رئیس جمهور نمی خواهد بلند کردن انگشت خود را برای کمک به زادگاه. … من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ: اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” شهردار گفت: ان بی سی نیوز’ “دیدار با مطبوعات است.”

شهردار گفت که فن های تولید شده در هر نقطه از کشور ارسال شود باید به نیویورک در عرض 10 روز آینده. دولت تبدیل به آسیب دیده ترین منطقه در کشور است و شاهد افزایش موارد هر روز.

بخش عمده ای از موارد در شهر نیویورک که در حال حاضر حساب برای حدود یک سوم از همه موارد در کشور است.

“ما دولت فدرال باید در این مبارزه به جای در حاشیه” de Blasio گفت. —اما Newburger

8:39 am: شرکت های هواپیمایی بگویید کنگره آنها نیاز به پول نقد coronavirus کمک و یا هزاران نفر خواهد بود furloughed

خطوط هوایی ایالات متحده در روز شنبه هشدار داد آنها را مجبور کردند به کارگران مگر اینکه کنگره تصویب یک 58 میلیارد دلار کمک بسته است که شامل کمک های مالی نه تنها وام به عنوان صنعت قرقره از تاثیر coronavirus.

جمهوری خواهان مجلس سنا در هفته گذشته قانون پیشنهادی که شامل 58 میلیارد دلار کمک برای مسافری و باری حامل اما در قالب وام هواپیمایی بعدها مجبور به بازپرداخت.

“زمان در حال اجرا است” را نوشت اجرائی از غرب دلتا, آلاسکا, آمریکا, ایالات JetBlue, هاوایی, یو پی اس, شرکت های هواپیمایی و فدرال اکسپرس و لابی خود را در گروه شرکت های هواپیمایی آمریکا به رهبران کنگره. این یکی در یک سری از گریم پیام از خطوط هوایی ستاد و اتحادیه های کارگری در این هفته در مورد سقوط ناگهانی در رزرو است که coronavirus ایجاد می شود و پتانسیل تلفات در کارگران است. “مگر در مواردی که کارگر حقوق و دستمزد حفاظت از کمک های مالی تصویب و بلافاصله بسیاری از ما خواهد بود مجبور به اقدامات سخت گیرانه مانند furloughs.”

خطوط هوایی ایالات متحده استخدام نزدیک به 750,000 مردم و شرکت های هواپیمایی در حال حاضر کاهش خود را در شبکه های بین المللی به کوچکترین در دهه برش هزاران نفر از پروازهای داخلی پارکینگ صدها جت و اصرار کارمندان را به مرخصی بدون حقوق در یک پیشنهاد برای صرفه جویی در پول نقد به عنوان تقاضا اینو بدونیم. —لسلی Josephs

7:42 am: بانک فدرال بولارد می گوید: خاموش شدن است اما رکود سرمایه گذاری در بقا

جیمز بولارد

اولیویا مایکل | CNBC

در زمان عادی بیکاری گسترده و فروپاشی اقتصادی در خروجی خواهد بود غم انگیز است.

این بار به عنوان coronavirus صومعه میلیون ها نفر از آمریکایی ها و خاموش کردن اقتصاد ایالات متحده آن را به جای آن باید به ادای احترام کردند به عنوان یک سرمایه گذاری در بهداشت عمومی است که می گذارد و زمینه را برای واکنش سریع.

این است که این دیدگاه از سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد که استدلال می کند که بالقوه از 2.5 تریلیون دلار آمدن ضربه به اقتصاد است و هر دو لازم و قابل کنترل اگر مقامات حرکت سریع و نگه داشتن آن ساده است. این ممکن است به نظر می رسد غیر متعارف مشاهده در یک لحظه از جهانی اضطراب اما بولارد استدلال می کند خاموش کردن اقدامات در حال حاضر در حال نورد ضروری برای کوتاه شدن دوره بیماری همه گیر.

آنها نیز باید همراه با دولت فدرال پشتیبانی برای حفظ مردم از طریق آن در آینده انزوا و نخست اقتصاد به انتخاب کنید تا جایی که آن را ترک کردن.

به بولارد که عبارت است از: مطابقت با هر حقوق از دست رفته. مطابقت با هر از دست داده و کسب و کار. بدون سوال پرسید. —رویترز

6:51 am: اسپانیا غرق 1,700 موارد بیش از 28,000

اسپانیا تلفات افزایش یافت به 1,720 از قبلی تعداد 1,326 با توجه به چند رسانه ای گزارش با استناد به تازه ترین داده های سلامت که همچنین موارد گزارش شده در 28,572 از یک شمارش قبلی از 24,926. اسپانیا در حال حاضر تحت یک مستند در سراسر کشور.

نخست وزیر اسپانیا به دنبال گسترش در این کشور 15 روز وضعیت اضطراری برای اولین بار اعلام کرد در مارس 14, برای بیشتر از 15 روز برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس که دوم — بدترین در اروپا است.

4:48 am: انگلستان دریافت جدید ونتیلاتور نمونه های اولیه وزیر مسکن می گوید:

تولید جدید هواکش باید شروع “به سرعت” u. k. وزیر مسکن رابرت Jenrick روز جمعه گفت: بحث اول جدید ونتیلاتور نمونه های این کشور دریافت کرده است به کمک آن خدمات بهداشتی و مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما شده ایم با غرق ارائه می دهد پشتیبانی می کند. وجود دارد در حال حاضر تعدادی از تولید کنندگان که در حال کار با ما” Jenrick گفت: اسکای نیوز در مصاحبه ای در روز یکشنبه ، در حال حاضر وجود دارد 13,000 هواکش در دسترس برای استفاده توسط کشور خدمات بهداشت ملی گفت اما تاکید کرد که بیشتر مورد نیاز هستند.

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا غرق 1,700 هند آغاز می شود حکومت نظامی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>