Raab: ‘مسئول’ به فاش مستند خروج از برنامه – و واکسن بعید است در این سال

انگلستان است که در یک “ظریف و خطرناک” مرحله از شیوع کروناویروس و نمی خواهد یک واکسن حداقل تا سال آینده, stand-in, نخست وزیر همجنس باز, Raab گفته است.

در آخرین روز حضور خود پر کردن در برای بوریس جانسون وزیر امور خارجه بریتانیا گفت, اخبار آسمان آن را “مسئول” برای پخش کردن چگونه این مستند می تواند کاسته شود.

اما او اشاره کرد مردم پس از رسیدن در این کشور می تواند مجبور به قرنطینه به مدت دو هفته – حداکثر مقدار زمان طول می کشد قبل از اینکه کسی آلوده به ویروس می توانید شروع به نشان دادن علائم است.

PENARTH, WALES - APRIL 25: People enjoy the spring sunshine whilst social distancing on Penarth Pier promenade on April 25, 2020 in Penarth, Wales. The British government has extended the lockdown restrictions first introduced on March 23 that are meant to slow the spread of COVID-19. (Photo by Stu Forster/Getty Images)
تصویر: این مستند خواهد بود در نیروی حداقل تا 7 مارس

“همانطور که ما حرکت به مرحله دوم… این چیزی است که ما خواهد شد نگاه,” او گفت: Sophy ریج در روز یکشنبه.

دولت آینده زیر فشار شدید از مقامات ارشد حزب محافظه اهدا کنندگان برای استراحت سخت اجتماعی-فاصله اقدامات نگرانی در آسیب انجام می دهند به اقتصاد است.

'Thank You to our Awesome NHS' signs near St Thomas' Hospital in London. Pic: Guy Bell/Shutterstock
تصویر: بیش از 20 ، 000 نفر فوت کرده اند با COVID-19 در انگلستان است. عکس: پسر بل/شاتر

و معرفی رهبر جدید آقا Keir Starmer به نام وزیران به انتشار یک استراتژی خروج و به دنبال کشورهای دیگر ” رهبری “داشتن صادقانه گفتگو با مردم در مورد آنچه که ترتیبات جدید ممکن است مانند نگاه کنید”.

آقای Raab رد این پیشنهاد گفت: “ما نیاز به مطمئن شوید که مراحل بعدی هستند استواری همین دلیل است که ما در حال اقدام بسیار با احتیاط.

بیشتر از Covid-19

How do you make a misinformation vaccine?
چگونه می توانم شما را از اطلاعات غلط واکسن?

“ما چسبیده به مشاوره علمی و اجتماعی-فاصله اقدامات در این زمان در حالی که انجام همه تکالیف را به مطمئن شوید که ما آماده هستند تا در موعد برای مرحله بعدی.”

او افزود که این مستند است که در نهایت برداشته مردم “فقط نمی خواهد به عقب رفتن – از آن خواهد شد یک new normal”.

تا کنون حداقل 20,319 بیماران بیمارستان فوت کرده اند با کروناویروس در انگلستان با تعداد واقعی انتظار می رود بالاتر از جمله مرگ و میر در جامعه و مراقبت از خانه.

لیبرال دموکرات ها اقدام رهبر آقا اد دیوی گفت: او مشکوک واقعی تعداد مرگ و میر تا کنون 40000 و خواستار تحقیقات دولت در پاسخ به بحران تا کنون است که او را به نام یک “فاجعه ملی”.

A search for a coronavirus vaccine.
تصویر: آقای Rabb گفت: واکسن در دسترس نخواهد بود حداقل تا 2021

آقای Raab نیز سعی در تنظیم انتظارات اعلام کرد که یک واکسن است که “به احتمال زیاد برای آمدن به ثمر رسیدن این سال” — پس از £41m ریخته بود به دو پژوهش دانشگاه محاکمه.

و به روز رسانی در آقای جانسون سلامت گفت او “مشتاق برای رفتن” جلوتر از او انتظار ورود در خیابان داونینگ پس از دو هفته پس از بهبودی از COVID-19 در حومه شهر اقامت Chequers.

“او را گرفته و پزشکان توصیه برای بازسازی قدرت خود را” آقای Raab گفت.

“من صحبت کردم به او هر روز این هفته – ما مطمئن ساخته شده او را پهلو به پهلو از همه چیز که در جریان بوده است.”

این دولت است که با توجه به نقد و بررسی این مستند اقدامات شنبه 7 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>