R Kelly مدیر اتهام سینما تیراندازی تهدید است که متوقف غربالگری مستند

R Kelly مدیر متهم شده است با تهدید به آتش باز در نیویورک, سینما – وادار کردن یک تخلیه و پلیس به لغو نمایش یک فیلم مستند ادعا خواننده مورد آزار جنسی زنان و دختران است.

Donnell راسل دستگیر شد قبل از اینکه به اتهام توطئه و تهدید به آسیب فیزیکی بین ایالتی ارتباطی بیش از این حادثه.

45-ساله از شیکاگو به نظر می رسد از راه دور از لوس آنجلس قبل از یک قاضی قاضی در منهتن.

او اجازه داده شد برای باقی می ماند رایگان در $75,000 دلار (£57,000) به قید وثیقه.

مقامات می گویند که تهدید توسط راسل در دسامبر 2018 پلیس مجبور به توقف نمایش فیلم بازمانده R Kelly سری در NeueHouse میدان مدیسون به عنوان یک احتیاط با وجود آنها مشخص داشتن هیچ تهدید قریب الوقوع است.

اقدام ما وکیل آدری اشتراوس گفت: تعدادی از گرمی برنده جایزه R&B خواننده شاکیان برای شرکت در غربالگری.

“تهدید اسلحه خشونت با هدف ارعاب و خاموش کردن قربانیان سوء استفاده جنسی غیر قانونی و همچنین غیر قابل قبول” او در بیانیه ای گفت.

بیشتر از R Kelly

سر از نیویورک به دفتر اف بی آی, William F Sweeney Jr, گفت: آن را “مخالف منطق است که یک تهدید مانند این یکی در اینجا ادعا می تواند توقف قربانیان از صحبت کردن در مورد اتهام سوء استفاده”.

او افزود که اگر چه راسل موفق به خاموش کردن که غربالگری او تا به حال موفق به سکوت زنان در فیلم است.

Gretchen Carlson speaks at the screening of the Lifetime/NeueHouse Luminaries series 'Surviving R Kelly' before the evacuation
تصویر: غربالگری عمر/NeueHouse مشاهیر سری بازمانده R Kelly’ قبل از تخلیه صورت گرفت

“هر روز ما همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان از قربانیان سوء استفاده جنسی باید این فرصت را به شنیده می شود و ادامه خواهد داد به انجام این کار بدون در نظر گرفتن کسانی که به اتهام استفاده از خشونت به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از آنها را,” او گفت:.

می آید پس از راسل متهم شده بود در اوایل این هفته با اذیت و آزار یک کلی شاکی و مادر او پس از زن ناشناس واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر خواننده.

مقامات ادعا می کنند او با ارسال نامه ای به زن وکیل با بریدن برهنه عکس از او قبل از ارسال متن هشدار: “جلو پلاگین و یا شما خواهد شد در معرض.”

کلی است که برگزار می شود در شیکاگو زندان در انتظار متعدد دادگاه در ایالت ایلینوی مینه سوتا و نیویورک در ده ها تن از دولت فدرال و اسباب اتهام جرم.

اتهامات طیف وسیعی از تجاوز جنسی به رهبری یک racketeering طرح با هدف تامین خود را با دختران. او همچنین متهم به داشتن رابطه جنسی محافظت نشده با جزئی در 2015 بدون گفتن او تا به حال تبخال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>