صف ساخته شده است تا در خارج از زباله نکته که برخی از آنها بازگشایی امروز صبح برای اولین بار پس از مستند با فشار روزافزون دولت به لغو محدودیت.

در منچستر زباله های خانگی را بازیافت مراکز بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات در محل برای جلوگیری از شیوع کروناویروسپس از تحقیقات دریافتند پرواز-اوج تا به حال چهار برابر شده و در برخی از مناطق انگلستان در مستند.

برنامه همچنین در جای دیگر مناطق با برخی از راهنمایی در Northumberland and Yorkshire باز از جمعه و دیگر مقامات محلی مانند Hertfordshire County Council ساخت فرآورده های, با توجه به رسانه های محلی.

People enter a household waste recycling plant in Manchester which has reopened after closing in March due to the coronavirus outbreak
تصویر: اجتماعی فاصله اقدامات باید در محل برای مراکز بازیافت برای بازگشایی
Undated handout photo showing fly tipping in Ealing, London as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus
تصویر: پرواز اوج افزایش یافته است انبوه در مستند – این تصویر گرفته شده در Ealing, London, در اوایل این هفته

نخست وزیر بوریس جانسون است که به دلیل فاش کردن جزئیات در هفته آینده چگونه COVID-19 مستند خواهد بود کاسته اجازه می دهد بیشتر مردم برای رفتن به محل کار و کودکان برای بازگشت به مدرسه.

یکی از پتانسیل طرح شامل افراد انجام خود به خود درجه حرارت چک در خانه قبل از سفر در حمل و نقل عمومی با توجه به گزارش در زمان.

اما نشانه ای از شروع اقدامات بلند کردن اجسام البته یک بسیار کوچک است نزد صف در راهنمایی امروز – اگر چه شهردار, Greater Manchester, اندی برنهام روشن ساخته است “این است و نه بازگشت به حالت عادی”.

دولت محلی, منشی, رابرت Jenrick گفت: شوراها باید با اعتماد به نفس به بازگشایی راهنمایی “در اسرع وقت” اگر چه وجود دارد که هشدارهای حفاظتی تجهیزات برای زباله های کارگران و اجتماعی مناسب فاصله برنامه باید در جای خود باشد.

بیشتر از Covid-19

در زباله مرکز در تکیه خیابانی در منچستر یک صف خودرو در حال حاضر انتظار توسط 7.30 صبح نیم ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده بود برای باز کردن.

تنها خودروهای با شماره پلاک پایان در اعداد حتی اجازه داده شد به عنوان بخشی از یک سیستم برای کنترل تعداد بازدید کنندگان – معنی برخی از رانندگان تبدیل شد دور.

A nurse wears a protective face mask as she walks outside The Royal London Hospital in east London
انگلستان R پایین است – اما آنچه در آن است و چگونه می تواند از آن تاثیر مستند?

ساکنان نیاز به نشان اثبات آدرس دسترسی به سایت ها و مراکز پذیرش تنها صعود کلی زباله.

آقای برنهام گفت: “در حالی که ما در حال بازگشایی مراکز این است که بازگشت به حالت عادی.

“ما می خواهیم مردم را به محدود کردن سفر خود را و تنها سفر به یک زباله های خانگی و مرکز بازیافت اگر آن را کاملا ضروری است به انجام این کار است.”

آقای Jenrick گفت: بازگشایی راهنمایی در یک صحنه به شیوه ای است که “معقول” و “کار درست را انجام دهید”.

“دیگر ما در تاخیر آن, دیگر کسانی که در صف هستند برای رفتن به زمانی که زبالهها بازگشایی,” او گفت:.

عضو شورا دیوید Renard, محیط, سخنگوی دولت محلی انجمن (LGA) گفت: صف “اجتناب ناپذیر” و پلیس خواهد شد مورد نیاز برای مدیریت جریان ترافیک.

دهانه تصمیم گرفته خواهد شد در معرض خطر بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در هر منطقه مقامات محلی ،

محققان از دانشگاه ساوتهمپتون و پورتسموث می گویند شده است وجود دارد افزایش غیر قانونی زباله آزادسازی با توجه به بسته شدن تقریبا تمام نکات در شروع مستند در حالی که در همان زمان تعدادی از پروژه های DIY افزایش یافته است در حالی که مردم در خانه گیر کرده.

دو نفر دستگیر شدند در Lincolnshire, روز پنج شنبه پس از یک حمله غیر قانونی زباله های سایت که سازمان محیط زیست گفت: به اندازه یک زمین فوتبال.

وقتی که می آید به لغو محدودیت های نخست وزیر شده است باز در مورد تمایل خود را برای تقویت مبارزه اقتصادی. این نگرانی وجود دارد که پایان دادن به این مستند بیش از حد به سرعت می تواند در موج دوم از عفونت و مرگ و میر.

با توجه به دیلی تلگراف اجتماعی, فاصله, قوانین نیاز مردم به ماندن دو متر از هم جدا می تواند در بررسی امیدواریم این اجازه می دهد بیشتر به کسب و کار و مدارس برای بازگشایی شده است.

در روز جمعه بیشتر از 739 نفر تایید شد فوت کرده اند با coronavirus آوردن تعداد کل مرگ و میر در بیمارستان و مراقبت از خانه ها و خانه های خصوصی به 27,510.

برخی از 6,201 موارد جدید COVID-19 تایید شد, آوردن تعداد کل عفونت به 177,454.

دولت همچنین گفت: در روز جمعه که آن را تصویب کرده بود هدف خود را از انجام 100,000 coronavirus آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما تعداد آنها افزایش حدود 27,000 آزمون های فرستاده شده به خانه که قبلا بوده است شمارش در تست آمار و ارقام و در حال حاضر شمارش به عنوان آنها اعزام میشوند.

وزیر بهداشت مت Hancock گفته است که مرحله بعدی برخورد با این ویروس شیوع خواهد شد توسط جامعه تست و تماس با ردیابی.

برخی از 18,000 تماس با ردیاب خواهد بود و در اواسط ماه مه برای ردیابی کسانی که در تماس با فرد آلوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de