تلاش تشخیص رول مستقیم به مصرف کننده coronavirus آنتی بادی آزمون

ارائه دهنده خدمات پزشکی کیسه های تکمیل شده در آزمون در گشاد گشاد راه رفتن جامعه مرکز بهداشت COVID-19 درایو از طریق تست سایت در شفق بهداشت و سلامتی پلازا مارس 26 سال 2020 است.

اندی صلیب | دنور پست | گتی ایماژ

تلاش تشخیص شنبه اعلام کرد که افراد هم اکنون می توانید جست و خیز یک دکتر مراجعه کنید و سفارش coronavirus آنتی بادی آزمون آنلاین در یک فشار به گسترش Covid-19 غربالگری.

یک تست آنتی بادی نشان می دهد که آیا کسی در معرض شده است و یا به طور بالقوه تا به حال coronavirus و توسعه آنتی بادی برای مبارزه با عفونت. آن را تضمین نمی کند مصونیت اما پزشکان می گویند یک مثبت آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که یک بیمار ممکن است برخی از سطح از حفاظت در برابر عفونت مجدد. آزمون هزینه $119 با توجه به تلاش و تحقیق در وب سایت.

تلاش صفحه نمایش بيماران آنلاین برای تعیین اینکه آیا یا نه یک آزمایش پادتن مناسب است و سپس آنها را می فرستد به خون کشیده شده و در تلاش است 2,200 آزمایشگاه تلاش در بیانیه ای گفت. نتایج در دسترس هستند در عرض یک تا دو روز پس از یک نمونه خون گرفته شده است ،

این شرکت گفت: تست آنتی بادی می تواند مفید باشد برای کسانی که هرگز مبتلا به Covid-19 و باور آنها قبلا در معرض ویروس و یا برای آزمایش مردم بود که باید Covid-19 برای تعیین اینکه آیا خود بدن تولید آنتی بادی برای مبارزه با این بیماری است.

بهداشت جهانی مقامات هشدار می دهند که دانشمندان هنوز نمی دانم که آیا coronavirus آنتی بادی به یک فرد ایمنی یا کاهش خطر عفونت مجدد.

مقامات ایالات متحده و شرکت های بزرگ در سراسر آمریکا در حال ریختن پول به آنتی بادی آزمایش آن امید را به مردم اعتماد به نفس به بازگشت به کار و بازگشایی بخش از اقتصاد است.

LabCorp شروع به ارائه آنتی بادی آزمایش در برخی از فروشگاه های Walgreens در روز دوشنبه. داروخانه های زنجیره ای در حال حاضر آزمایش خون در بیش از 100 LabCorp مراکز در فروشگاه خود را.

برخی از کشورها با توجه به صدور به اصطلاح ایمنی گذرنامه و یا ریسک گواهینامه به افرادی که دارای آنتی بادی علیه Covid-19 قادر می سازد آنها را به سفر و یا بازگشت به کار فرض کنید که آنها در حال محافظت در برابر عفونت مجدد دکتر ماریا ون Kerkhove رئیس سازمان بهداشت جهانی در حال ظهور است و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد اطلاعات اولیه دوشنبه از دولت گسترده آنتی بادی آزمایش که او گفت را فراهم خواهد کرد که دولت با آن “اول درست عکس فوری” از چگونه بسیاری از مردم با آلوده شده اند Covid-19 در نیویورک است.

حدود 14.9% از نیویورک به احتمال زیاد تا به حال Covid-19 بعد از دولت به طور تصادفی مورد آزمایش قرار 7,500 مردم در فروشگاه های مواد غذایی و خرید مکان برای دیدن اگر آنها به حال آنتی بادی برای مبارزه با کروناویروس نشان می دهد آنها را به حال ویروس و بهبود از آن کومو گفت.

— CNBC ملیسا Repko و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>