ملکه امید coronavirus بحران را اثبات کند ” این نسل به عنوان قوی به عنوان هر

ملکه در یک تاریخی تلویزیونی, آدرس می گویند او امیدوار coronavirus بحران را نشان می دهد که “انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه” به عنوان کشور در پاسخ به چالش های آن مواجه است.

در پیام های ثبت شده در قلعه ویندزور 93 سال پادشاه خواهد گفت: “من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان.

“یک بار از اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

پیام در مورد کوروناویروس همه گیر خواهد شد و پخش در 8ساعت در روز یکشنبه.

در چه کاخ توصیف به عنوان عمیقا شخصی عبارت ملکه را ستایش کار از کسانی که در خط مقدم; بیمه خدمات درمانی کارگران و سرپرستان و کارکنان دیگر نگه داشتن کشور رفتن.

Queen Elizabeth II leaves Buckingham Palace, London, for Windsor Castle to socially distance herself amid the coronavirus pandemic. PA Photo. Picture date: Thursday March 19, 2020. She is heading to her Berkshire home a week earlier than she normally would at this time of year, and is expected to remain there beyond the Easter period. See PA story HEALTH Coronavirus Queen. Photo credit should read: Aaron Chown/PA Wire
تصویر: ملکه چپ کاخ باکینگهام برای ویندزور اجتماعی به دور خودش در ماه گذشته

توصیف چگونه افتخار او شده است برای دیدن بریتانیا را با هم بکشد, او می گویم: “من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش.

“و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه. که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام good-humoured حل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

بیشتر از Covid-19

پیام ثبت شد در قلعه ویندزور از که در آن او نگه داشته شده است تا به امروز به عنوان بحران آشکار شد.

به دلیل مقیاس COVID-19 شیوع و تاثیر بر کشور آن همواره مورد هنگامی که و اگر اعلیحضرت او را در تلویزیون پیام.

هر دو کاخ و هیچ 10 خواهد تصمیم گرفته اند در حال حاضر زمان مناسب برای او را به صحبت می کنند به عنوان موارد coronavirus نگه داشتن رفتن.

در یک پیام دولت این است که مشتاق برای تقویتملکه خواهد شد با تشکر از کسانی که پیروی از مقام هدایت به ماندن در خانه برای محافظت از آسیب پذیر است.

یک آدرس مثل این است که فوق العاده نادر است.

به غیر از او سالانه پیام کریسمس ملکه است تنها این نوع از آدرس تلویزیونی در چهار نوبت در طول 68 سال سلطنت – در طول جنگ خلیج فارس و پس از مرگ پرنسس دایانا و ملکه مادر را به علامت خود را جشن الماس.

این یکی حتی بیشتر غیر معمول به دلیل شرایطی که در آن فیلم برداری شده بود.

سفید اتاق نشیمن انتخاب شد به دلیل آن بود به اندازه کافی بزرگ اجازه می دهد تا فاصله کافی بین ملکه و تنها فیلمبرداری بود که در اتاق با پوشیدن یک ماسک و دستکش.

بقیه ویژگی های خدمه بودند در یک اتاق دیگر متصل شده توسط بلندگو و مانیتور.

پخش تنها جلو رفتم و پس از مشاوره خاص داده شد توسط پزشکی خانواده به کاهش خطر ابتلا به ملکه یا دیگران به دلیل راهنمایی های سخت اجتماعی و فاصله.

در چه بود یک چالش لجستیکی پیام به فیلم ملکه گفت: به درک که آن را تا به حال در این راه از مشاوره است که داده شد.

The Prince of Wales opened the new hospital...from his home in Scotland. Pic: Clarence House
چارلز: NHS بلبل است ‘درخشان نور’

در سال 1940 شاهزاده خانم الیزابت ساخته شده او اولین پخش از قلعه ویندسور به دیگر جنگ جهانی دوم evacuees.

هشتاد سال بعد از همان محل او را دوباره آدرس این ملت است.

به عنوان بریتانیا طولانی ترین پادشاه حاکم او را به تأمل در تجارب خود در دیگر زمان های دشوار در لحظه ای که او می داند که کشور خود را دوباره نیاز به همدردی او را حمایت و حس امید.

پس از پرنس چارلز و نخست وزیر آزمایش مثبت برای COVID-19 ملکه که گفته شد در سلامت خوب است.

کاخ را تایید نمی کنند اگر او تست شده برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>