قرنطینه evacuees تقاضا نظارت در دادخواست علیه CDC

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در آتلانتا ،

تامی Chappell | ایسنا

پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر جدا شده بیمار که تست مثبت برای coronavirus را به کلی قرنطینه در Marine Corps Air Station میرامار دیگر بیماران آغاز شده دادخواست به تقاضا بهتر نظارت در تاسیسات.

“بسیاری از احساسات بیان شده است که ما نیاز به برخی از پیشنهادات و دریافت برخی از بازخورد” گفت: قرنطینه بیمار جیک ویلسون.

ویلسون مشترک این درخواست یک روز پس از یک زن که تست مثبت برای coronavirus بود به اشتباه منتشر شده از UC سن دیگو مرکز پزشکی.

به زودی پس از آن زن مرخص شد CDC اطلاع داده که او نتایج آزمون شد برچسب های تقلبی با توجه به مستعار استفاده می شود دلایل حفظ حریم خصوصی و او در واقع آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به محلی رسمی بهداشت با آگاهی از این مورد است.

اما قبل از خطا کشف شد او گرفته شده است به MCAS میرامار. در بیانیه ای به NBC 7, UC San Diego, مرکز پزشکی گفت: بیمار بازگردانده شد به انزوا با حداقل علائم.

این طومار امضا شده در حال حاضر توسط چندین evacuees از ووهان, چین یک صفحه پوشش این مضمون که “پیشنهاد نامه به CDC. لطفا ثبت نام اگر شما به توافق برسند.”

با توجه به درخواست آن نوشته شده بود “در اولین مورد تایید شده در میرامار زن و شوهر با جریان اقدامات صورت گرفته در این مرکز است.”

بینام نویسنده گفت: پیشنهادات و انتقادات شما “بحرانی اقدامات در جهت کاهش خطر بالقوه از گسترش این ویروس در میرامار مرکز” به نمایندگی از “ووهان evacuees در میرامار دریایی پایگاه هوایی.”

ویلسون گفت که او نگران آلودگی متقاطع از زمان قرنطینه evacuees. او گفت: NBC 7 غربالگری در حال حاضر تنها شامل درجه حرارت خواندن یک بار در روز و evacuees خواسته شده است به طور داوطلبانه اعتراف به علائم. ویلسون گفت: هیچ شخصی تست کیت در دسترس است.

“ما واقعا احساس نیاز به این چیز اساسی به آنها رسیدگی شود و ما امیدواریم که این طومار حداقل خواهد بود قادر به آدرس اساسی این نگرانی” ویلسون گفت:.

وجود دارد پنج پیشنهادات در این طومار:

  1. هر کس در این مرکز آزمایش می شود.
  2. جلوگیری از تجمع تعداد زیادی از مردم به کوچک محصور محیط; نشان می دهد وعده های غذایی تحویل به درب و تاون هال جلسات از طریق کنفرانس تلفنی.
  3. دوره تحویل شخصی دنده محافظ برای هر اتاق از جمله ماسک و مطابق با اصول بهداشتی الکل برای ضد عفونی اتاق.
  4. ارائه ضد عفونی کننده دست در میز جلو و در زمین بازی.
  5. ضد عفونی عمومی در مناطق دو تا سه بار در روز از جمله زمین بازی اتاق لباسشویی, دستگیره درب ،

“مردم واقعا نگران نه فقط در مورد خود را در اینجا در تاسیسات و آلودگی متقاطع. آنها نمی خواهند به این ویروس پشت کردن به مردم و به طور بالقوه آلوده خانواده خود را هر زمان که آنها در حال منتشر شد” ویلسون گفت:.

در پاسخ به زودرس انتشار آلوده بیمار CDC منتشر شد بیانیه که شامل موارد زیر است:

“به منظور حفاظت از حریم خصوصی بیمار, UC سان دیگو بهداشت به دنبال استاندارد پروتکل های امنیتی با استفاده از نام مستعار برای بیماران تحت ارزیابی است. CDC با استفاده های مختلف نامگذاری پروتکل های که به اشتراک گذاشته شده با موسسه ما. ما پس از نزدیک با CDC برای محافظت از حریم خصوصی بیمار در حالی که اطمینان که برچسب مسابقات در کلیه امکانات.”

CDC و شهرستان بهداشت و خدمات انسانی آژانس در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک روز سه شنبه به روز رسانی عمومی در مورد قرنطینه روش در MCAS میرامار.

وجود دارد هیچ مسائل با تست که آمریکا evacuees وارد MCAS میرامار توجه کنند. سردرگمی انتشار این زن که تست مثبت ناشی از mislabeling آزمون نمونه فرستاده شده به CDC ستاد در آتلانتا.

“به من اجازه دهید تاکید کنم هیچ خطا وجود دارد از آزمون. آزمون خود را دقیق بود این مسئله بود تست نبود اجرا هنگامی که ما فکر آن بوده است” CDC دکتر کریستوفر براندن گفت.

“ما تحت فشار زیادی برای دریافت نتایج. ما درخواست شد که گزارش بود گزارش شفاهی” دکتر براندن اضافه شده است.

زن در زمان یک ون سوار با سه نفر دیگر از بیماران, همه از آنها با پوشیدن ماسک تنفس از بیمارستان و بازگشت به پایگاه نظامی. زن است و نه اعتقاد به شدت مسری است و تنها دارای یک سرفه توجه کنند.

زن مورد 13 مورد شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده و برای اولین بار در میان صدها تخلیه توسط دولت ایالات متحده از چین است. آنها تحت دو هفته قرنطينه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و نبراسکا.

دوم پرواز از ووهان به سن دیگو پایه وارد جمعه با 65 مسافر. مردم در هر دو پرواز تقسیم شدند و در دو گروه یک زندگی در محله های مورد استفاده برای پرسنل نظامی در کوتاه مدت تکالیف و دیگری در یک هتل برای خدمات اعضای خانواده خود را. آن ناشناخته بود که گروه آلوده بیمار متعلق به.

اطلاعات بیشتر در مورد مخلوط کردن اتفاق افتاد همان روز 195 evacuees پاک شد به ترک پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا پس از پاکسازی نهایی خود را غربالگری. هیچ یک از کسانی که evacuees آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>