قرنطینه تاخیر اجازه دهید تا 10000 مسافران را coronavirus به انگلستان – ارشد نمایندگان مجلس

وزیران اجازه دهید تا 10000 مسافران با کروناویروس گسترش آن در سراسر کشور در شروع این بیماری همه گیر توسط شکست را در قرنطینه قوانین در اوایل به اندازه کافی ارشد و نمایندگان مجلس گفته اند.

دولت متهم شده بود از ساخت “خطاهای بحرانی” چگونه آن را درمان کسانی که پس از رسیدن در انگلستان در ماه مارس منجر به COVID-19 گرفتن نگه دارید و سریع تر است.

عدم گرفتن “وارد عفونت” سپس سمت چپ این کشور با “بدتر” تجربه بیماری متقابل حزب عوام امور انتخاب کمیته یافت.

General view of passengers going through UK Border at Terminal 2 of Heathrow Airport.
تصویر: ارشد MP گفت: سیاست بود ‘خطا در قبر’

تا کنون coronavirus را کشته است 46,299 مردم در بریتانیا و فایرفاکس به تازگی پیدا انگلستان دچار بالاترین سطح مرگ و میر بیش از حد در هر کشور در اروپا بیش از نیمه اول سال 2020 است.

دولت گفت: “به دنبال علم” و هنگامی که پایدار جامعه انتقال شروع بیشتر مرز اقدامات خواهد بود “بسیار حاشیه ای تاثیری در این بیماری همه گیر در انگلستان”.

اما ایوت کوپر کار MP و رئیس کمیته پشت یک گزارش جدید ادعا کرد این بود: “قبر خطا” به هیچ قرنطینه سیاست در اواسط ماه مارس.

“بریتانیا شد و تقریبا منحصر به فرد در داشتن بدون مرز چک و یا قرنطینه ترتیبات که در آن زمان” او گفت:.

بیشتر از Covid-19

A passenger at Birmingham Airport
تصویر: قرنطینه معرفی شد و در 8 ژوئن

“است که به تنهایی باید پله با صدای بلند زنگ زنگ برای وزرا و آنها را فکر می کنم دوباره.

“چند بار وزیران به ما گفت که به دنبال علم است.

“اما ما می توانیم پیدا کردن هر گونه علم در همه پشت خود را به طور کامل غیر قابل توضیح تصمیم به بلند کردن تمام خود انزوا راهنمایی برای مسافران در آوریل 13 – کامل 10 روز قبل از lockdown – فقط در زمانی که کشورهای دیگر معرفی شد قوی تر مرز اقدامات است.

“به ما گفته شد که بیش از هزاران نفر با COVID-19 برگشتم به انگلستان و پس از آن هدایت برداشته شد.

quarantine change
عصبانی گردشگران دریچه بیش از قرنطینه

“بنابراین در اواسط ماه مارس در زمانی که تعداد زیادی از مردم با COVID بازگشت به انگلستان بود که در اوج خود بودند و قصد بازگشت به محل کار و یا بر روی حمل و نقل عمومی و یا دیدن خانواده بدون هیچ گونه قرنطینه در محل.”

شکست دولت برای ارائه مشاوره علمی در پشت آن تصمیم گیری – با وجود درخواست های مکرر و وعده به انجام این کار شد “کاملا غیر قابل قبول” کمیته گفت.

“تعداد زیادی از نمونه هایی از این ویروس تا به 1,356 واردات نژادها و تا 10000 موارد – وارد شد و در طول دوره منتهی به, و پس از رها کردن اقدامات ویژه برای ورود بین المللی در 13 مارس” به آن اضافه شده است.

چند توصیه هایی ساخته شده بودند از جمله وزیران به منظور بررسی و انجام تست در مرز مانند ایسلند و هنگ کنگ و کره جنوبی.

و دولت نیز خواست به انتشار نور ترافیک سیستم برای نشان دادن میزان شیوع ویروس برای کشورهای مختلف است.

A public health campaign notice is displayed on a flight information screen at Heathrow Airport,
تصویر: اسپانیا شده است دوباره اضافه شده به لیست قرنطینه

یک سخنگوی دولت گفت: در پاسخ که کمیته “نادرست اظهارات خود را”.

آنها ادامه داد: “تمام تصمیم گیری های ما در طول همه گیر شده اند هدایت علم با اقدامات مناسب در زمان مناسب معرفی به نگه داشتن همه ما امن است.

PRITI PATEL STILL
انگلستان “آسیب پذیر” به عفونت از خارج از کشور

“و با تعداد مسافر به طور قابل توجهی کاهش می یابد علمی مشاوره روشن بود که قرنطینه اقدامات برای کسانی که وارد این کشور از خارج از کشور خواهد بود موثر ترین زمانی که بریتانیا دارای یک سطح پایین تر از عفونت است.

“از این رو به عنوان ویروس آورده شد و تحت کنترل در اینجا مرز اقدامات معرفی شدند on ژوئن 8 برای محافظت از بهداشت عمومی و کمک به جلوگیری از یک دوم اوج که پایمال بیمه خدمات درمانی است.”

آنها همچنین با اشاره به ملی “در خانه ماندن” سفارشات استفاده برای هر کس معنی وجود ندارد باید به طور صریح و روشن سیاست فقط برای مسافران پس از رسیدن در انگلستان است.

قرنطینه اقدامات بودند در آورده در 8 ژوئن برای مسافران از همه کشورها – به این معنی که هر کسی پس از رسیدن در انگلستان تا به حال به خود منزوی برای 14 روز.

یک گروه چند ده نفره کشور شد و پس از آن معاف بودن تلقی کم خطر – اما یکی از آنها در اسپانیا است در حال حاضر شده است دوباره به این فهرست اضافه شده با توجه به رشد از موارد در برخی از مناطق.

دولت گفته است آن را به اقدام سریع برای اضافه کردن کشورهای دیگر به لیست و نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داده وجود دارد نشانه هایی از موج دوم شروع به ساخت در اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>