کوانتاس است به لغو تقریبا تمام پروازهای بین المللی تا مارس سال 2021 به عنوان همه گیر مورد مسافرت هوایی

کوانتاس در حال آزمایش یک هواپیمای بوئینگ 787-9 به پرواز بین نیویورک و سیدنی بدون توقف برای اولین بار.

منبع: کوانتاس

کوانتاس حذف کرده است موجودی برای تقریبا همه از آن پروازهای بین المللی تا ماه مارس سال 2021 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به خمیر مسافرت هوایی.

استرالیا گل سرسبد حامل تنها حفظ چند پرواز به نیوزیلند سفر, سایت اجرایی مسافر نوشت: این هفته که در حال حاضر پایه تا اواسط ماه اوت این سال است.

از بین بردن موجودی بدان معنی است که مسیرهای سوال دیگر bookable و به طور معمول قبل از کامل لغو, Conde Nast Traveler نوشت: در روز دوشنبه. قبلا پرواز رزرو شده اند و نه لغو شده اما هیچ جدید رزرو را می توان ساخته شده است.

کوانتاس نیست پاسخ به درخواست از CNBC نظر در زمان انتشار.

به عنوان همه گیر مستندات مجموعه در سراسر جهان و کشورهای بسته مرزهای خود را به مسافران کوانتاس در مارس اعلام کرد که تعلیق همه پروازهای بین المللی تا ماه اکتبر یک تاریخ است که در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اینکه آن تمدید شده است برای یک سال کامل. آلن جویس, خطوط هوایی کوانتاس مدیر عامل شرکت گفت: رسانه های استرالیا در ماه ژوئن که او را نمی بینم قابل توجهی راه اندازی مجدد در شرکت هواپیمایی خدمات حداقل تا تیر ماه سال آینده است.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد در ماه ژوئن بود که بازنشستگی خود را شش بوئینگ 747 هواپیما بلافاصله شش ماه قبل از ابتدا برنامه ریزی شده و کاهش 20 درصد از کارکنان خود را. آن را نیز مبتنی ناوگان خود را از دو طبقه Airbus A380s — گسترده-بدن جت مورد استفاده برای مسافت های طولانی سفر — برای سه سال آینده Conde Nast نوشت.

هواپیمایی قیمت سهام کاهش یافته است بیش از 50 ٪ در سال به, تاریخ, تجارت در $3.49 سهم در 10 p. m. و در روز سه شنبه به پایین 0.57% از روز قبل.

هیچ هواپیمایی اتحاد در امان است اثرات مخرب این بیماری همه گیر کوروناویروس و متعاقب آن دولت موظف مستندات. بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) پیش بینی ماه گذشته که شرکت های هواپیمایی در مسیر از دست دادن $84 میلیارد دلار در سال جاری و دیگری 15 میلیارد دلار در سال 2021.

در آوریل مسافرت هوایی کاهش یافت و بیش از 90 درصد از سال گذشته با توجه به یاتا در آنچه از آن انتظار دارد به بدترین سال در صنعت از تاریخ ،

استرالیا دیده می شود به عنوان آورده ویروس تا حد زیادی تحت کنترل از طریق سخت مستند اقدامات و مرز تعطیلی. آن را نیز اجرا ممنوعیت شهروندان خود را از سفر خارج از کشور و 14 روز در قرنطینه برای کسانی که از بازگشت به کشور اقدامات که هنوز هم در جای خود.

“ما باید موقعیت خودمان را برای چندین سال زمانی که درآمد بسیار پایین تر خواهد بود,” کوانتاس’ جویس در بیانیه ای گفت در ماه ژوئن مشخص شده که سه سال نقشه راه برای بازسازی این خطوط هوایی است. “و این به معنی تبدیل شدن به یک بسیار کوچکتر هواپیمایی در کوتاه مدت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>