جرایم ناشی از نفرت علیه مردم چین در انگلستان افزایش یافت و در طول شیوع کروناویروس جدید, پلیس آمار و ارقام نشان داد.

حداقل 267 جرائم ثبت شد در سه ماه اول سال 2020 طول COVID-19 بحران – از جمله ضرب و جرح و سرقت, آزار و اذیت و صدمه جنایی.

قربانیان توضیح داده بودن پانچ قومی و سرفه در خیابان و همچنین شفاهی مورد آزار قرار گرفته در مورد کوروناویروس پس از اولین مورد گزارش شده در چین.

David Tse said a woman in a London street told him: 'F*** your f*****g virus, take it home with you'
تصویر: دیوید تسه شد نژادی شدید در مورد کوروناویروس در خیابانی در لندن

نرخ جرایم ناشی از نفرت علیه مردم چین بین ماه های ژانویه و مارس بود تقریبا سه بار که از دو سال گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط نیروهای پلیس انگلستان به اخبار آسمان.

جرمی وو یک دانشجو پرستار مشغول به کار در انگلستان گفت: او با تبعیض روبرو از برخی از بیماران و همکاران با یک همکار درخواست او: “چرا که نه بازگشت به کشور خود را با virus”

آقای وو گفت: اسکای نیوز: “من گریه ام قبل از اینکه من به خواب رفتن من خیلی احساس تنهایی می کنم چون هیچ کس من می توانید به صحبت در مورد این موضوع حساس است.

“دیر یا زود مردم متوجه خواهد شد این مسخره است مربوط به یک بیماری همه گیر ویروس به یک گروه خاصی از مردم مانند HIV نسبت به جامعه همجنسگرایان در 80s.”

بیشتر از Covid-19

Student Michael Chiu said he was racially abused about coronavirus
تصویر: دانشجو مایکل چیو گفت که او به دلیل آزار در مورد کوروناویروس

بازیگر و کارگردان دیوید تسه که نقل مکان کرد و از هنگ کنگ به بریتانیا به عنوان یک کودک نشان داد او به تازگی به دلیل مورد آزار قرار گرفته توسط یک زن در خیابان های لندن که گفت: “F*** ج****** ویروس آن را به خانه با شما.”

او راه اندازی یک COVID-19 ضد نژاد پرستی به سعی کنید برای مقابله با این مشکل گفتن اسکای نیوز: “نژادپرستی هرگز موجه هر زمان اما در حال حاضر در آن باعث می شود من عصبانی است.

“مردم وحشت زده و اقتصاد بد است و مردم می خواهند به سرزنش کسی.”

مایکل چیو 22 ساله دانشجو در دانشگاه شفیلد هالم گفت که او در معرض سوء استفاده نژادپرستانه در مورد کوروناویروس توسط مردم در یک ماشین که پرتاب میوه در او.

Police on horses in China Town as the spread of the coronavirus disease (COVID-19) continues, London, Britain, March 31, 2020. REUTERS/Dylan Martinez
تصویر: ماموران پلیس با گشت زنی چینی در مرکز لندن

او گفت: اسکای نیوز: “من شده اند با نژادپرستی تمام زندگی من اما به واقعی افراد بالغ با استفاده از این نوع زبان و با استفاده از این نوع از نژادپرستی به سمت من بود… این فقط بسیار تکان دهنده است.

“من در انگلستان متولد شد و من مطلقا هیچ چیزی برای انجام با کروناویروس و از همه مهمتر این ویروس تبعیض قائل نیست در هر صورت یا فرم. آن ساده است فقط جهل است.”

اخبار آسمان فرستاده شده آزادی اطلاعات درخواست به انگلستان 45 ارضی نیروهای پلیس و پلیس حمل و نقل (BTP) درخواست برای جزئیات جنایات نفرت ثبت شده در برابر مردم چین بین ماه های ژانویه و مارس سال جاری و همچنین در سال 2019 و 2018.

Hate crimes against Chinese people have soared between January and March

اکثر نیروهای نازل جزئیات جنایات نفرت ثبت شده در برابر چینی قربانیان تنها در حالی که برخی از ارائه جزئیات جرائم علیه مردم جنوب شرق آسیا منشاء.

نیروهای نازل 267 جرائم ثبت شد در سه ماه اول سال 2020 در مقایسه با 375 جرایم ناشی از نفرت در طول کل سال 2019 و 360 جرائم در سال 2018 است.

در میان جرایم گزارش شده در این سال BTP نشان داد یک مجرم گفت: “f****** چینی” پنج بار و پانچ یک فرد در فک و قربانی دیگری بود تف کرد.

یک نفر گفته بود: “بازگشت به کشور خود را, شما باید coronavirus شما c****” و دیگر مجرم گفت: به یک قربانی “من گرفتن coronavirus شما” نیروی اضافه شده است.

Sky News has been shown some of the abuse sent to the Chinese community
تصویر: اخبار آسمان نشان داده شده است برخی از سوء استفاده های ارسال شده به جامعه چینی

بریتانیا بزرگترین نیروی پلیس شهری ثبت شده 63 جرایم ناشی از نفرت علیه مردم چین بین ماه های ژانویه و مارس از جمله 14 خشونت علیه فرد جرائم.

در Merseyside, یک مجرم فرار کردن با یک فرد ماسک صورت قبل از بازگشت و پانچ قربانی در صورت.

و در Cambridgeshire مشکوک گفت: یک قربانی mMasks کار نمی کنند شما چینی” قبل از تهدید و خشونت و دیگری مشکوک سرفه در چهره یک زن در خیابان.

یک گروه از جوانان نیز با نزدیک شدن یک زن و دوست او در Leicestershire و متهم آنها را گسترش coronavirus.

پلیس در, Cumbria, دوون و کورنوال, Essex, Humberside و Northamptonshire همه ثبت شده بیشتر جرایم ناشی از نفرت علیه چینی قربانیان در سه ماه اول سال 2020 از آنها در طول تمام 2019.

Racism on the increase in UK over coronavirus
Feb 12: سوء استفاده نژادپرستانه در افزایش پس از شیوع کروناویروس

در ضمن BTP ثبت 49 جرایم ناشی از نفرت علیه قربانیان که قومی ظاهر به عنوان ثبت شد, چینی, ژاپنی و یا جنوب شرق آسیا بین ماه های ژانویه و مارس همان مقدار آن را ثبت و در طول کل سال 2019.

تعداد واقعی جرایم ناشی از نفرت علیه مردم چین در سراسر انگلستان است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان چند نیروها از جمله پلیس اسکاتلند, Greater Manchester, پلیس و خدمات پلیس ایرلند شمالی آشکار نیست تعداد جرائم.

نیروهای همیشه ثبت قومیت نفرت قربانیان جرم و جنایت با پلیس مت گفت: این تنها ثبت شده در بیش از یک چهارم از جرائم نژادپرستانه بین 2018 و مارس سال 2020 است.

در اوایل این سال سنگاپوری دانشجو Jonathan Wok ارسال شده تصاویری از وحشتناک آسیب های پس از او بارها و بارها پانچ در خیابان آکسفورد لندن توسط مهاجمان که گفته می شود گفت: “من نمی خواهم خود را coronavirus.”

Jonathan Mok said he may need reconstructive surgery
تصویر: جاناتان Mok ارسال شده عکس از آسیب های خود را پس از حمله در خیابان آکسفورد لندن

از شیوع کروناویروس در چین آغاز شده و با اولین مورد گزارش شده در ووهان در استان هوبئی در ماه دسامبر.

اولین مورد مستند در انگلستان آمد و در فوریه, و این ویروس در حال حاضر مربوط به بیش از 28 ، 000 مرگ و میر در سراسر کشور است.

در اطراف وجود دارد 400,000 مردم چین زندگی در انگلستان و ولز با توجه به آخرین اطلاعات دولت.

معاون پاسبان مارک همیلتون ملی پلیس منجر به جرم و جنایت نفرت گفت: آسمان خبر که “هیچ کس مسئول شیوع و هر کس حق دارد برای محافظت از هدفمند سوء استفاده”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وی افزود: “ما می دانیم که برخی از نیروهای متاسفانه تا به حال گزارش در مورد تعداد کمی از مجرم که مرتکب جرایم ناشی از نفرت در برابر کسانی که از چین و جنوب شرق آسیا و جوامع مرتبط COVID-19 شیوع.

“پلیس و دادستان ها و دادگاه ها باید همه روشن ساخته است که آنها را از جمله جرائم بسیار جدی است.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر هر گونه روند که بوجود می آیند و برای حمایت از جوامع آسیب دیده از جمله با ترجمه اطلاعات در مورد چگونه آنها می توانند مسائل مربوط به گزارش به پلیس و دریافت پشتیبانی مناسب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de