یک فرد حامل پورتوریکو پرچم ملی در اعتراض به سیاستهای ریاضتی دولت روز پنجشنبه به عنوان پورتوریکو چهره مهلت روز دوشنبه به بازسازی آن 70 میلیارد دلار بدهی بار و یا باز کردن خود را تا به پرونده های حقوقی از طلبکاران در San Juan, Puerto Rico, آوریل 1 2017.

آلوین Baez | ایسنا

فدرال منصوب نظارت هیئت مدیره مسئول پورتوریکو را مداوم ضبط تجدید ساختار بدهی حماسه اعلام کرد یکشنبه شب که آنها را به آمدن به شرایط با دارندگان اوراق قرضه در حدود 35 میلیارد دلار که حساب برای نزدیک به 50 درصد از ورشکسته جزیره مجموع debtload یک گام مهم رو به جلو برای محاصره جزیره دشوار روند ورشکستگی.

این قرارداد که هنوز هم نیاز به تایید قاضی نظارت بر روند ورشکستگی را فراهم می کند برای یک حدود 30 درصد میانگین کوتاه کردن مو برای همه 35 میلیارد دلار. علاوه بر این, آن را برش کشورهای مشترک المنافع را برجسته پیوند بدهی از 35 میلیارد دلار به حدود 11 میلیارد دلار.

توافق جدید می بیند کاهش بازپرداخت بدهی های زمانی را با ده سال در مقایسه با قبل از 2019 طرح تنظیم که به معنی مشترک المنافع را حفظ ده سال گذشته از جریان نقدی در مجموع نزدیک به 5 میلیارد دلار.

توافق قبلی متوقف شد.

نظارت هیئت رئیس جثه Carrión, نام جدید توافق “یک پیروزی برای پورتو ریکو.”

“این کاهش مجموع پرداخت بدهی نسبت به توافق رسیدیم در سال گذشته می پردازد مشترک المنافع بدهی هر چه زودتر و به طور قابل توجهی بیشتر حمایت از دارندگان اوراق قرضه بیشتر تسهیل پورتوریکو خروج از ورشکستگی است که بیش از سه سال” Carrión در بیانیه ای گفت.

از بیش از 13 میلیارد دلار در برجسته وظیفه عمومی و یا “رفتن” اوراق قرضه تحت پوشش در این طرح اوراق قرضه صادر شده قبل از سال 2012 را دریافت بین 70.8 و 74.8 سنت دلار در حالی که در سال 2012 و 2014 رفتن اوراق قرضه را دریافت 69.8 سنت دلار و 65.4 سنت دلار بود.

دارندگان 8 میلیارد دلار از اوراق قرضه حمایت از توافق از جمله پورتوریکو اتحادیه های اعتباری و سنتی شهرداری سرمایه گذاران با توجه به نظارت هیئت مدیره.

“علاوه بر کاهش مشترک المنافع را بدهی حدود 24 میلیارد دلار حل و فصل کوتاه جدول زمانی برای بازپرداخت بدهی های ده سال و مکان یک کلاه سالانه بدهی را پرداخت یا در زیر 9.16 درصد از درآمدهای دولت گفت:” مت Rodrigue میلر Buckfire & Co. که مشاور مالی برای دارندگان اوراق قرضه در قانونی اساسی بدهی ائتلاف.

این گروه دارای حدود 2 میلیارد دلار در قانون اساسی حمایت بدهی و شامل صندوق های تامینی Goldentree دارایی, مدیریت, پادشاه جایگزین سرمایه و Whitebox مشاوران با توجه به براده.

پورتو ریکو Ad Hoc گروه از قانون اساسی Debtholders که همچنین موافقت با شرایط و که در مجموع نگه حدود 2.6 میلیارد دلار بدهی گفت: “ما معتقدیم حل و فصل این مواضع مشترک المنافع پورتوریکو در یک مسیر روشن به سوی ظهور از زمان عنوان سوم رسیدگی خواهد شد که در نتیجه کاهش قابل توجهی از کشورهای مشترک المنافع بار بدهی و بازگرداندن این جزیره دسترسی به بازارهای سرمایه است که بسیار مهم برای حمایت از بهبود اقتصادی پورتوریکو است.”

در آزادی مطبوعات, ناتالی Jaresko بود که به نام مدیر اجرایی نظارت هیئت مدیره در سال 2017 گفت: توافق افزایش نظارت هیئت مدیره توانایی به حرکت رو به جلو در جهت خروج از ورشکستگی این سال است.

این معامله که کار کرده بود در طول یک دادگاه دستور داد میانجیگری روند هنوز هم نیاز به امضا کردن در آمریکا منطقه قاضی لورا تیلور Swain است که نظارت بر این جزیره رکورد ورشکستگی-مانند رسیدگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im