بارها نزدیک دوباره پس از دوستدار فوتبال تست مثبت برای COVID-19

تعدادی از بارها که بازگشایی شد برای اولین بار از مستند اقدامات تحمیل شده بود باید تا به حال به دوباره پس از punters آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

میله در سراسر انگلستان استقبال مصرف کنندگان روز شنبه به بیش از سه ماه پس از coronavirus شیوع تعطیل بخش مهمان نوازی.

اما سه بارها از مشتریان خود هشدار داده است که آنها مجبور به تعطیل دیگر از موارد COVID-19 شناسایی شد.

فانوس دریایی و Carvery در بورنهماونسعا Somerset گفت یک مشتری تا به حال آزمایش مثبت است.

The Lighthouse Kitchen and Carvery has closed after a customer tested positive for coronavirus
تصویر: فانوس دریایی و Carvery بسته شده است پس از یک مشتری آزمایش مثبت برای coronavirus
The Village Home Pub in Alverstoke has had to close
تصویر: روستای خانه میخانه در Alverstoke تا به حال به

میخانه اضافه شده آن بود که ساخت راه خود را از طریق یک لیست از افرادی که در نوار در روز شنبه و ممکن است در تماس با مشتری می باشد.

در بیانیه ای که در Facebook میخانه افزود: “همه کارکنان ما در حال رفتن به آزمایش می شود و ما دوباره باز خواهد شد هنگامی که زمان است امن برای انجام این کار است.”

روباه و سگهای در بتلی غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان گفت: این امر می تواند تا اطلاع ثانوی بسته پس از دریافت یک تماس از یک مشتری در روز دوشنبه به می گویند که آنها در حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بیشتر از Covid-19

matt hancock
“من خوشحال با آنچه دیروز اتفاق افتاده است’

این انتشارات گفت: در Facebook که تمام کارکنان آن بود پس گرفته شده از آزمون و محل خواهد بود “به طور کامل و عمیق تمیز و هنگامی که امن برای انجام این کار ما بازگشایی درهای ما”.

روستای خانه میخانه در Alverstoke, Gosport, گفت:, آن را نیز “تا به حال یک مورد کوروناویروس” در محل و افزود که “برخی از ما در انزوا”.

نوار گفت: در Facebook: “میخانه در حال حاضر بسته است اما همه به خوبی باز خواهد شد دوباره در روز شنبه. هر کسی که در میخانه بیش از آخر هفته وجود دارد بدون نیاز به جداسازی مگر اینکه شما در نشان دادن علائم و یا تماس مستقیم با ردیابی ، با تشکر از شما و امیدوارم که به زودی شما را ببینید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>