بیمه خدمات درمانی نشان داده است جزئیات تماس خود را-ردیابی نرم افزار که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری COVID-19 عفونت به عنوان محدودیت در حرکت سهولت.

این برنامه خواهد شد که آزمایش در جزیره موجود زنده از این هفته انتظار می رود که نورد از سراسر کشور در چند هفته آینده.

به عنوان نشان داد اسکای نیوز در این برنامه با استفاده از بلوتوث به نزدیک شناسایی گوشی نشان میدهد که صاحب تلفن شده است در نزدیکی.

این به این معنی Isle of Wight ساکنان می توانید یک هشدار اگر یکی از مخاطبین خود قرارداد COVID-19و قادر به هشدار دادن به هر یک از مخاطبین خود را اگر آنها مبتلا به این ویروس هستند.

محدودیت در حرکت خواهد بود کاسته در جزیره موجود زنده در طول آزمون.

اما مقامات بر این باورند که برنامه می تواند نقش مهمی در لغو مستند در کنار اقدامات دیگر از جمله تست و دستی تماس با ردیابی.

Contact tracing app
تصویر: مقامات بر این باورند که برنامه می تواند نقش مهمی در لغو مستند

“نرم افزار هیجان انگیز است” گفت: متیو گولد اجرایی NHSX بیمه خدمات درمانی نوآوری واحد در پشت برنامه. “اما آن را نه یک راه حل و یا گلوله سحر و جادو”.

بیشتر از Covid-19

“این بخشی از این استراتژی گسترده تر.”

اگر چه وجود این برنامه شناخته شده است برای بیش از یک ماه این اولین بار است که جزئیات چگونه آن کار خواهد کرد تایید شده است هر چند مقامات استرس این هنوز هم موقت را در این مرحله است.

Isle of Wight ساکنان که دانلود این نرم افزار خواسته خواهد شد که برای روشن کردن بلوتوث و اجازه می دهد تا اطلاعیه و وارد نیمه اول کد پستی خود را.

آنها خواهد شد و سپس درخواست می شود با یک سوال: “چگونه شما احساس امروز؟”

هر کسی که معتقد است که آنها ممکن است گرفتار COVID-19 اجرا می تواند از طریق یک چک لیست است که می پرسد که آیا آنها یک تب یا سرفه مداوم.

اگر علائم خود را نشان می دهد شما ممکن است coronavirusشما داده خواهد شد و یک شماره مرجع و گفت: به تماس برای تست است.

همچنین شما می خواهد دعوت به ارسال یک لیست از مخاطبین خود را به سیستم بیمه خدمات درمانی که با استفاده از یک خطر به ثمر رساند الگوریتم به تصمیم می گیرید که تماس به طور بالقوه خطرناک هستند.

این طول می کشد را به حساب طول مدت تماس و قدرت سیگنال در طول تماس به منظور ارزیابی خطر مطرح شده – به این معنی که آن را نمی خواهد نیروی هر کسی کسی دارد راه می رفت به قرنطینه.

تغییرات در سیگنال بلوتوث نیز می تواند مورد استفاده برای تعیین اگر دو گوشی تشخیص هر یک از دیگر از طریق یک دیوار در انتخابات گفت: به عنوان امواج رادیویی دریافت می شود متفاوت اگر ديوار ناخن یا فویل عایق.

preview image
چگونه تماس با ما-ردیابی نرم افزار کار می کند ؟

در پاسخ به سوال در مورد حریم خصوصی آقای گولد تاکید کرد که برنامه داوطلبانه برای دانلود و وعده داده است که NHSX خواهد نشر هر دو کد منبع و حفاظت از داده ها ترتیبات اساسی این برنامه است.

کارشناسان نگرانی در مورد تصمیم دولت برای انتخاب یک سیستم متمرکز که می پرسد به کاربران برای آپلود مخاطبین خود را از یک سیستم مرکزی به جای غیر متمرکز مدل که نیاز به اطلاعات کمتر است.

اپل و گوگل که در حال کار با هم در یک تماس-سیستم ردیابی برنامه ریزی برای استفاده از یک غیر متمرکز مدل که به انگلستان داده watchdog ستایش است برای بسیاری به راحتی اجازه می دهد “بهترین عمل انطباق” با مقررات حفاظت از داده ها.

این دو غول تکنولوژی اعلام کرده اند که آنها می تواند ارائه منابع بیشتر برای سرعت بخشیدن به آنچه که آنها را “قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه” جلوتر از برنامه ریزی راه اندازی اولیه سیستم در اواسط ماه مه.

پرسید که چرا آنها انتخاب شده برای ساخت سیستم خود را به جای تکیه بر این سیستم عامل بر روی تقریبا تمام گوشی های هوشمند مقامات اذعان کرد که این برنامه هنوز یک کار در حال پیشرفت است.

اما آنها گفتند: بدون یک سیستم متمرکز آنها نمی خواهد بود قادر به تکیه بر خود-گزارش دهی از علائم به جای داشتن صبر برای رسمی آزمون که زمان را برای رسیدن در یک لحظه هر زمانی آلوده است که بسیار مسری است.

“ما در حال کار در سراسر طیف وسیعی از کشورها و تنها در بریتانیا به قصد باعث خطرات بر اساس خود گزارش گفت:” مایکل Veale یک دانشگاهی است که در یک غیر متمرکز تماس با ما-ردیابی پروژه که اپل و گوگل را قرض گرفته شده از.

“به نظر می رسد بریتانیا بر این باورند که آنها می تواند برای جبران این عدم توانایی به سرعت در حال تست کردن مردم با خود گزارش دهی و کاهش خطرات ناشی از عمدی و غیر عمدی آلارم کاذب با نحوه تقلب در تجزیه و تحلیل.”

“از دیدگاه من من فکر می کنم چنین تجزیه و تحلیل ممکن است شانس از توقف در مقیاس بزرگ و دست و پا چلفتی حملات اما نمی قادر خواهد بود برای کاهش خطرات گسترده تر از خود-گزارش دهی.”

Handout photo issued by 10 Downing Street of Health and Social Care Secretary Matt Hancock during a media briefing in Downing Street, London, on coronavirus (COVID-19). PA Photo. Picture date: Friday May 1, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Pippa Fowles/10 Downing Street/Crown Copyright/PA Wire NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or
تصویر: مت Hancock وعده داده است به استخدام 18,000 تماس با ردیاب در چند هفته آینده

سوال دیگر این است که باقی مانده پاسخ داده شود این است که چگونه افرادی که گوشی های هوشمند مانند کودکان و افراد مسن خواهد بود قادر به استفاده از سیستم.

آقای گولد گفت: NHSX نمی خواست “به طور تصادفی تشدید شکاف دیجیتال” و دانشمندان دولت پیشنهاد کرد که دستی تماس با ردیابی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تکمیل فن آوری است.

در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون Tam تاکید کرد که “این کاملا هرگز نمی خواهد در این مورد است که کودکان محروم از تماس با ردیابی”.

وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده است به استخدام 18,000 تماس با ردیاب در چند هفته آینده اگر چه کارشناسان بهداشت عمومی را سوال که آیا این تعداد به اندازه کافی بزرگ است حتی با کمک های فنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de