به مردم گفته شده برای مقاومت در برابر آب و هوای آفتابی و ماندن در خانه این بانک در تعطیلات آخر هفته به عنوان یک وزیر کابینه اصرار وجود داشته است نه “چراغ سبز به رها مستند”.

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: آسمان اخبار coronavirus اجتماعی فاصله پیام همان باقی مانده تا زمانی که نخست وزیر باعث می شود یک آدرس به ملت در یکشنبه شب و حتی پس از آن هشدار داد مردم به انتظار “تغییرات بزرگ”.

The big screen in Piccadilly Circus displays a message of thanks to Second World War Veterans on the 75th Anniversary
تصویر: فرهنگ وزیر می گوید: وجود تنها خواهد شد “بسیار کوچک مراحل آزمایشی’ به سهولت مستند

وجود دارد تنها می تواند “بسیار کوچک مراحل آزمایشی” مشروط بر شواهد علمی او گفت: به عنوان او به دنبال تطهیر انتظارات مطرح شده توسط بوریس جانسون بیش از تغییرات به COVID-19 مستند پیش از سومین روز تعطیلات بانکی.

همچنین وجود داشته است نگرانی در مورد “پیام های مخلوط” پس از گزارش روزنامه پیشنهاد آفتاب و پیکنیک می تواند اجازه داده می شود به عنوان روز دوشنبه.

آن را به عنوان بسیاری از انگلستان خواهد بود basked در شکوه آفتاب با درجه حرارت انتظار می رود برای رسیدن به 26C (78.8 F) در روز جمعه.

Sajid Javid speaks to Sky's Beth Rigby
جاوید: ‘ما باید برای پیدا کردن یک راه رو به جلو’

آقای Dowden گفت: “مردم داده نشده است چراغ سبز به کنار گذاشتن این مستند.

“ما در حال تصویب است که برای اولین بار اوج اما ما باید اطمینان حاصل شود که ما اجازه نمی دهد یک دوم اوج که تحت الشعاع بیمه خدمات درمانی دلیل است که از بین بردن تمام زحمات ما قرار داده اند تا کنون.

بیشتر از Covid-19

“آن را تنها خواهد شد بسیار کوچک مراحل آزمایشی از روز شنبه مشروط بر شواهد علمی.”

صحبت با اسکای نیوز گفت: “البته من می خواهم در اقتصاد باز می شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما که باید سازگار با سلامت عمومی است.

“این آخر هفته… پیام باقی می ماند همان. مردم نیاز به ماندن در خانه به منظور محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

“یکشنبه, چه, نخست وزیر خواهد انجام دهید این است که مجموعه ای از نقشه راه برای ماه های آینده. ما گذشت اوج عفونت بنابراین ما در حال حاضر می توانید شروع به نگاه به آینده است.

“اما من باید بگویم این خواهد بود بسیار بسیار محدود مراحل و بسیار مشروط مراحل.

“اگر هر گونه شواهد عفونت مجدد نرخ شروع به افزایش خارج از کنترل ما خواهد بود با جلو و عقب در آن مستند اقدامات است.

“آیا انتظار تغییرات بزرگ از نخست وزیر در روز یکشنبه.

“ما مجموعه ای است که نقشه راه به طوری که مردم می توانید ببینید که در آن ما در حال رفتن را از طریق هر مرحله که نقشه راه اگر ما مجاز به انجام این کار توسط شواهد است.”

PM Boris Johnson commemorates VE Day
ساعت می پردازد ادای احترام به جانبازان به مناسبت سومین روز

سالگرد 75 از سومین روز بوده و انتظار می رود به یکی از به یاد ماندنی ترین وقایع سال 2020 با دولت حرکت ممکن است بانک تعطیلات از دوشنبه تا جمعه به اجازه می دهد جشن می گیرد.

اما اجتماعی فاصله مورد نیاز را به معنای لغو جانبازان صفوف خیابان احزاب ایجاد پارک پیروزی شامل نمونه هایی از جنگ جهانی دوم زندگی در لندن St James’ Park و پخش از فضاهای عمومی چرچیل معروف سخنرانی پیروزی.

Princess Elizabeth was 'insistent' on joining. Pic: National Army Museum
چه VE روز بود و برای ملکه

ملکه را به یک تلویزیون نشانی از Windsor دوم تلویزیونی پیام در طول شیوع کروناویروس پس از او 5 آوریل پخش آن به این نتیجه رسیدند با اشاره به سخنان ورا لین کلاسیک زمان جنگ سرود: “ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

نخست وزیر در حال حاضر بازدید از کلیسای وستمینستر به نور شمع یادبود در قبر ناشناخته جنگجو.

در یک نامه پرداخت ادای احترام به جانبازاننخست وزیر بریتانیا در واکنش به کروناویروس خواسته همان تلاش و شجاعت به عنوان نیروهای مسلح نشان داد که در جنگ جهانی دوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de