بهداشت عمومی انگلستان ‘به axed’ بیش از پاسخ به COVID-19 همه گیر

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) تنظیم شده است به اوراق و جایگزین با یک واحد است که به طور خاص مقابله با بیماری های همه گیر از آن گزارش شده است.

وزیر بهداشت مت هنکاک است که برای سرکوب این حرکت بعد از این هفته و ادغام بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی طرح با کار انجام شده توسط PHE در coronavirus پاسخ با توجه به ساندی تلگراف.

تعمیرات اساسی می آید پس از تکرار گزارش داد که وزرای شده اند نا امید و ناراضی با راه PHE که ایجاد شده توسط سابق وزیر بهداشت جرمی هانت در سال 2013 در برخورد با کروناویروس بحران است.

دولت به تصویب رسید یک راه جدید از شمارش روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از نگرانی مطرح شد که روش استفاده شده توسط PHE مقامات بیش از حد آنها.

Google and Apple have launched a coronavirus contact-tracing app. File pic
محاکمه دوم تماس با ما-ردیابی نرم افزار راه اندازی شد

در پاسخ به ساندی تلگراف گزارش وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی سخنگوی گفت: “بهداشت عمومی انگلستان بازی کرده اند نقشی اساسی در ملی ما پاسخ به این بی سابقه جهانی و همه گیر.

“ما همواره روشن است که ما باید یاد بگیرند که حق درس از این بحران به اطمینان حاصل شود که ما در قوی ترین موقعیت ممکن است هر دو به عنوان ما همچنان به مقابله با COVID-19 و برای پاسخ به هر آینده ای بهداشت عمومی را انتخاب کنید.”

جدید بدن خواهد شد به نام موسسه برای حفاظت از بهداشت و درمان تبدیل خواهد شد “موثر” در ماه آینده خواهد شد اما نمی توان به طور کامل کامل تا بهار, مقاله گفت.

بیشتر از Covid-19

آن است که گفته می شود بر اساس یک مدل مشابه در آلماناستفاده می شود که یک سازمان مستقل برای کنترل از پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بارونس Dido هاردینگ محافظه کار نظیر که در حال حاضر می زنیم تا تست و ردیابی است که نوک به اجرای بخش های جدید.

“ما می خواهیم به گرد هم آوردن علم و مقیاس در یک بدن جدید, بنابراین ما می توانید انجام دهید همه ما می توانیم برای جلوگیری دوم coronavirus سنبله این پاییز” یک وزیر ارشد گفت: ساندی تلگراف.

ice skater
اسکیت باز پشت در یخ به عنوان مستند برطرف

در ضمن تست و ردیابی تماس مراکز مجموعه به زخم کردن بیش از چند ماه آینده و با جایگزین های محلی اجرا شده توسط شوراهای مانند سیستم در جای خود قرار داده و در Sandwellدر غرب میدلندز.

آن را بیشتر مستند اقدامات در سراسر انگلستان برداشته شدبا قمار زمین های یخی و درمان های آبگرم قادر به کار دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>