توسعه دهندگان ملک عجله برای جذب هنگ کنگ از ساکنان در میان عدم اطمینان بیش از قانون جدید

یک رویداد برگزار شد در هنگ کنگ برای سرمایه گذاران علاقه مند در انگلستان به اموال.

Uptin Saiidi | CNBC

بسیاری از ثروتمند, ثروتمند هنگ Kongers در حال حاضر یک رد پا در انگلستان و آنها در حال حاضر آغاز شده و برخی از این جابه جایی سرمایه و یا تنوع سرمایه در خارج از هنگ کنگ

جیمز دمپسی

آسیا و مدیر فروش در BuyAssociation

مهاجرت تبلیغات در رسانه های اجتماعی

در ماه گذشته, تبلیغات, ترویج مهاجرت و بین المللی املاک و مستغلات سرمایه گذاری به آب گرفتگی هنگ کنگ کاربران سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram و یوتیوب.

آگهی های دیده شده توسط CNBC به رخ کشیدن شعارهای مانند: “اکنون زمان آن است که به نظر انگلستان املاک و مستغلات” در “حضور ما وبینار رایگان در مسیر به ایالات متحده ماشین سبز برای هنگ کنگ از ساکنان” و “ایجاد یک زندگی جدید در استرالیا و یا نیوزیلند.”

بزرگترین بهره در انگلستان — که در آن برخی از تبلیغات حتی مرجع اطلاعیه اخیر است که در آن انگلستان گفت: این امر کمک مالی به 3 میلیون نفر در هنگ کنگ یک مسیر به شهروندی از طریق یک ملی (خارج از کشور) گذرنامه (BNO). سند ارائه شده به را انتخاب کنید هنگ کنگ شهروندان قبل از قلمرو تحویل داده شد به چین در سال 1997 و در حال حاضر ارائه می دهد دارندگان گذرنامه دسترسی به کمک های کنسولی و حق اقامت در انگلستان به مدت شش ماه.

چین به نام انگلستان اعلام “ناخالص دخالت چین در امور داخلی.”

محمد نصیر یک انگلستان مبتنی بر سرمایه گذاری مشاور در NPP سرمایه گذاری گفته شده است وجود دارد افزایش در تعداد سوالات از هنگ کنگ در مورد خواص آن در منچستر. “ما احتمالا دیده اید که 200% افزایش در هفته گذشته به تنهایی” او گفت:.

سه جداگانه تبلیغات دیده می شود توسط CNBC ترویج خارج از کشور خواص به هنگ کنگ سرمایه گذاران

در حالی که او معمولا با این نسخهها کار با هنگ کنگ مشتریان هستند که در درجه اول به دنبال سرمایه گذاری خواص نصیر گفت: او در حال حاضر کمتر سوالات در مورد درآمد اجاره و دریافت سوالات بیشتر در مورد شیوه زندگی و مهاجرت.

“آنها گفت:” من به دنبال سرمایه گذاری بلکه من به طور بالقوه به دنبال به حرکت به عنوان به خوبی در شش ماه آینده به 12 ماه’,” او اضافه شده است.

شرکت او تنها یکی از بسیاری از شاهد افزایش تقاضا از گسترش جمعیتی از هنگ Kongers.

“بسیاری از ثروتمند, ثروتمند هنگ Kongers در حال حاضر یک رد پا در انگلستان و آنها در حال حاضر آغاز شده و برخی از این جابه جایی سرمایه و یا تنوع سرمایه در خارج از هنگ کنگ گفت:” جیمز دمپسی آسیا مدیر فروش در BuyAssociation سرمایه گذاری مشاوره متخصص در انگلستان در بازار است.

این شرکت به فروش می رساند خواص در شهرستانها کلیدی در انگلستان و گفت: این تجربه یکی از بزرگترین خوشه های کسب و کار دیده می شود.

“این BNO گذرنامه وضعیت واقعا تحت تاثیر عموم” دمپسی گفت. “بزرگترین سوخت در حال حاضر روزمره خود فرد در هنگ کنگ و برای همین است که ما شاهد چنین افزایش در سوالات و معاملات است.”

افزایش علاقه از جهانی توسعه دهندگان است و نه فقط آینده از انگلستان DLF Camellias گورگان لوکس املاک و مستغلات پروژه در دهلی نو منتقل شده مقدار زیادی از توجه خود را از ایالات متحده آمریکا و انگلستان به تمرکز در هنگ کنگ خریداران.

“وجود دارد یک افزایش علاقه در حال حاضر موجب شده در یک بازار مانند هنگ کنگ سیاسی اندکی بی ثباتی و یا اضطراب است که در آن نوع پوشش Covid اضطراب” Karan کومار افسر ارشد بازاریابی در DLF محدود گفت. “این تنها مناسب تر برای ما برای رسیدن به بازار است که بیشتر به طور مستقیم.”

از آمریکا به بریتانیا

هنگ کنگ سرمایه گذاران خرید خواص سرمایه گذاری در خارج از کشور جدید نیست.

کینگستون لای که تاسیس آسیا بانکداران باشگاه در این شهرستان در سال 2012 می خواستم شرکت خود را به یک محل ارائه می دهد که سرمایه گذاری های جایگزین خدمات عمدتا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در خارج از کشور. در رویداد های اخیر در هنگ کنگ با او صحبت کرد به جمعیت — برای اولین بار به زبان انگلیسی و سپس در کانتونی — به آموزش شرکت کنندگان در هر دو شیوه زندگی و سرمایه گذاری گزینه های برای جدید منچستر توسعه است.

“هنگامی که آنها را ببینید انگلستان بازار ملک هنوز در سطح بسیار خوب و پوند ارزان است, آنها می خواهند به برنامه های پیش رو گفت:” CNBC. “این برنامه ریزی برای بچه های خود را’ آموزش شاید برای خود در برخی از نقطه.”

قبل از این تظاهرات را در دلار هنگ کنگ در سال گذشته CNBC با حضور در یک رویداد به میزبانی شرکت که فروش واحدهای یک و در عین حال-به-می شود-باز منهتن آسمان خراش.

در حال حاضر اکثر هنگ کنگ اتباع ترین و هیجان زده یا بیشتر مشتاق در مورد کانادا برنامه و با آنچه در انگلستان

برنان سیم

معاون ارشد رئیس جمهور ایالات EB5

اما در سال گذشته بود. این وضعیت به نظر می رسد زمان تغییر کرده باشد.

“بهره در آمریکا در حال رشد بود اما در حال حاضر با آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده مردم نگرانی در مورد همه گیری و انتخابات زیادی ایجاد اطمینان برای سرمایه گذاران” لای گفت. “قطعا () ایالات متحده دلار است که هنوز هم بسیار کلیدی ارز … اما برای آنها را به فکر می کنم در مورد پتانسیل رشد در شرایط بازار املاک و مستغلات آنها بزرگتر بالقوه در انگلستان در بازار است.”

گذشته از انگلیس دیگر با هدف قرار دادن توسعه دهندگان هنگ کنگ خریداران به شدت شامل کانادا و استرالیا و نیوزیلند.

“در حال حاضر اکثر هنگ کنگ اتباع ترین و هیجان زده یا بیشتر مشتاق در مورد کانادا برنامه و با آنچه در انگلستان گفت:” برنان سیم کارت, معاون ارشد رئيس جمهور از EB5 ایران یک شرکت که متخصص در ارائه خدمات مهاجرت به آمریکا

در ضمن لای برآورد خروش از بين هشت تا 10 بار در سوالات به صورت انگلیسی خواص در ماه های اخیر.

“ما می دانیم که (این) بانک انگلستان به چاپ پول و کاهش کمی اتفاق می افتد,” او گفت:. “در طول بحران در سال 2008 این است که در یک مقیاس بزرگتر آنها نگران باشید که در مورد نگرانی در مورد پول تبدیل شدن به بی ارزش آنها در حال سرمایه گذاری به سرعت به املاک و مستغلات. انگلستان تبدیل به یک بازار بسیار خوبی برای آن است.”

BuyAssociation را دمپسی گفت: هنگ کنگ خریداران نیز همچنین جذب انگلستان با توجه به آن سیستم آموزش و پرورش و شفافیت با رجیستری زمین در میان عوامل دیگر.

“در حال حاضر در حال رفتن به بزرگترین جابه جایی سرمایه از هنگ کنگ پس از ’97” او پیش بینی کرد. “مردم در حال رفتن برای جذب به بازار آنها احساس امن ترین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>