پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در شیوع کروناویروس, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

شرکت های دارویی در ادامه به سرفصل به عنوان دولت و سرمایه گذاران قطع امید خود را به بهبودی پایدار از Covid-19 بیماری همه گیر. Gilead Sciences مدیر عامل دانیل o’day گفت: این شرکت خواهد بود اهدا کل آن عرضه remdesivir برای درمان coronavirus بیماران. روشه رئیس Christoph فرانتس گفت: داروسازی خواهد سرمایه گذاری بیش از $437 میلیون در یک تست سایت. یک هفته دیگر از گزارش های سه ماهه در پیش روست و بیشتر در مکان های خرده فروشی در حال بازگشایی به عنوان ایالات متحده شل مستند محدودیت.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 247,752
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 67,686

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8 pm: ‘آن را می تواند و یا می میرند’ به صورت منطقه خلیج کارخانه های لبنی به عنوان beermakers حساب با نوار و رستوران تعطیلی

فدراسیون Brewing co-founder Aram Cretan

کامیل اسنل

صنعت کارخانه های لبنی در سراسر کالیفرنیا در حال درد و رنج همراه با بقیه مواد غذایی خدمات صنعت با بسیاری از گزارش یک قطره از 50% یا بیشتر درآمد. اما آنها در حال پیدا کردن یک راه نجات در آلومینیوم.

کارخانه های لبنی مانند Cellarmaker و ThirstyBear در سان فرانسیسکو و فدراسیون در اوکلند هستند و کنسرو به عنوان آبجو آنجا که ممکن است به طوری که آنها می توانید نگه دارید خود را hoppy اله از انقضای در مخزن و به طوری که آنها می توانید فروش چهار بسته منظقه به مصرف کنندگان است. این می تواند ون, یک موبایل, کنسرو, خدمات بر اساس در ساکرامنتو است که مشغول به رانندگی در اطراف منطقه برای کمک به کارخانه های لبنی می تواند صدها نفر از موارد در یک زمان.

آن را هیچ جایگزینی برای تبس که چگونه کارخانه های لبنی را بخش عمده ای از پول خود را. اما قادر به فروش تبس به کافه ها و رستوران ها و یا به ارائه پیش نویس آبجو در داخل خود taprooms قوطی هستند تنها گزینه خود را.

“این می تواند و یا می میرند در حال حاضر گفت:” کانر کیسی شرکت مالک Cellarmaker که صاحب خانه پیتزا در سان فرانسیسکو در علاوه بر این به آن آبجوسازی. “وجود دارد و نه حتی یک انتخاب است.” —Ari لوی

7:30 pm: هواپیمایی متحده قصد دارد 30 درصد کاهش به مدیریت صفوف از اکتبر

هواپیمایی متحده گفت: کارکنان در یادداشتی که آن را انتظار 30% کاهش در مدیریت آن و اداری صفوف شروع در ماه اکتبر یک شرکت یادداشت نشان می دهد.

ایالات پذیرفته شده دولت آمریکا, حقوق و دستمزد, کمک, که, ممنوعیت کاهش کار تا سپتامبر. 30.

ایران منتشر شد بیانیه زیر را به CNBC:

“تقاضای سفر است که اساسا صفر برای آینده قابل پیش بینی و حتی با کمک های فدرال را پوشش می دهد که بخشی از ما حقوق و دستمزد هزینه از طریق 30 سپتامبر پیش بینی ما صرف میلیاردها دلار بیش از ما را برای چند ماه آینده در حالی که در ادامه به استخدام 100 درصد از نیروی کار ما. که پایدار نیست برای هر شرکت است. و به همین دلیل ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کاهش هزینه ها در کوتاه مدت, بنابراین ما می تواند گزاف گویی به سرعت زمانی که تقاضا شروع به بازگشت و کمک به اطمینان از شرکت ما و شغل را پشتیبانی می کند در اینجا خواهد بود که مشتریان در حال پرواز دوباره.” —فیل LeBeau رویترز

7:02 pm: طرح جدید را نشان می دهد مورد 135,000 ما مرگ و میر ناشی از Covid-19 اوت با قفل اقدامات در حال برداشته

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) تخمین می زند حدود 135,000 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده از طریق آغاز ماه اوت با استناد به کاهش مستند سفارشات به عنوان راننده اصلی شماره جدید رویترز گزارش.

پیش بینی از IHME قرار می دهد ایالات متحده مرگ و میر از طریق اوایل ماه اوت در 134,475 های میانی بین 95,092 و 242,890.

جدید پیش بینی منعکس بازگشایی اقدامات در دست انجام در سراسر کشور و افزایش ارتباط اجتماعی بین افراد را افزایش می دهد که انتقال این IHME گفت: با توجه به رویترز.

“این مدل جدید است که پایه و اساس جدی جدید برآورد آمریکا از مرگ” IHME مدیر کریستوفر موری گفت: در مورد بازگشایی اقدامات رویترز گزارش داد. —کریس Eudaily

6:34 pm: افزایش, گوشت, هزینه ها آمار تکان زیستن

مشتریان صبر کنید برای رفتن سفارشات خارج Shake Shack در ساحل جنوبی در آوریل 19, 2020 در ساحل میامی ،

صخره هاوکینز | گتی ایماژ

زاینده رود که به طور منظم سیاهی کیفیت گوشت در آن همبرگر مواجه است گوشت گاو افزایش هزینه ها به دلیل تعطیلی کارخانه بسته بندی گوشت می آمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در طول ماه گذشته ما شاهد افزایش قابل توجهی در گوشت گاو با بیشترین افزایش که متوجه شدم در طول هفته گذشته” CFO تارا Comonte گفت: در این شرکت درآمدی کنفرانس تلفنی CNBC آملیا لوکاس گزارش.

Shake Shack را همان فروشگاه فروش چهار در ماه مارس پس از اجتماعی فاصله اقدامات و اقامت در خانه سفارشات در سراسر ایالات متحده رفت و به اثر است که مختل مصرف کنندگان به طور منظم و عادات خرج کردن. —کریس Eudaily

6 pm: به روز رسانی نقشه جهان نشان می دهد بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان

5:45 pm: مردم دریافت SSI یا مزایای VA باید تا فردا برای دیدار با این محرک اتمام مهلت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام به نظر می رسد در coronavirus کمک های اقتصادی چک که فرستاده شد به شهروندان سراسر کشور, مارس 29 سال 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

کسانی که از دریافت مزایای سوشال سکیوریتی یا مزایای VA از دولت و کودکان زیر 17 سال نیاز به صبر کنید تا فردا به فایل اطلاعات به IRS به مطمئن شوید که خانواده خود را کامل محرک پرداخت.

میلیون ها نفر از محرک های پرداخت در حال حاضر در حال اعزام به آمریکایی از جمله چک تا 1200 $برای افراد و یا $2,400 برای زوج های متاهل به علاوه $500 به ازای هر فرزند زیر 17 بر اساس درآمد خانواده. —لری Konish

5:12 pm: اقتصاددانان می گویند راه خروج از رکود بستگی به سطح مصرف کننده ترس

مشتریان دیده می شود در Puckett را, مواد غذایی و رستوران در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در فرانکلین تنسی. تنسی یکی از اولین متحده به بازگشایی رستوران پس از شروع coronavirus (COVID-19).

Jason Kempin | گتی ایماژ

اقتصاددانان به دنبال راه های جدید برای اندازه گیری ارتجاعی از یک رکود عمیق نشان می دهد که بهبود بستگی دارد فردی روانشناسی به طور کلی مصرف کننده اعتماد به نفس و همچنین اینکه آیا دولت موفق شد به اندازه کافی در پر کردن شکاف درآمد برای کارگرانی که شغل خود را از دست.

“این خیلی بیشتر رفتاری. آن را نه تنها رانده درآمد. آن را رانده و با ترس گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. اقتصاددانان به دنبال شده است به چین به عنوان مثال پس از شروع بیماری وجود دارد. “حتی یک ماه پس از بازگشایی در ووهان مردم هنوز هم نگران رفتن به اماکن عمومی و مراکز خرید.” —پتی Domm

4:30 pm: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom می گوید برخی از کسب و کار خواهد بازگشایی جمعه با شرایط

مردم راه رفتن در گذشته یک نقاشی دیواری است که بخشی از مبارزات انتخاباتی برای ایجاد 1,000 نقاشی های دیواری در بسته کسب و کار ایجاد شده توسط شرکت زیباسازی به عنوان جهانی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در Santa Monica, California, آوریل 4 سال 2020 است.

لوسی نیکلسون | ایسنا

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد روز دوشنبه که برخی از دولت خرده فروشان مانند کسانی که به فروش لباس و کتاب و لوازم ورزشی اسباب بازی و بیشتر خواهد شد مجاز به ارائه محدود کردن سمت وانت شروع جمعه اگر آنها در دیدار با برخی از دستورالعمل های بهداشتی مندرج اساس اعلام مقامات اواخر این هفته. دفتر او بعد توییتی که منظور این نیست که عبارتند از: فضاهای اداری ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز خرید است.

Newsom همچنین اعلام کرد که فردی شهرستانهای استان که به اعتقاد آنها کافی تست و تماس با ردیابی ظرفیت مناسب شیوه های بهداشت و قادر به تامین امنیت برای کسانی که آسیب پذیر هستند از جمله بی خانمان شهروندان مسن و زندانی می تواند شروع حرکت و حتی بیشتر به “فاز دو” از دولت بازگشایی طرح که شامل اجازه دادن به برخی از رستوران ها و کسب و کار در صنعت مهمان نوازی به بازگشایی با تغییرات.

“این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد” Newsom گفت: در نشست خبری روزانه. —نوح Higgings-دان

4:11 pm: سهام اضافه کردن سود به شروع هفته

4:07 pm: مایکروسافت گزارش 75 درصد افزایش در زمان صرف شده بر روی ویندوز 10

3:38 pm: داروی جدید از ژاپن به آزمایش می شود در بیش از 40 کشور از جمله آمریکا

Avigan آنفلوانزا قرص تولید شده توسط Fujifilm منابع Corp. چیده شده برای یک عکس در دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن است.

آکیو کن | بلومبرگ | گتی ایماژ

پزشکان ایالات متحده در حال حاضر در حال تست یک آنفلوانزا به مواد مخدر ساخته شده توسط فوجی فیلم به عنوان یک درمان برای Covid-19. تیم Hornyak گزارش CNBC که این دارو که به نام favipiravir شده است حمل می شود از ژاپن به 43 کشور که در آن از آن خواهد شد در آزمایش بالینی در میان خفيف تا متوسط علائم. Favipiravir قبلا دیدم نتایج امیدوار کننده در یک کارآزمایی بالینی در چین که در آن بیماران تحت درمان با این دارو آزمایش منفی برای Covid-19 بعد از ميانه چهار روز. —هانا میلر

3:31 pm: سقوط خودرو به تازگی شروع به افزایش USAA مدیر عامل می گوید:

USAA نشد و یک چشم انداز مثبت در تصادف با خودرو در هفته های اخیر اگر چه coronavirus کسب و کار مرتبط با تعطیلی در محل باقی مانده است مدیر عامل شرکت USAA مدیر عامل وین طاووس گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

“در چند هفته گذشته ما دیده ایم اندکی چشم انداز مثبت در آن نرخ قطعا نه به این دلیل که فروشگاه در حال بازگشایی,” طاووس گفت: پیشنهاد افزایش می تواند مربوط به “بهار تب یا تب کابین در هوا.”

USAA مانند بسیاری از بیمه های خودرو شاهد کاهش تصادفات به عنوان stay-at-home سفارشات به اثر رفت در سراسر ایالات متحده طاووس گفت که به طور متوسط در USAA دیدم 40 تا 50 درصد کمتر در تصادفات در طول اقامت در خانه سفارشات از پیش مستند سطوح. —کوین Stankiewicz

3:01 pm: خزانه داری ایالات متحده به دنبال قرض گرفتن یک رکورد 3 تریلیون دلار در این سه ماهه

وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد قصد دارد به قرض $2.999 تریلیون این سه ماهه یک رکورد است.

“این افزایش در بخش خصوصی برگزار خالص قابل عرضه در بازار استقراض در درجه اول رانده تاثیر COVID-19 شیوع بیماری از جمله هزینه از قانون جدید برای کمک به افراد و کسب و کار تغییرات به درآمد مالیاتی از جمله معافيت فردی و کسب و کار مالیات از ماه آوریل تا ژوئن تا ژوئیه و افزایش در نظر گرفته end-ofJune خزانه موجودی نقدی” در بیانیه ای گفت:. —Jeff Cox

2:17 pm: NFL لغو بازی های بین المللی برای سال 2020 فصل

Jacksonville Jaguars’ گاردنر Minshew دوم (مرکز) گیر میکنه توپ در طول NFL بین المللی سری بازی در ورزشگاه ومبلی لندن.

سایمون کوپر | گتی ایماژ

پنج بازی در ابتدا برنامه ریزی شده در خارج از ایالات متحده برای سال 2020 لیگ ملی فوتبال فصل برگزار خواهد شد در داخل کشور به لیگ برتر را اعلام کرد.

“قابل توجهی پس از تجزیه و تحلیل ما بر این باورند که تصمیم به بازی در تمام بازی های ما در داخل کشور در این فصل این است که یک حق برای ما بازیکنان باشگاه های ما و طرفداران ما در ایالات متحده و مکزیک و انگلستان گفت:” کریستوفر Halpin NFL معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس استراتژی و رشد افسر.

NFL تا به حال یک بازی مجموعه ای برای شهر مکزیک و چهار در لندن بین المللی سری.

آریزونا کاردینالز Atlanta Falcons, Jacksonville Jaguars و میامی دلفین ها بودند همه را به عنوان “صفحه اصلی” تیم برای این بازی خواهد شد و در حال حاضر میزبان بازی خود را در استادیوم. —کریس Eudaily

2:14 pm: که برای صحبت با ما را به remdesivir بیشتر به طور گسترده ای در دسترس

سازمان بهداشت جهانی در حال برنامه ریزی برای صحبت با دولت ایالات متحده و بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences بالقوه ساخت داروی ضد ویروسی remdesivir بیشتر به طور گسترده ای در دسترس به کشورها در سراسر جهان است.

غذا و دارو اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای جلعاد مبارزه با مواد مخدر برای درمان Covid-19 بيمار پس از نتایج منتشر شده در هفته گذشته از دولت ایالات متحده-اجرای کارآزمایی بالینی نشان داد برخی از بیماران که در زمان remdesivir بهبود سریع تر از کسانی که نمی نگاهی به مواد مخدر است.

این دارو شده است به طور رسمی تایید شده برای درمان این ویروس و آمریکا مقامات بهداشت احتیاط اطلاعات جدید در مورد مواد مخدر هنوز به کارشناسی. یکی بالا که رسمی گفت: “استقبال” این آمار اضافه کردن وجود دارد “سیگنال های امید وجود دارد برای استفاده بالقوه از مواد مخدر است.” —برکلی لاولیس جونیور

2:02 pm: اپل, گوگل, پیش نمایش دیجیتال تماس با سیستم ردیابی

اپل و گوگل منتشر شد نمونه کد و تصاویری از عنوان مثال با استفاده از نرم افزار های شرکت تماس ردیابی ابزار. امید است که این سیستم می تواند به صورت ناشناس به اطلاع افرادی که ممکن است آلوده شده اند با Covid-19 با استفاده از سیگنال های بلوتوث از گوشی های دیگر.

اگر چه تصاویر و کد نیست یک مثال از نرم افزار دقیق است که مقامات بهداشت عمومی خواهد شد استفاده از این پایگاه برای آنها به شروع بدون ساخت کل یک نرم افزار از ابتدا. نگاهی به تصاویر در اینجا. —Kif Leswing

1:54 pm: تایسون با هشدار نسبت به اختلال در عرضه گوشت بیشتر

یک تایسون غذاهای گوشت خوک پردازش گیاه به طور موقت بسته با توجه به شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) دیده میشود و در واترلو, آیووا, ایالات متحده, مارس 29 سال 2020 است.

برنا نورمن | ایسنا

تایسون مواد غذایی هشدار داد بیشتر اختلالات به گوشت آن زنجیره تامین با وجود یک فرمان اجرایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ گیاهان باز است.

تایسون مدیران گفت که ایالات متحده گراز ظرفیت پردازش شده است تقریبا به نصف کاهش دهد به عنوان coronavirus بسته کشتارگاه.

تهمت تلقی گوشت فرآوری گیاهان به عنوان زیرساخت های حیاتی و دستور داد آنها را به نگه داشتن عملیات در حال اجرا تحت دفاع تولید عمل در تلاش برای محافظت از این کشور در تامین مواد غذایی و کارگران است.

تایسون در حال حاضر مواجه با مانع با کاهش تقاضا از رستوران ها و با صدها نفر از کارگران تست مثبت برای coronavirus. این چالش ها ادامه خواهد داد به آمدن ماه تایسون گفت. —آملیا Lucas, سارا سالیناس

1:39 pm: آنلاین خرید مواد غذایی افزایش است whetting سرمایه گذاران اشتها

زمان انتظار طولانی. خارج از اقلام انبار. ناقص سفارشات.

محبوبیت ناگهانی از آنلاین خرید مواد غذایی است که نه تنها خسته کننده مشتریان و به چالش کشیدن فروشنده. همچنین الهام بخش بیشتر مواد غذایی مربوط به سرمایه, معاملات FreshDirect از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق Jason Ackerman گفت.
“من از دیدن معاملات بیشتر در مواد غذایی آنلاین… از من تا کنون دیده ام قبل از,” او گفت:.

Ackerman گفت او صحبت به بسیاری از مواد غذایی زنجیره ای است که نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا برای مواد غذایی آنلاین وانت و تحویل. “در طول زمان است که پوشیدن در مشتریان,” او گفت:.

او گفت که این مبارزات را برجسته کرده اند نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت ها که سرعت سفارش کاهش هزینه های فروشنده و بهبود تجربه برای مشتریان. —ملیسا Repko

1:28 pm: نیویورک در طرف دیگر کوه’ به عنوان مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان پاییز فرماندار می گوید

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که روزانه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و جدید مرگ و میر مربوط به Covid-19 کاهش نشان می دهد دولت در “سمت دیگر کوه.” او افزود که مقامات در حال دیدن نیست به عنوان شیب دار از یک کاهش به آنها امیدوار بود.

نیویورک-به اصطلاح مکث سفارش به پایان می رسد در مارس 15, اما دولت های محلی نیاز به نشان می دهد آنها با معیارهای اجتماعی قبل از فاصله گرفتن محدودیت برداشته شود می تواند مانند حصول اطمینان از مناسب بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت های تشخیصی تست ظرفیت یک نرخ پایین تر از عفونت های جدید و توانایی برای انجام تماس ردیابی.

دولت گزارش 9,647 مجموع بستری شدن در بیمارستان در روز یکشنبه از 9,786, کومو گفت. اضافی 226 نفر از Covid-19 روز یکشنبه گفت که چهار روز متوالی است که روزانه کشف شده زیر 300. آخرین باری که این تعداد مرگ و میر زیر 300 بود در 31 مارس است.

“شما می بینید که کوه است که ما بالا رفت و در حال حاضر ما در سمت دیگر کوه. شما شروع به دیدن شکل کوه متاسفانه کاهش از کوه است که به عنوان شیب دار به عنوان incline” کومو گفت: در حالی که ارجاع یک نمودار از مجموع بستری شدن در بیمارستان در دولت مربوط به Covid-19. —نوح Higgins-دان

12:52 pm: نیوجرسی بسته همه مدارس برای بقیه سال تحصیلی

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد که دولت این مدارس بسته باقی خواهد ماند باقی مانده از سال تحصیلی برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

“همانطور که من اشاره کرده اند که قبل از ما در حال کار با این اصل که بهداشت عمومی ایجاد سلامت اقتصادی و یا در این مورد بهداشت عمومی ایجاد می کند, آموزشی, سلامت” مورفی گفت: در طول روزانه خود را به نشست خبری فرماندار و وزارت آموزش و پرورش ساخته شده است تصمیم گیری در برنامه های تابستانی.

اعلام می آید پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: هفته گذشته که مدارس و کالج ها در دولت بسته خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی.

نیوجرسی گزارش 1,621 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به 128,269. دولت همچنین گزارش 45 جدید مرگ و میر در مجموع 7,910. —یاس کیم

12:36 pm: FDA, بست پایین در coronavirus آنتی بادی آزمون

غذا و دارو گفت: محکم کردن قوانین برای تست آنتی بادی پس از آن آگاه شد از “یک مورد تعدادی” از آزمایشات انجام ضعیف و یا به بازار عرضه نامناسب.

تولید کنندگان نیاز به ارسال اورژانس با استفاده از فرم مجوز داده و اثبات آزمونهای کار در عرض 10 روز یا در صورت امکان حذف. تا کنون 12 آنتی بادی آزمایش شده اند مجاز توسط FDA برای استفاده و بیش از 250 تست در حال حاضر این موضوع از قبل از EUA یا EUA, بررسی FDA کمیسر Stephen هان به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

آنتی بادی آزمایش می تواند نشان دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 در گذشته و یا بدون علامت و یا بهبود. مقامات ایالات متحده و کسب و کار شده اند و ریختن پول به آنتی بادی آزمایش آن امید را به مردم این اعتماد به نفس به بازگشت به کار و بازگشایی بخش از اقتصاد است. —برکلی لاولیس جونیور خواهد Feuer

12:11 pm: آمازون مهندس واریز بیش از نگرانی در مورد این شرکت اخراج کارگران که خواستار حمایت coronavirus

Tim Bray ارشد مهندس نرم افزار و معاون رئیس جمهور در Amazon Web Services, استعفا از این شرکت با استناد به آمازون را به آتش صریح منتقدان از آن شیوه کار.

در یک پست وبلاگ بری گفت: آخرین روز خود را در این شرکت ممکن است 1. او گفت که او به شدت به مخالفت با آمازون تصمیم به آتش چند نفر از کارگران که با انتقاد از شرکت آب و موضع و اخیرا درمان آن از انبار کارگران در میان coronavirus.

“من ترک در ترس در آمازون شلیک خبرچین بودند که با ایجاد سر و صدا در مورد کارکنان وحشت زده از Covid-19,” بری نوشت:, و اضافه کرد که “باقی مانده آمازون VP را به معنای در اثر امضای کردن در اقدامات من نفرت. بنابراین من استعفا داد.”

آمازون انبار کارگران و کارکنان شرکت با حضور در یک رشته از تظاهرات بیش از چند ماه گذشته به فراخوان این شرکت برای حفاظت بهتر از کارگران است. کارگران می خواهید آمازون را تعطیل امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت و ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی در میان چیزهای دیگر.

آمازون قبلا گفته آن رفته است به “طول های بزرگ برای نگه داشتن امکانات تمیز و مطمئن شوید که کارکنان زیر احتیاطی لازم است. در این شرکت در آخرین گزارش درآمد آمازون گفت: این امر سرمایه گذاری انتظار می رود آن 4 میلیارد دلار سه ماهه دوم سود در coronavirus تلاش های مربوط مانند خرید اضافی دنده ایمنی برای کارگران ساختمان و خارج آن coronavirus تست قابلیت های. —آنی پالمر

12:00 pm: خودروسازان بازگشایی گیاهان

خودروسازان با گیاهان در ایالات جنوبی در حال بازگشایی و به آرامی شروع به تولید وسایل نقلیه.

دایملر شروع به تولید مدل های مرسدس بنز در هفته گذشته در آلاباما و در روز دوشنبه اولی تایید بازگشایی کارخانه خود در کارولینای جنوبی است.

هیوندای موتور و کیا موتورز که کار به طور جداگانه در ایالات متحده, اما به همان کره جنوبی شرکت مادر نیز تایید آنها بازگشایی گیاهان شنبه در آلاباما و جورجیا بود.

این امکانات با توجه به خودروسازان را اجرا جدید و افزایش ایمنی و مایع پروتکل در تلاش برای کاهش گسترش Covid-19. آنها همچنین عامل در سطح نرمال است.

دیگر خودروسازان مانند تویوتا موتور در حال انتظار برای شروع بازگشایی گیاهان خود را در هفته های آینده. جنرال موتورز فورد موتور و فیات کرایسلر در میان خودروسازان به هنوز اعلام تاریخ راه اندازی مجدد پس از تاخیر به قبلی راه اندازی مجدد خرما. —مایکل Wayland

11:45 am: شهر نیویورک به دور 7.5 میلیون پوشش صورت

پزشکی کارگران با پوشیدن ماسک در گذشته راه رفتن یک “متشکرم” ثبت نام در خارج از بیمارستان کوه سینا در میان coronavirus همه گیر در 3 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر را دور 7.5 میلیون پوشش صورت رایگان به شهروندان در پارک های محلی و فروشگاه های مواد غذایی و سایر مکان های شهر.

نیویورک را “به شدت” با پیروی از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اجرایی سفارش نیاز به همه ساکنان به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در این شهرستان در حال رفتن به مرحله بیشتر به ارائه پوشش صورت برای افرادی که ممکن است وسیله ای برای به دست آوردن یکی de Blasio گفت.

به صورت رایگان پوشش شهرستان در نظر دارد برای توزیع بلافاصله موثر نخواهد بود غیر پزشکی و نمی خواهد همان ماسک های مورد استفاده توسط کارگران بهداشت و درمان, اما آنها هنوز هم قابل استفاده مجدد و موثر به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند خشک, او گفت:. —نوح Higgins-Dunn, گل یاس, کیم

11:31 am: کارناوال کروز خط به بادبان دوباره اوت 1

یک تصویر از کارناوال جلال کشتی کروز در خارج از کشور پایانه مسافری در دایره اسکله در تاریخ 22 مارس سال 2020 در سیدنی استرالیا است.

Izhar کان | NurPhoto | گتی ایماژ

کارناوال کروز خط گفت: آن را از سر گرفت آمریکای شمالی خدمات در آگوست 1, تبدیل شدن به اولین و عمده کروز خط به راه اندازی مجدد عملیات به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گسترش است.

توجه متمرکز خواهد شد در رزرو برای اوایل کشتی به عنوان تحلیل گران و صاحبان صنایع تامل چگونه انعطاف پذیر تقاضا برای گشت زنی است که پس از چندین کشتی شد, سایت Covid-19 شیوع بیماری که آلوده هزاران نفر کشته و ده ها تن.

جکی Ceren یک عامل سفر بر اساس فلوریدا گفت که او تا مشتریان که شده اند در انتظار برای کتاب هفته. اما او شک و تردید در مورد اینکه آیا ایالات متحده شامل ویروس و اینکه آیا این شرکت قادر خواهد بود به بادبان آمده اوت.

“آن را به همه بستگی دارد چه اتفاقی می افتد با این ویروس. من مردم از انتظار. مردم واقعا می خواهید به عقب بر گردیم در کشتی,” او گفت:. “اما اگر مردم کتاب و آنها در نهایت داشتن به لغو این کشتی هیچ کس برای رفتن به خوشحال. [کارناوال است] و آن را بدتر می کنم.” —خواهد Feuer

11:16 am: Salesforce اعلام کرد ابزار با هدف بازگشایی کسب و کار با خیال راحت

Salesforce اعلام کرد تعداد انگشت شماری از ابزارهای جدید با هدف کمک به کسب و کار و رهبران جامعه بازگشایی با خیال راحت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ابزار های موجود در Work.com شامل مواردی از قبیل تماس با ردیابی یک مرکز و یک سیستم برای مدیریت کارمند شیفت به موقف اجتماعی فاصله.

“ما در حال گرفتن بهترین مشاوره بهترین کلمات از پزشکان و فوق العاده ای در سازمان های کسب و کار که در حال گفتن کسب و کار از راه امن برای بازگشایی,” مدیر عامل شرکت Salesforce Marc Benioff گفت CNBC “Squawk در خیابان.” “هنگامی که ما به بازگشت به کار وجود دارد چیزهایی که ما در حال رفتن به مجبور به انجام متفاوت است.” —جسیکا Bursztynsky

11:03 am: Gottlieb می گوید او اعتماد نمیکند در نتیجه از یک آزمایش پادتن

دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC “Squawk Box” که به او اعتماد نمیکند نتایج حاصل از یک Covid-19 آزمایش پادتن. در مورد نرخ مثبت کاذب سابق FDA رئیس گفت که او توصیه می کند مردم را از آزمون های متعدد برای اطمینان از دقت و صحت.

“کاملا رک و پوست کنده اگر آن را به من بود, من می خواهم آن را تکرار سه بار گفت:” گوتلیب یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina. “من می دانم که آنها در حال گران اما من نمی خواهد قرار داده و اعتماد به نفس در هر یک از آزمون.” —کوین Stankiewicz

10:54 am: لاو کارگران دریافت یک جایزه دیگر به عنوان بیماری همه گیر در ادامه

صفحه اصلی بهبود (persian) خرده فروش لاو است توزیع دور دوم پاداش به کارکنان کمک به مشتریان سهام تا در منابع برای تعمیرات خانه و انجام آن را به خودتان پروژه در طول بیماری همه گیر.

این شرکت گفت: آن را صرف 80 میلیون دلار در پرداخت های ویژه به کارکنان ساعتی. تمام وقت کارکنان ساعتی را دریافت 300 دلار پرداخت و پاره وقت و فصلی کارکنان خواهد شد $150. آن را شبیه به ویژه پرداخت به کارکنان در اواخر ماه مارس است.

شروع دوشنبه لاو گفت: آن را به همه کارکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش در حالی که کار در فروشگاه و بازدید از مشتریان خانه. این است که به ارائه ماسک و دستکش به کارکنان.

لاو یکی از خرده فروشان که نگه باز کردن فروشگاه ها در طول اپیدمی به عنوان یک ضروری خرده فروش. در مصاحبه ای با CNBC در اواخر ماه مارس, مدیر عامل شرکت ماروین الیسون گفت: مشتریان باید تبدیل به شرکت آنها به عنوان جایگزین, لوازم, انجام پروژه های DIY و یا خرید آیتم های دیگر است که کمک به آنها در طولانی باقی می ماند در خانه مانند بزرگتر فریزر یا آب گرم کن. —ملیسا Repko

10:35 am: کسب و کارهای کوچک حلقه به عنوان همه گیر انتقاد شدید ترمز در اقتصاد

نزدیک به سه چهارم از صاحبان کسب و کار کوچک می گویند Covid-19 شیوع خواهد شد به احتمال زیاد دائمی اثرات در راه آنها اجرا کسب و کار خود را با توجه به CNBC|SurveyMonkey کسب و کار کوچک نظرسنجی.

“اکثر کسب و کارهای کوچک در رشد سریع حالت در ماه ژانویه است. … 2019 خروشان شد برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک گفت:” مرلین Landis که اجرا می شود کسب و کار کوچک شرکت مشاوره پایه مفاهیم کسب و کار.

همه گیر و پناهگاه در محل سفارشات که به دنبال — به سرعت ترمز خودرو قرار داده است که کسب و کار رونق. CNBC اریک روزنبام گزارش این بررسی نشان داد که 62 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک گفت: تقاضا برای محصولات و خدمات خود را کاهش یافته است در دو ماه گذشته با 42 درصد گفت: تقاضا کاهش یافته است “زیادی است.” —تری کالن

10:18 am: Kroger گسترش تست برای مواد غذایی کارگران

خواروبار کارگران در سراسر کشور ممکن است به زودی باید زمان آسان تر coronavirus تست.

کروگر گفت: آن را گسترش کارکنان دسترسی به Covid-19 تست با ارائه کارکنان با رایگان خود اداره کیت و یا یک قرار ملاقات در یکی از درایو-thrus اگر آنها را نشانه و یا در پزشکی نیاز است. Kroger است شرکت مادر بسیاری از زنجیره ای مواد غذایی از جمله Fred Meyer و سرخ و بیش از 460,000 کارکنان.

به عنوان خواروبار کارگران در ادامه به قفسه های انبار چک کردن مشتریان و یا انجام سفارشات آنلاین در طول همه گیر برخی از بدست مریض و مرده. فروشنده اعلام کرده اند و تعداد فزاینده ای از اقدامات ایمنی به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس در فروشگاه های مانند ارائه ماسک برای کارگران نصب پلکسی گلاس تقسیم و تشویق اجتماعی فاصله با علائم. عمده مواد غذایی اتحادیه نیز تشویق خریداران به پوشیدن ماسک و محدودیت سفر به فروشگاه. —ملیسا Repko

10:10 am: تعداد موارد جدید در اروپا و آسیا در حال کاهش است در حالی که ما همچنان ثابت

10:03 am: GE Aviation برنامه ای برای برش دارد نیروی کار خود را با 25% به عنوان coronavirus لطمه می زند مسافرت هوایی

جنرال الکتریک حمل و نقل هوایی, واحد برنامه های بریده بریده نیروی کار خود را با 25 درصد در این سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند تقاضا برای هواپیماهای جدید است. این 13,000 کاهش شغل دائمی خواهد بود و شامل اقدامات غیر ارادی و داوطلبانه آنهایی که مثل اوایل بازنشستگی.

جنرال الکتریک است مضاعف در معرض حمل و نقل هوایی رکود از طریق هر دو GE Aviation ساخت بازو و اجاره واحد یکی از بزرگترین هواپیما lessors در جهان است.

“برای محافظت از کسب و کار ما, ما پاسخ داده اند با مشکل کاهش هزینه اقدامات بیش از دو ماه گذشته. متاسفانه بیشتر مورد نیاز است که ما در مقیاس کسب و کار به واقعیت های تجاری ما در بازار” دیوید جویس مدیر عامل شرکت که جنرال الکتریک واحد گفت: کارکنان در یک یادداشت. —Melodie وارنر

9:40 am: داو می افتد بیش از 300 امتیاز به شروع هفته

9:28 am: اکثر کسب و کارهای کوچک از دست رفته در مراقبت عمل می کنند وام, مطالعه می یابد

خواندن نشانه “خرید محلی” با بسته رستوران ها و مغازه ها در خیابان اصلی در 10 آوریل سال 2020 در لیوینگستون مونتانا.

ویلیام کمپبل | Corbis via Getty Images

بیش از 30 میلیون کسب و کارهای کوچک — بخش حیاتی از اقتصاد ایالات متحده — بر روی طناب در میان coronavirus همه گیر و دولت وام برنامه های طراحی شده برای کمک به آنها را انجام نمی دهد و این کار یک CNBC/SurveyMonkey کسب و کار کوچک نظرسنجی در بر داشت.

این $660 میلیارد چک Protection Program (PPP) بخشی از مراقبت در عمل به معنای ارائه یک تاسیسات برای کسب و کار رنج می برند از طریق اقتصادی shutdown اما تنها 13 درصد از پاسخ دهندگان که برای اعمال PPP قادر بودند برای به دست آوردن وام های این بررسی نشان داد. در میان تمام پاسخ دهندگان فقط 7 درصد در حال حاضر دریافت تامین مالی و 18 درصد هنوز منتظر پاسخ از قرض دهنده.

CNBC لری Ioannou به کنکاش دلایل مبارزات کسب و کارهای کوچک در تلاش برای به دست آوردن حمایت مالی. —تری کالن

9:24 am: کارشناسان وزن در چگونه مدارس را می توان باز در ماه سپتامبر

اکثر ایالت ها در حال حاضر بسته مدارس دولتی از طریق باقی مانده از سال تحصیلی. از کسانی که نشده هیچ دولت تعیین تاریخ برای بازگشایی آنها.

بازگشایی مدارس است مسلما ضروری ترین عارضه برای غلبه بر برای بهبود اقتصادی به عنوان بسیاری از والدین به سادگی نمی تواند بازگشت به کار اگر فرزندان خود را هنوز در خانه است. مگر اینکه برنامه های در حال متفکر و تقریبا ادم پدر و مادر نمی تواند راحت قرار دادن فرزندان خود را در خطر است.

ایالات فدراسیون اتحادیه معلمان که نشان دهنده بیش از 140,000 معلمان و دیگر کارکنان مدرسه در شهر نیویورک آغاز شده است یک درخواست خطاب به دولت فدرال خواستار شرایط خاصی را برآورده قبل از بازگشایی مدارس می توانند. آنها عبارتند از گسترده تست دما چک پس از ورود به مدارس دقیق تمیز کردن پروتکل و یک روش برای ردیابی افرادی که در تماس فیزیکی با هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای ویروس. —Melodie وارنر

9:09 am: HSBC انتظار ‘ناهموار U شکل recovery’

اقتصاد جهانی است که به احتمال زیاد مجموعه به صورت U شکل بازیابی با یک “دندانه دار پایین” پس از coronavirus بحران با توجه به HSBC.

صحبت کردن با CNBC دوشنبه رئیس جهانی ارز استراتژی دیوید بلوم برشمرد بانک طرح بازی در صورت L-U و V شکل بهبود و تاکید کرد که تحلیلگران باید ساخت برنامه برای تمام eventualities.

در یک سناریو U شکل به اقتصاد نتواند بلافاصله به پاسخ به خارج از مستندات در سراسر جهان اما انتظار برای تاخیر دوباره بجای اول برگشتن در محل باقی می ماند با چند “false dawns” شکوفه پیشنهاد ایجاد یک “دندانه دار پایین” به U منحنی. —Melodie وارنر

9:00 am: J. Crew فایل برای ورشکستگی حفاظت

لباس پوشاک شرکت J. Crew برای ورشکستگی زمینه حفاظت و آن را اولین خرده فروشی عمده ورشکستگی coronavirus بیماری همه گیر. نیویورک-بر اساس خرده فروش در حال حاضر تلاش شده است در زیر بار بدهی های سنگین فروش و چالش است.

این شرکت گفت که به مقابله با ذینفعان برای تبدیل $1.65 میلیارد دلار از بدهی ها به حقوق صاحبان سهام. آن را نیز تضمین 400 میلیون دلار در تامین مالی از موجود دهندگان لنگرگاه سرمایه گروه GSO سرمایه همکاران و دیویدسون Kempner مدیریت سرمایه به صندوق کمک به عملیات از طریق ورشکستگی. —Melodie وارنر

8:46 pm: آخرین ما coronavirus نقاط داغ

8:16 am: Tyson Foods Q2 درآمد خالص قطره 15%

Tyson Foods گزارش مالی سه ماهه دوم کاهش در درآمد خالص از 15 ٪ در سال بیش از سال, ارسال سهام این شرکت به پایین 5 ٪ در premarket تجارت.

تایسون به طور موقت بسته گیاهان در میان Covid-19 شیوع پس از صدها نفر از کارگران آزمایش مثبت برای ویروس. این شرکت انتظار افزایش هزینه های تولید و بهره وری پایین تر آن را به عنوان تلاش برای سطح شیب دار ، بیشتر بخوانید درباره تایسون مالی سه ماهه دوم و coronavirus پاسخ از CNBC آملیا لوکاس. —سارا سالیناس

7:08 am: Roche مدیر عامل شرکت می گوید این است که “به احتمال بسیار زیاد” بیماران توسعه ایمنی

افرادی که از بهبود Covid-19 “به احتمال بسیار زیاد” به ایمنی به ویروس با توجه به روشه مدیر عامل شرکت سورین Schwan.

“ما می دانیم از دیگر coronaviruses است که آن را به احتمال بسیار زیاد به عنوان به زودی به عنوان شما را از طریق یک عفونت همچنین شما می خواهد به دست آوردن ایمنی او گفت:” در CNBC “Squawk Box اروپا” و اضافه کرد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. “ما نیاز به مطالعات واقعا ببینید که آیا کسانی که آلوده شده اند هنگامی که در معرض عفونت مجدد. اما احتمال زیاد است که این خواهد بود که این مورد است.” —چوپان تیلور

6:56 am: Roche به سرمایه گذاری 400 میلیون یورو در آلمان تست سایت

داوطلبان در لباس پوشیدن در لباس محافظ و ماسک و دستکش و عینک ایمنی حمل خون و گلو مخاطی نمونه برای تست COVID-19 در مارس 27, 2020 در برلین آلمان است.

Sean گالوپ | گتی ایماژ

سوئیس داروسازی Roche خواهد سرمایه گذاری بیش از 400 میلیون یورو ($437 میلیون دلار) در آلمان تست سایت با توجه به انتخاب. روشه رئیس Christoph فرانتس گفت: این سرمایه گذاری شامل ساخت آنتی بادی آزمایش به منظور شناسایی افرادی که در حال حاضر آلوده شده است با ویروس و بهبود.

فرانتس گفت: داروسازی سرمایه گذاری در آن بیوشیمیایی تولید تسهیلات در پنتزبرگ و همچنین در دیگر تشخیص و تحقیق و توسعه رادیو فردا گزارش داد. —سارا سالیناس

5:45 am: آلمان coronavirus نرخ تولید مثل می ایستد در 0.74

تولید مثل نرخ coronavirus در آلمان در حال حاضر حدود 0.74 طور متوسط وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: رویترز گزارش داد.

تولید مثل رای اشاره به چگونه بسیاری از مردم می تواند انتظار می رود به طور کامل توسط کسی که با این ویروس به طور متوسط. مقامات بهداشتی می خواهید به نگه داشتن آن با شماره های زیر 1 پس از گسترش این ویروس به تدریج کاهش می یابد. —هالی Ellyatt

5:15 am: اسپانیا روزانه تلفات توسط 164

سلامت کارگران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها رعایت یک دقیقه سکوت در ورودی بیمارستان, دکتر, Peset در ياد کارکنان پرستاری که فوت کرده اند با توجه به Covid-19 در مارس 06, 2020 در والنسیا, اسپانیا.

Rober سلسنا | Europa Press News | گتی ایماژ

تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا رسیده 25,428 از 25,264 روز قبل از آن وزارت بهداشت گفت. که نشانه روزانه افزایش 164 مرگ و میر.

اسپانیا ثبت کرده است 218,011 موارد ویروس دومبالاترین مجموع از هر کشور پس از ایالات متحده آمریکا —هالی Ellyatt

4:50 am: ژاپن گسترش وضعیت اضطراری به مه 31

چند مسافر هستند دیده می شود در تسوکوبا قطار اکسپرس در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در تسوکوبا, Ibaraki, ژاپن.

Etsuo حرا | گتی ایماژ

نخست وزیر ژاپن تصمیم گرفته است برای گسترش ژاپن وضعیت اضطراری-مه 31.

آبه گفت: او را در نظر لغو اضطراری بدون انتظار برای آن مه 31 انقضا اگر کارشناسان تصمیم ممکن است بر اساس منطقه ای عفونت روند با توجه به انتخاب. —هالی Ellyatt

4:33 am: منطقه یورو تولید اقتصاد قرارداد در یک رکورد سرعت در آوریل

فعالیت در منطقه یورو در بخش تولید قراردادی در نرخ ثبت در مارس با Covid-19 مربوط به اقدامات تأثیر به شدت در تقاضا و تولید یک نظرسنجی نشان داد.

IHS Markit شاخص مدیران خرید برای تولید کاهش یافت و به 33.4 در ماه آوریل از 44.5 در ماه مارس نهایی شاخص مدیران خرید نشان داد دوشنبه ، آن را کمی پایین تر از داده های اولیه برآورد کاهش به 33.6. 50 نقطه علامت جدا ماهانه گسترش از انقباض.

“زیر فلش اوایل خواندن آخرین PMI پایین ترین تا کنون ثبت شده توسط این مجموعه (که در آغاز ماه ژوئن سال 1997), فراتر خوانش دیده می شود در اعماق بحران مالی جهانی و نشان دهنده قابل توجهی در بدتر شدن شرایط عملیاتی” IHS Markit گفت.

“خروجی سفارشات جدید, صادرات, فروش و خرید, فعالیت همه سقوط در نرخ ثبت در حالی که با عرضه محدودیت های به شدت بی سابقه ای حد. اعتماد به نفس در مورد آینده غرق به تازه سری کم است.” —هالی Ellyatt

4:00 am: روسیه دیگر را می بیند روزانه افزایش موارد بیش از 10 ، 000

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ دارای گل در نزدیکی موقت یادبود برای پزشکان که کردهاند در سنت پترزبورگ و منطقه لنینگراد در زمان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در مرکز سنت پترزبورگ, روسیه, مارس 28 سال 2020 است.

آنتون Vaganov | ایسنا

تعداد موارد جدید در روسیه افزایش یافته است 10,581 طی 24 ساعت آن بحران مرکز پاسخ گفت. که در مقایسه با روزانه افزایش 10,633 که ضبط شده بود در روز یکشنبه.

روسیه تعداد کل موارد رسیده 145,268 و آن را ثبت کرده است 1,356 مرگ و میر. روسیه در حال حاضر تبدیل به هفتم-بدترین آمار کشور از نظر عفونت دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده. نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin تشخیص داده شد با کروناویروس فقط در هفته گذشته. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه می بیند بیش از 10 ، 000 مورد جدید; منطقه یورو تولید اسلامپ در مارس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de