پروژه بزور و با تهدید: GM بالا-راز طراحی مجدد از آن در اواسط موتور کوروت مبدل شد در استرالیا وانت

هشتم-نسل شورلت کوروت شروع زندگی خود را به عنوان یک فرانکشتاین تست خودرو که بخش هایی از نسل قبلی ماشین ورزشی و استرالیا ساخته وانت به نام Holden Ute موسوم داخلی به عنوان “بزور و با تهدید.” که شامل ویژگی های بیرونی از وانت.

مایکل Wayland / CNBC

لاس وگاس – جنرال موتورز در زمان اقدامات بی سابقه ای در تلاش برای پنهان کردن توسعه دوباره طراحی اواسط موتور 2020 شورلت کوروت که وارد نمایندگی در اوایل هفته آینده.

موسوم به “بزور و با تهدید” نمونه های نسل هشتم کوروت شروع زندگی خود را به عنوان یک تست خودرو با قطعات از مدل های قبلی و استرالیا ساخته وانت به نام Holden Ute — همه برای پنهان کردن این واقعیت است که باشگاه در حال توسعه آن برای اولین بار در اواسط موتور کوروت.

“این اولین بار است که ما تا به حال چیزی شبیه به آن گفت:” مایک Petrucci, سرب, Corvette, توسعه, مهندس, مورد استفاده بیرونی یک ظاهر طراحی شده از وانت برای مخفی کردن موتور طراحی شده است. “ما در تلاش بودند تا آن را روشن است که ما مشغول به کار بودند در اواسط موتور ماشین.”

خودروسازان معمولا استتار وسایل نقلیه خود را به عنوان تست آنها را پیش از رسمی خود را آغاز, اما آن را به طور معمول با پوششی سیاه و سفید و رنگ سیاه و سفید برای پنهان کردن ظاهر خودرو.

بحث از اواسط موتور کوروت بوده است در اطراف برای چند دهه و در حال حاضر که جنرال موتورز بود و در واقع آن را به یک واقعیت خودروساز می خواستم برای مخفی کردن برنامه برای زمانی که ممکن است.

خودروسازان مانند جنرال موتورز معمولا استتار وسایل نقلیه خود را به عنوان تست آنها را جلوتر از خود را رسمی آغاز بکار با پوششی سیاه و سفید و رنگ سیاه و سفید برای پنهان کردن ظاهر خودرو.

مایکل Wayland / CNBC

Petrucci در سخنرانی خود در یک رویداد رسانه ای پیش از سال 2020 کوروت رفتن در فروش گفت: حدود ده مهندسین که مشغول به کار بر روی نمونه اولیه نیز انجام شده زمان آموزش به پوشش نمونه در این مراسم از عکاسان در هلیکوپتر گرفتن عکس از خودرو.

جنرال موتورز نیز به ویژه “لانه” به خانه بزور و با تهدید در آن میشیگان proving grounds و انجام بسیاری از تست با وسیله نقلیه در شب. بزور و با تهدید, که همچنین شامل سفارشی-قطعات ساخته شده بود در ابتدا ساخته شده توسط دست در سال 2014.

“این یک تکه بزرگ از تاریخ ما” Petrucci گفت: اضافه کردن عکس به احتمال زیاد خواهد شد به اضافه خودروساز گسترده تاریخی خودرو مجموعه در GM میراث مرکز در میشیگان.

بزور و با تهدید مورد استفاده قرار گرفت حدود دو سال با توجه به Petrucci. او گفت: مهندسین وارد شده هزاران مایل در خودرو قبل از ساختمان های سنتی نمونه های اولیه که در زمان طراحی فنی واقعی خودرو است که جنرال موتورز آغاز تولید از این ماه در یک کارخانه در Bowling Green, Kentucky.

جنرال موتورز با توجه به Petrucci آموخته زیادی در مورد رانندگی دینامیک از اواسط موتور خودرو از بزور و با تهدید است که انجام شده تولید این خودرو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>