پروفسور ‘نمی توانید به راحتی بگویید:” چه کسی بیشتر در معرض خطر از COVID-19: مناسب مردان سیاه یا چاق سفید مردان

پزشکی دولتی مشاور می گوید او نمی تواند به راحتی بگویید که بیشتر در معرض خطر مرگ با COVID-19 – 50 سال از بلند و باریک مرد سیاه و سفید اجرا می شود که نیمه ماراتن و یا یک 32 ساله مرد سفید که بسیار اضافه وزن, دیابت آسم و ورزش نیست.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam صحبت شد در مورد “پیچیده” وضعیت در اطراف آسیب پذیری مردم از سیاه و اقلیت های قومی (بام) جوامع است.

آن را زیر یک دفتر آمار ملی (ONS) گزارش در اوایل این هفته گفت: مردم سیاه و سفید هستند تا چهار برابر بیشتر احتمال مرگ با کروناویروس از مردم سفید.

و جداگانه مطالعه نشان داد که جنس نر در سن داشتن دیابت کنترل نشده و آسم شدید عوامل کلیدی مرتبط با COVID-19 مرگ و میر به گفته محققان در دانشگاه آکسفورد و دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری است.

تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که زنان بیشتر احتمال دارد به مرگ توسط یک عامل 4.3 و با 4.2 در مقایسه با قفقازی مردم پس از تعديل اثر سن.

دیگر اقلیت های قومی باید افزایش خطر بیش از حد.

BAME care worker deaths
7 مارس: بام مردم بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19

در سخنرانی خود در دولت روزانه coronavirus اخبار جلسه پروفسور ون-تام گفت: او طول می کشد فایرفاکس گزارش این موضوع را “بسیار جدی در واقع”.

بیشتر از Covid-19

وی افزود: “وجود دارد تعیین زیادی در سراسر مشاوره پزشکی تابع دولت برای رسیدن به پایین از این و رسیدن به انتهای آن با وضوح واقعی.

“و به همین دلیل من نمی خواهم به امروز در اینجا به شما ارائه, نوع, از, احمقانه رفع سریع. این یک مخلوط پیچیده ای از خطر سن خطر با جنس خطر ابتلا به بیماریهای دیگر بیماری ها.

“وجود دارد یک چاقی سیگنال شروع به پدیدار شود و همچنین, و در بالا از آن, و من کاملا واضح و روشن وجود دارد این است که یک سیگنال به اطراف و گروههای اقلیت های قومی.

“هیچ کس من فکر می کنم در تلاش است به قلم مو که در زیر فرش و یا می گویند آن را نمی وجود دارد, اما آن را پیچیده است.”

او افزود: “من نمی توانم در مقابل شما ایستاده اند و می گویند من به راحتی می تواند یک سم قضاوت در مورد کسی است که بیشتر در معرض خطر است.

“کسی از سیاه و اقلیت های قومی جامعه است که svelte سن 50 منظم نیمه دونده ماراتن می خورد خوب می کند همه چیز را درست در مقابل کسی که از یک گروه قومی است که 32, بسیار, اضافه وزن, نیست, ورزش, دیابت آسم و غیره.”

پروفسور ون-Tam اضافه آن را “احمقانه مثال” اما او امیدوار است آن را می دهد مردم درک است که “تبادل خطر برای افراد بسیار دشوار و فنی درگیر چیز را به انجام و به همین دلیل است که من لازم نیست به هر گونه جهش سریع و سریع انگلیسی دوبله پاسخ به شما”.

“ما در حال بدست گرفتن این فوق العاده جدی ما مصمم به رسیدن به پایین از آن در مناسب و علمی راه است.”

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: دولت این است که “بسیار نگران” در مورد مرگ و میر در میان جوامع اقلیت اضافه کرد آن است که “کاملا مصمم” به درک درست از موضوع است.

دولت در حال انجام یک بررسی توسط بهداشت عمومی انگلستان به بالاتر از نرخ مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر