Pro golf قصد دارد برای اولین بار اصلی ورزش به بازگشت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

PGA Tour است که به دنبال برای اولین بار اصلی ورزش به بازگشت به اقدام پس از شیوع کروناویروس اما وجود خواهد داشت یک کلید تغییر زمانی که بازیکنان بازگشت به لینک کلیک کنید برای ژوئن 8 چارلز شواب به چالش بکشد. وجود خواهد داشت بدون تماشاگر در می ایستد.

PGA Tour کمیسر جی موناهان به نظر می رسد در CNBC “Squawk کوچه” به بحث در مورد گلف بازگشت و چگونه این تصمیم در زمانی که coronavirus آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان است.

موناهان گفت: این تور را ندارد تصمیم به آرامی و او و تیم خود را صرف بی اندازه از مقدار زمان فکر کردن در مورد تدارکات بازگشت و گرفتن بازخورد از بازیکنان خود را.

“ما تا به حال بیش از 10 کنفرانس تلفنی برخی از ماندگار دو ساعت که ما در مورد فکر می کردم ما سرگیری,” موناهان گفت.

این بحث شامل Jordan Spieth کوین Kisner چارلی هافمن و حدود یک دوجین دیگر از بازیکنان که نشستن در این سفر سیاست تخته.

“بازیکنان ما مشتاق به بازگشت هیجان زده برای الهام بخشیدن به این کشور اما همچنین می دانیم که در اعلام برنامه ما در حال رفتن به انجام این کار در یک محیط امن و مسئول راه” موناهان گفت.

آن را تعجب آور نیست گلف ورزش اول بازگشت. بودن در هوای آزاد, ورزش, بازی های برگزار شده در صدها هکتار از زمین آن است که بیشتر منجر به اجتماعی فاصله گرفتن از بسیاری دیگر از ورزش حرفه ای. تور گفت: این مسابقات خواهد بود تماشاگر رایگان و آنها خواهد شد و سپس تصمیم گیری در آینده مسابقات بر اساس توصیه های فدرال و دولت های ایالتی و محلی.

وقتی که می آید به تست بازیکنان این سفر گفت: این کار با آن کارشناسان پزشکی هستند و از نزدیک دنبال تحولات در مقیاس بزرگ آزمایش قابلیت و سریع-پاسخ نوع آزمون به منظور توسعه یک پروتکل به صورت بالقوه تست بازیکنان در آینده است.

موضوع دیگر این است که سفر. با محدودیت های مسافرتی در محل در سراسر جهان تدارکات گرفتن 93 تور عضو از 28 کشور و از مسابقات شده است تمرکز اصلی برای سازمان. Officialssaid آنها به طور مداوم نظارت بر مسافرت مرز محدودیت ها و مسائل دیگر که ممکن است تحت تاثیر توانایی های بازیکنان خود را برای رسیدن به و از مسابقات.

علاوه بر نقش خود به عنوان PGA کمیسر موناهان یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی پانل مشاوره که مشاوره به دولت فدرال در مورد نحوه بازگشایی این کشور و شروع به پرش اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر. پانل ساخته شده است تا از ورزش های اصلی کمیسیون چندین تیم صاحبان و مدیران اجرائی.

موناهان گفت: رئیس جمهور با اذعان به نقش مهم ورزش در فرهنگ ما و به نام رهبران با هم برای به اشتراک گذاشتن برخی از چالش هایی که با آنها روبرو هستند به عنوان آنها فکر می کنم در مورد از سرگیری بازی در ورزش مربوطه می باشند.

“قادر به به اشتراک گذاری آن با دولت به گوش از دیگر رهبران و ورزش های دیگر در مورد چگونه ما در حال فکر کردن به بازگشت و پس از گرفتن دسترسی به منابع به ما کمک می کند اتصال به این چالش ها بسیار مفید” موناهان گفت.

این تور همچنین ساخت چند تغییرات وقتی که می آید به برنامه های آینده. این 2020-2021 فصل خواهد شد از ویژگی های بی سابقه در شش رشته. موناهان گفت: تور کار کرده همراه با PGA آمریکا و دیگر رهبران صنعت به شناسایی ممکن است بهترین برنامه برای طرفداران و بازیکنان.

“من فکر می کنم آن را واقعا مهم است به عنوان یک ورزش به گرد هم می آیند به ارائه یک برنامه است که ما می دانستم که طرفداران ما را کمک خواهد کرد که ورزش ما دوباره ظهور” موناهان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>