مقامات بهداشت عمومی شده اند تقاضاهای مصرانه برای بیشتر تست ظرفیت برای کمک به آنها در مبارزه با گسترش جدید کروناویروس در جوامع خود. در حال حاضر به عنوان تست آماده است برای تبدیل شدن به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس از تجاری labs هزینه از کسانی که تست های تشخیصی می تواند تبدیل به یک عامل در تلاش برای کنترل این ویروس.

آزمایشگاه Corp. پنج شنبه اعلام کرد این بود که بلافاصله ارائه تست برای COVID-19 در حالی که تلاش برای تشخیص گفت: آن شروع خواهد شد و آزمایش نمونه ها در هفته آینده افزایش گزینه های برای بیمارستان ها و پزشکان و دفاتر و درمانگاه های مراقبت های فوری.

روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین شده جدید آزمون به عنوان یک ضروری مزایای بهداشت گفت: پزشکی و برنامه های مدیکر پوشش هزینه غربالگری. تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه بزرگ-کارفرما برنامه های بهداشتی باید پوشش هزینه های ضروری مزایای بهداشت و درمان از جمله پیشگیری تست. اما دولت تعیین می کند نیاز به برنامه ریزی برای ارائه آزمون برای بیماران رایگان است.

تنها چند آزمایشگاه های تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از جمله یکی در دفتر مرکزی آن در آتلانتا اجازه داده شد برای اجرای تست تا حدود یک هفته پیش. تحت فشار از دولت و دولت های محلی CDC گسترش خود را تست دستورالعمل در روز پنج شنبه.

در حالی که سی دی آزمونهای رایگان جدید تجاری آنهایی که نمی شود در نتیجه صورتحساب برای برنامه های بیمه درمانی همراه با افزایش هزینه های پزشکی به عنوان ویروس گسترش می یابد و مردم به دنبال درمان.

بیمه بهداشت و درمان ایتنا متعلق به CVS سلامت را پوشش تست “مطابق با شرایط این طرح به نفع” گفت: سخنگوی اتان Slavin و اضافه کرد که می تواند به معنای همکاری می پردازد برای برخی از.

یک سخنگوی UnitedHealth Group گفت: شرکت “اولویت اول است برای اطمینان از اعضای ما دسترسی به تشخیصی و درمانی و مراقبت از آنها نیاز دارید” اما مشخص نیست که آیا این شرکت خواهد چشم پوشیدن از شرکت می پردازد.

اکثر آمریکایی ها هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات خود را از جیب deductibles این در اوایل سال تا زمان وقوع ترک می تواند بسیاری از بیماران جای پای خیلی از این لایحه اگر کارفرمای خود و یا خصوصی مزیت مدیکر طرح را ندارد یک استثنا به چشم پوشیدن همکاری می پردازد و یا deductibles تجاری انجام شد.

هیئت آمریکا در طرح بیمه سلامت متعهد شده است که اعضای آن که شامل بسیاری از عمده داد و ستد عمومی شرکت های بیمه و اکثر غیر انتفاعی آبی عبور برنامه را فعال و مراحل را به مطمئن شوید که مردم می تواند مراقبت از.

“ما را پوشش دهد نیاز به تست تشخیصی زمانی که به دستور پزشک. ما را به عمل به سهولت شبکه ارجاع و قبل از مجوز مورد نیاز و/یا چشم پوشیدن از بیمار هزینه های” این گروه در بیانیه ای گفت.

واشنگتن تنظیم کننده دستور برنامه های بیمه درمانی وجود دارد به صرف تمام هزینه های به اشتراک گذاری و همکاری می پردازد در coronovirus تست طریق ممکن 4 به عنوان دولت هایش با یکی از بزرگترین کشور شیوع کروناویروس.

اواخر روز شنبه, Cigna اعلام کرد که آن را به چشم پوشیدن از همه هزینه های سراسر کشور برای COVID-19 آزمون در تمام آن مزیت مدیکر و Obamacare تبادل برنامه های بهداشتی و همچنین سلامت برنامه های این مدیریت برای کارفرمایان بزرگ و پزشکی دولتی برنامه های خود را.

“ما در حال ارائه مشاوره به مشتریان ما برای قرار دادن مراقبت از بیماران ما برای اولین بار. بنابراین مطمئن شوید که آنها دسترسی به آزمایش و درمان – و آنها باید اعتماد به نفس است که مراقبت پوشش داده شده است,” دکتر گفت: Steve Miller, Cigna ارشد بالینی مسئول اضافه کرد “هیچ کس نباید دلسرد از به دنبال مراقبت در حال حاضر.”

Cigna در حال حاضر مشغول به کار با کارفرمایان و دولت مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن به اولویت بندی دسترسی برای بیماران.

“ما در حال کار واقعا از نزدیک با بیماران ما و برنامه های ما و ما باید مدیران مورد کمک به خانواده به مطمئن شوید که آنها دسترسی داشته باشد و آنها می توانند تمرکز بر روی دوره نقاهت بعد از بیماری و نه در تنش از پرداخت پول برای بهداشت و درمان” میلر گفت.

آن مشخص نشده است چه جدید تجاری تست خواهد شد در قیمت و چه نوع از هزینه های است که به این معنی است برای بیماران.

رهبران دموکرات در مجلس نظارت کمیته ابراز نگرانی کرد که بیمار هزینه می تواند تاثیر دسترسی به تست برای آمریکایی ها که برنامه بالا deductibles اگر این برنامه را نمی صرف هزینه های, و برای کسانی که در حال ایجاد.

در نامه ای به وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعضای کمیته نوشت که آزمایش و درمان هزینه های “باعث خواهد شد بسیاری از بیمه و underinsured افراد برای جلوگیری از مراقبت از coronavirus علائم مانند. که خواهد شد نه تنها به صدمه زدن به کسانی که درمان نشده, اما آن را نیز تسریع گسترش COVID-19.”

بیش از 27 میلیون آمریکایی تا به حال هیچ پوشش بیمه سلامت در سال 2018 با توجه به تازه ترین داده های سرشماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است با توجه به استفاده از اورژانس بهداشت اقدامات لازم برای پوشش هزینه های کروناویروس آزمایش و درمان برای بیمه به گفته دکتر رابرت Kadlec, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی وزارت.

دولت مورد بحث است که آیا این فاجعه ملی پزشکی سیستم بازپرداخت برنامه است که به طور کلی مورد استفاده در طوفان و بلایای طبیعی می تواند شکایت به پرداخت بیمارستان ها و پزشکان برای درمان بیماران برای coronavirus.

“فاجعه ملی سیستم سیستم پزشکی بیماران دریافت و یا ارائه دهندگان دریافت بازپرداخت در 110 درصد از مدیکر نرخ” دکتر Kadlec توضیح داد: در کنگره شهادت در روز سه شنبه.

مخاطرات بالا هستند برای مراقبت های بهداشتی صنعت و برای رهبران سیاسی را به مطمئن شوید که هزینه های سلامت را نمی تبدیل شدن به یک عامل تشدید در شیوع کروناویروس.

بالا و هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال حاضر یکی از مسائل برای رای دهندگان در انتخابات امسال. اگر ویروس در هفته ها و ماه های آینده چگونه آمریکایی ها تجربه دسترسی به مراقبت در طول شیوع بیماری می تواند نقش مهمی ماه نوامبر آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de