یک قایق کوچک که در تصویر بعدی به الماس شاهزاده کشتی کروز با بیش از 3000 نفر به عنوان آن نشسته لنگر در قرنطینه کردن بندر یوکوهاما در فوریه 4, 2020, یک روز پس از آن وارد با مسافران احساس بد.

بهروز مهری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شاهزاده Cruises گفت: آن را قرار داده 3,700 مسافران و خدمه تحت قرنطینه اجباری برای دو هفته پس از ده مسافران داخل کشتی کروز در یوکوهاما ژاپن آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

این شرکت روز دوشنبه گفت که یک مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus در روز شنبه — شش روز پس از خروج از کشتی. کشتی بود که در ژاپن برگزار شد به مدت 24 ساعت در حالی که ژاپنی مقامات بهداشتی ارزیابی 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره.

“این 10 نفر که اعلام شده است خواهد بود گرفته شده در ساحل توسط گارد ساحلی شناور و حمل و نقل به بیمارستان محلی برای مراقبت توسط shoreside آمده ژاپنی متخصصان پزشکی” این شرکت اعلام کرد.

کشتی خواهد بود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز این شرکت گفت: به عنوان مورد نیاز توسط وزارت بهداشت ،

“اولین مرحله از غربالگری سلامت از همه مهمانان و خدمه پردازنده الماس شاهزاده خانم توسط وزارت بهداشت و درمان تکمیل شده است” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما اطلاع داده شد که در میان این نمونه ها است که به اتمام تست 10 نفر آزمایش مثبت برای کوروناویروس.”

این شرکت گفت که آن را ادامه خواهد داد به ارائه مهمانان افتخاری با اینترنت و خدمات تلفن. کشتی را از رفتن به دریا به “انجام عادی دریایی عملیات” شرکت گفت: چنین به عنوان “تولید آب شیرین و بالاست عملیات قبل از اقدام در کنار در یوکوهاما که در آن مواد غذایی مفاد و لوازم دیگر خواهد آورد پردازنده.”

شاهزاده Cruises گفت: آن را لغو آن دو کشتی خروج از یوکوهاما که برنامه ریزی شده بود به ترک on Feb. 4 و فوریه. 12.

جدید کروناویروس در حال حاضر آلوده بیش از 24,300 مردم در بیش از دو دوجین از کشورها قتل 490 نفر در چین به عنوان به خوبی به عنوان یک فرد در فیلیپین و یک نفر در هنگ کنگ است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im