شاهزاده Cruises تایید 6 مورد جدید چین چهره های عرضه بحران

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت راه رفتن در داخل یک مرکز خرید در شانگهای در فوریه 8 سال 2020 است.

Noel Celis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

7:28 pm: چین بیش از 10 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس

تمام سطوح دولت چین را به خود اختصاص داده و در مجموع 71.85 میلیارد یوان ($10.26 میلیارد دلار) برای مبارزه با سریع-پخش coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 800 نفر و آلوده بیش از 37,000 کشور وزارت مالیه گفت:.

بودجه گزارش شده که نسبت به کمک به شهروندان پرداخت هزینه درمان یک بیانیه در امور مالی را در وب سایت وزارت گفت. چینی بهداشتی مقامات هشدار داده اند از کمبود تجهیزات پزشکی به بیمارستان ها در این کشور تحت فشار سنگین و در صورت محدودیت منابع در میان نصب حجم از موارد.

6:57 pm: انگلستان تایید چهارم coronavirus مورد

مقامات بهداشتی انگلیس اعلام کرد این کشور چهارمین مورد تایید شده از coronavirus یکشنبه گفت: به قرارداد شده است از دیگر شهروند بریتانیا بیمار مبتلا به این بیماری در فرانسه.

“بیمار منتقل شده است به یک متخصص بیمه خدمات درمانی مرکز در رویال رایگان بیمارستان و ما در حال حاضر با استفاده از قوی کنترل عفونت اقدامات لازم برای جلوگیری از هر گونه امکان گسترش بیشتر این ویروس” انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در بیانیه ای گفت.

6:53 pm: چین هوبئی کمک به پرداخت هزینه برای برق و ارائه یارانه به بنگاههای کوچک و متوسط مقامات محلی می گویند

چین هوبئی استان را کمک به کوچک و متوسط (SMEs) ضربه سخت coronavirus اپیدمی فراگیر در این کشور مقامات محلی اعلام کرد روز شنبه, متعهد به پرداخت 30 درصد از هزینه های برق برای کسب و کار مشغول به کار در تجهیزات پزشکی. استان است که کانون این بیماری را شیوع همچنین قطع آب و گاز و هزینه های برای شرکت های کوچکتر و نگاه به پایین تر اجاره و هزینه های نظارتی برای کسانی که به ویژه تحت تاثیر ویروس, مقامات گفت.

5:20 pm: اسپانیا تایید, بریتیش, مرد, آن را به عنوان مورد دوم از coronavirus

ملی اسپانیا میکروبیولوژی مرکز خود را تایید کرده است مورد دوم از coronavirus یک مرد که در گزارش آمد به تماس با کسی که در فرانسه بود که حمل این ویروس مرگبار است. بیمار همراه با دو فرزند و همسر بوده اند در زیر مشاهده در مایورکا. همسر و فرزندان آزمایش منفی برای این بیماری گزارش رویترز در روز یکشنبه.

5:00 pm: چین اعلام کرد بسته شدن هبی مدارس تا مارس 1

چین شمالی استان هبی که در اطراف پایتخت پکن را حفظ خواهد کرد, مدارس تعطیل حداقل تا مارس 1 در تلاش برای مهار این کشور coronavirus اپیدمی چین دولتی روزانه مردم روزنامه روز یکشنبه گفت. دیگر شهرداری گسترش تعطیلی مدارس شامل شانگهای جیانگ سو و شاندونگ.

3:45 pm: 3600 مسافران و خدمه قرنطینه در کشتی کروز در هنگ کنگ مجاز به ترک

همه 1,800 خدمه روی عرشه کشتی جهان رویای بوش کروز است که تحت قرنطینه در هنگ کنگ برای چهار روز گذشته را آزمایش منفی برای coronavirus که مقامات پزشکی می گویند به این معنی است که مسافران در حال امن را ترک کنند. خدمه بودند که تحت نظارت علائم احتمالا پس از تماس در یک سفر قبلی — با تا هشت نفر آلوده به ویروس.

“همانطور که همه قرنطینه اقدامات انجام شده توسط وزارت بهداشت انجام شده است و همه مسافران و خدمه می تواند ترک کروز” دکتر لئونگ یی-هنگ رئیس پورت افسر بهداشت در مرکز بهداشت حفاظت گفت: در هنگ کنگ Kai Tak ترمینال کروز در روز یکشنبه.

2:32 pm: شاهزاده Cruises تایید شش اضافی coronavirus موارد

شاهزاده Cruises تایید شش مورد جدید از coronavirus این شرکت تایید یکشنبه پس از تست توسط ژاپن وزارت بهداشت آوردن مجموع آلوده مسافران در الماس شاهزاده به 69. کشتی قرنطینه در سواحل ژاپن است.

“ما مهمانان و خدمه پردازنده الماس شاهزاده در حال تمرکز ما کل سازمان جهانی در حال حاضر و تمام قلب ما با هر یک از آنها” گفت: Jan Swartz, Princess Cruises, رئیس جمهور چه کسی گفت که مقامات بهداشتی در حال حمایت از این اقیانوس پیمای و ارائه کمک های پزشکی.

“در همکاری با ژاپن وزارت بهداشت این کشتی دریافت کرده است دیگر داروها که در حال مرتب و توزیع بر اساس پزشکی و فوری اولویت” Swartz گفت.

2:27 pm: چین خواستار ‘استفاده مناسب از دنده محافظ میان عرضه بحران

ملی چین کمیسیون بهداشت خواست متخصصان پزشکی را “مناسب” استفاده از حفاظت دنده و هشدار داد در برابر خود “بیش از حد و نظم با استفاده از” با توجه به انتخاب و ترجمه.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر احتکار از جمله دنده که شامل ماسک ، روپوش و دستکش و گفت: وجود دارد می تواند یک بیماری مزمن کمبود. در اواخر ژانویه یونیسف با ارسال شش تن محموله تنفسی ماسک و لباس محافظ به سلامت کارگران در چین برای کمک به حفاظت از آنها.

شهر خیگن — دوم-بدترین آمار شهرستان در هوبئی با توجه به رسانه دولتی صدای آمریکا — چهره های کمبود 24,000 دنده محافظ, 60,000 ماسک و همچنین 15,000 عینک و سپر چهره شین هوا گزارش هفته گذشته است. آن را با استناد به خیگن ستاد برای پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر.

12:15 pm: بازی غول Tencent می پرسد کارکنان به ماندن در خانه برای یک هفته دیگر

چینی غول تکنولوژی Tencent خواسته است تا کارکنان خود را به کار از خانه برای یک هفته دیگر تمدید بازگشت تاریخ برای از Feb. 14 Feb. 21.

این حرکت که با هدف حفاظت از کارکنان از گسترش ویروس این شرکت بازی گفت: در حساب رسمی خود را محبوب پیام رسانی برنامه WeChat.

11:44 am: چین شروع به دریافت بیماران در دومین بیمارستان جدید در ووهان

چین شده است انتقال بیماران به دوم به تازگی به اتمام تخصصی بیمارستان در ووهان این Leishenshan بیمارستان با توجه به چین جهانی شبکه تلویزیونی تحت کنترل حزب کمونیست.

بیمارستان قادر است تا 1500 تخت و جای بیش از 2000 پزشکی کارکنان CGTN گفت. اولین گروه از بیماران مبتلا به این ویروس منتقل شد به بیمارستان در روز شنبه شبکه گفت.

یکی دیگر از موقت بیمارستان 1000 تخت Huoshenshan تسهیلات — ساخته شده بود که در کمتر از دو هفته —دریافت اول آن بیماران دوشنبه گذشته.

پزشکی کارگران کمک به این دسته از بیماران مبتلا به کروناویروس جدید حرکت به جداسازی بخش در Huoshenshan (آتش خدا کوه) بیمارستان در ووهان مرکزی چین هوبئی در فوریه. از 4 سال 2020 است.

شیائو Yijiu | Xinhua News Agency | گتی

10:48 am: بیش از 70 غرفه داران بیرون از نمایشگاه هوایی سنگاپور

بیش از 70 شرکت کنندگان باید خارج از نمایشگاه هوایی سنگاپور رویترز گزارش داد. این رویداد با توجه به برگزار می شود در سنگاپور از Feb. 11-16 است تبلیغ آسیا به عنوان بزرگترین هوافضا رویداد.

کسانی که از این رویداد شامل لاکهید مارتین و ریتون. این نمایشگاه هوایی صورت می گیرد هر دو سال یک بار و در ابتدا انتظار می رود برای جذب 54,151 تجارت شرکت کنندگان از 147 کشور جهان است.

Experia حوادث, مدیر عامل لکک چت لام گفت: تعداد شرکت هایی که خارج نمایندگی کمتر از 8 درصد از کسانی که امضا کرده بود تا با توجه به سلامت. از جمعه سنگاپور گزارش داد 40 موارد تایید شده از این ویروس جدید است.

10:29 am: سنگاپور بانک مرکزی تماس در شرکت های مالی آماده سازی برای افزایش تقاضای خدمات

سنگاپور بانک مرکزی نام موسسات مالی به “آماده به مدیریت هر گونه افزایش در تقاضا برای برخی خدمات مالی” به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس. این خدمات عبارتند از خروج پول نقد و یا آنلاین خدمات مالی مقامات پولی از سنگاپور گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

سنگاپور گزارش 40 مورد تأیید تا کنون مطرح شده و خود ارزیابی ریسک به بالاترین سطح در روز جمعه. شهر-دولت از 5.6 میلیون نفر دارای یکی از بیشترین تعداد موارد تایید شده در خارج از چین است.

MAS همچنین خاطر نشان کرد شرکت های مالی به مراقب باشید از امنیت سایبری تهدیدات. “شده اند وجود دارد موارد تهدید سایبری بازیگران با بهره گیری از 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) وضعیت برای انجام, ایمیل, کلاهبرداری فیشینگ و ransomware حملات” MAS گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه با اشاره به موقت نام این ویروس جدید است.

نمودار نشان می دهد coronovirus ضربه عمده بازارهای آسیایی

9:21 am: چهار در کشتی کروز از منوی view در نزدیکی شهر نیویورک تست منفی

چهار مسافر رویال کارائیب سرود دریاها کشتی کروز را آزمایش منفی با توجه به نیوجرسی فرماندار فیل مورفی.

کشتی لنگر انداخت در بندر بینن در نیوجرسی برخی از 15 کیلومتر از شهر نیویورک است.

کارکنان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سوار کشتی روز جمعه به آزمون 27 مسافر که به تازگی از سفر از سرزمین اصلی چین است. CDC پاک 23 از کسانی که مسافران اما چهار نفر باقی مانده بود که باید بیشتر مورد بررسی قرار گرفت.

“همه چهار مسافر از کروز کشتی لنگر انداخت در بینن آزمایش منفی برای رمان coronavirus” مورفی توییتی. “نیوجرسی در حال حاضر هیچ مورد تأیید رمان coronavirus و خطر برای ساکنان باقی مانده است کم است.”

8:44 am: چین گزارش 89 اضافی مرگ و میر آوردن مجموع به 811 در سرزمین اصلی

چین گزارش داد که تعداد کل مرگ و میر در کشور رسیده 811 — که 89 مرگ و میر بیشتر از یک روز پیش از آن.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن وب سایت است که 2,656 مورد جدید تایید شد. این به ارمغان می آورد تعداد به 37,198 در سرزمین اصلی چین است.

7:30 am: مرگ و میر در هوبئی استان افزایش می یابد به 780

هوبئی استان گزارش شده اضافی 81 کشته و یکی دیگر از 2,147 موارد جدید که از شنبه. آن را به ارمغان می آورد تجمعی تعداد مرگ و میر در استان به 780 و تعداد موارد تایید شده به 27,100.

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس مرموز در حال حاضر بالاتر از جهانی مرگ و میر برای سارس.

چین گزارش کرده 811 مرگ و میر در سرزمین اصلی است. که به ارمغان می آورد جهانی مرگ و میر به 813 — از جمله یکی در فیلیپین و دیگر در هنگ کنگ است.

این شیوع سارس در سال 2003 کشته 774 نفر در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. (به روز رسانی: این پست به روز شده است تا منعکس کننده در چین در مجموع مرگ و میر پس از شماره منتشر شد.)

یک شهروند پوشیدن ماسک دوچرخه سواری در یک جاده خلوت در ووهان چین در 7 فوریه سال 2020 است. 2019 جدید کروناویروس کشف شد در ووهان در اواخر سال 2019 و گسترش به بیش از دو دوجین از کشورها پس از.

Stringer | Anadolu Agency | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:09 pm کانادا تایید هفتمین مورد از coronavirus

این آژانس بهداشت عمومی کانادا تایید کرد این کشور هفتمین مورد از coronavirus در شنبه مقامات کانادا گفت CNBC.

به آژانس نشان داده شده در وب سایت خود را ردیابی شیوع است که کانادا در استان بریتیش کلمبیا در مجموع از چهار مورد تأیید و استان انتاریو دارای سه.

1:44 pm فولکس واگن به تعویق انداختن شروع مجدد تولید در برخی از گیاهان در چین

فولکس واگن روز شنبه گفت که آن را به عقب رانده سرگیری تولید در برخی از آن چین گیاهان رویترز گزارش داد.

این شرکت نمی خواهد راه اندازی مجدد تولید تا فوریه. 17 در اکثر گیاهان در آن سرمایه گذاری مشترک با SAIC موتور و تیانجین گیاه در آن سرمایه گذاری مشترک با گروه فاو با توجه به شیوع کروناویروس.

یک خودرو-کارخانه تولید فولکس واگن در عمل با SAIC در شانگهای و بسیاری از گیاهان در فاو سرمایه گذاری مشترک راه اندازی مجدد خواهد شد در فوریه. 10 خودروساز آلمانی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز شنبه.

فولکس واگن گفت: آن را در مواجهه با چالش های زنجیره تامین به چین می رود بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید و همچنین محدود گزینه های سفر برای کارکنان خود را.

ردیف و ردیف از قفسه های خالی در یک سوپرمارکت های محلی در سنگاپور به عنوان وحشت خرید از طریق شهرستان پس از دولت افزایش سطح هشدار برای کشنده coronavirus در فوریه 8 سال 2020 اضطراب سنگاپور خریداران و تشکیل صف های طولانی در فروشگاه های مواد غذایی و پاک قفسه از موارد ضروری پس از شهرستان دولت مطرح آن هشدار سطح.

Roslan رحمان | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

10:19 am سنگاپور را تایید هفت موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت در روز شنبه را تایید کرد هفت مورد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل موارد در شهر-دولت تا 40.

پنج نفر از هفت مرتبط هستند قبلا اعلام موارد این وزارتخانه گفت: در وب سایت خود را.

از 40 مورد تأیید دو شده است از بیمارستان مرخص شده اما چهار باقی می ماند و در شرایط بحرانی آن اضافه شده است.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کانادا تایید هفتم مورد جدید کروناویروس, شهروند ایالات متحده می میرد در ووهان

— CNBC ساناز چنگ و یلنا Dzhanova کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>