شاهزاده بئاتریس ازدواج در راز مراسم در ویندسور

شاهزاده بئاتریس ازدواج کردم در یک مراسم عروسی با حضور ملکه.

سلطنتی – نهم در خط به تاج و تخت – عروسی ادواردو Mapelli Mozzi در COVID-secure عروسی در تمام قدیسین کلیسای ویندسور پارک بزرگ این صبح است.

ملکه و شاهزاده فیلیپ در این مراسم حضور داشتند پس از زن و شوهر را برای برنامه های بزرگتر مراسم بودند scuppered توسط coronavirus بیماری همه گیر.

این قابل درک است حدود 20 مهمانان وجود دارد از جمله عروس پدر شاهزاده اندرو.

PARIS, FRANCE - OCTOBER 19: Princess Beatrice d’York and her fiance Edoardo Mapelli Mozzi attend the Wedding of Prince Jean-Christophe Napoleon and Olympia Von Arco-Zinneberg at Les Invalides on October 19, 2019 in Paris, France. (Photo by Luc Castel/Getty Images)
تصویر: شاهزاده بئاتریس با شوهرش Edoardo Mapelli Mozzi

تحت دستورالعمل های جدید برای مراسم عروسی در گیر تنها 30 مهمان مجاز به حضور و اجتماعی فاصله قوانین باید از او اطاعت شود.

عروسی سلطنتی در اصل با توجه به محل در 29 مه در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز.

در ماه مارس در مدت کوتاهی قبل از بریتانیا coronavirus مستند زن و شوهر اعلام کرد که لغو پذیرش عروسی در کاخ باکینگهام باغ.

بیشتر از خانواده سلطنتی

شاهزاده بئاتریس است که همچنین به عنوان شناخته شده Edo ایتالیایی تاجر و اموال سرمایه دار خیلی مهم.

این زن و شوهر رو درگیر در ایتالیا در ماه سپتامبر گذشته پس از یک گردباد عاشقانه.

در یک بیانیه در آن زمان آنها گفت: “ما بسیار خوشحال می شود قادر به اشتراک گذاشتن اخبار اخیر ما تعامل. ما هر دو خیلی هیجان زده به گام گذاشتن در این ماجراجویی زندگی با هم و نمی توانید صبر کنید به ازدواج می شود.

“سهم ما از بسیاری از علایق و سلایق مشابه و ارزش ها و ما می دانیم که این ایستادگی ما در بزرگ جا برای سال پیش رو پر از عشق و شادی.”

خانواده های خود شده اند دوستان برای بسیاری از سال و این جفت ارز گفت: برای شروع یک رابطه پس از ملاقات دوباره در نبراسکا خواهر پرنسس اوژنی عروسی.

شاهزاده بئاتریس قبلا از تقسیم بلندمدت پسر دیو کلارک پس از 10 سال با هم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>