پرنس ویلیام بی دست و پا شوخی در مورد کوروناویروس در طول سفر

دوک کمبریج ساخته شده یک شوخی در مورد “گسترش” coronavirus در اولین روز از او ایرلندی تور.

سلطنتی نیز سوال که آیا بیماری که کشته 3,190 در سراسر جهان بود که “یک کمی کرات تا” در رسانه ها.

نظرات خود را در هنگام پذیرش در گینس انبار به عنوان او و کیت – که در یک سفر سه روزه به ایرلند – در حال گرفتن مشاوره در coronavirus تهدید خواهد شد اما در ادامه جلسه افراد به طور معمول.

The Duke and Duchess of Cambridge at the Guinness Storehouse’s Gravity Bar
تصویر: دوک و دوشس کمبریج در گینس انبار گرانش نوار

او به شوخی: “با راه دوک و دوشس کمبریج در حال گسترش coronavirus متاسفم.

“ما در حال نگه داشتن یک چشم بر روی آن انجام دهید به ما بگویید که اگر ما نیاز به متوقف شود.”

ویلیام صحبت در مورد عفونت به عنوان او گفتگو به اورژانس کارگران در پذیرش میزبانی بریتانیا سفیر ایران در ایرلند, رابین بارنت در دوبلین.

او خواسته جو Mooney یک پیشرفت پیراپزشک ملی خدمات آمبولانس: “من شرط می بندم همه مثل من coronavirus مرگ من و شما مانند” نه شما فقط سرفه کردم.’

بیشتر از Coronavirus

“به نظر نمی رسد کاملا دراماتیک در مورد کوروناویروس در حال حاضر ؟ آن است که کمی کرات تا آیا شما فکر می کنم در رسانه ها؟”

معلوم نیست چگونه paramedic پاسخ داد.

دوک و دوشس دست تکان داد با ده ها تن از افراد توصیه های زیر به آنها داده می شود.

سلطنتی منبع گفت که زن و شوهر بودند راهنمایی زیر از بهداشت عمومی انگلستان و وزارت بهداشت و این بدان معنی است که “کسب و کار به طور معمول” در حال حاضر.

این منبع گفت: “این یک بحث ما شده است و همه چیز را ما انجام می دهند باید همچنان به عنوان معمول است.”

ملکه قبلا گرفته شده خود اقدامات پوشیدن دستکش به حال افتخارات در طول یک مراسم اعطای نشان.

کاخ باکینگهام کاهش یافته است برای تایید اینکه آیا پادشاه شد و با پوشیدن دستکش برای محافظت از خود از شیوع بیماری است.

The royal couple walk around the grounds of Aras an Uachtarain with President of Ireland, Michael D Higgins, and wife Sabina Coyne
تصویر: این زوج سلطنتی راه رفتن در اطراف محوطه ارس یک Uachtarain با رئیس جمهور Michael D هیگینز و سابینا Coyne

دولت و مقامات بهداشت در حال حاضر در حال تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس – با تعداد تایید UK موارد ایستاده در 53 – و امید به فشار بدترین شیوع به ماه های تابستان که وجود دارد این است که فشار کمتری به خدمات NHS.

وجود دارد بیش از 93,100 تایید و موارد مشکوک در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع. آن را می گوید بیش از وجود دارد 3,190 مرگ و میر.

در اولین روز از سفر خود ویلیام و کیت برد پاینت گینس در جاذبه توریستی انبار با ویلیام toasting میزبان خود را در گالیک و بالا بردن خود را پاینت گفت: “سلامت”.

این زوج سلطنتی شد و همچنین معرفی به گروه مهمان از فیلم و تلویزیون ورزش, توسعه پایدار و محیط خلاق و فرهنگی ایرلند آموزش و پژوهش موسسه خیریه بخش و خدمات نظامی.

بازی تاج و تخت ستاره لیام کانینگهام که بازی داووس Seaworth در سری HBO و بورس بازیگر رابرت شیهان, کمدین Deirdre O’Kane و بازیگران Sarah Bolger و Orla Brady در میان مهمانان که ملاقات ویلیام و کیت.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

تبدیل موضوع به Brexit, زن و شوهر زمان برای دیدار با رئیس جمهوری ایرلند Michael D هیگینز در این سیاستمدار رسمی اقامت ارس یک Uachtarain که در آن آنها مورد بحث و بررسی پیامدهای خروج از اتحادیه اروپا. آنها همچنین ملاقات خروجی Taoiseach لئو Varadkar.

این تور سه روزه را تمرکز بر روی تم آشتی, جوانان, فرهنگ, توسعه پایدار و محیط زیست و شامل بازدید از شهرستانهای Meath, Kildare و Galway.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>