شاهزاده فیلیپ ارائه پیام به کارگران مشاغل کلیدی در نادر بیانیه

دوک ادینبورگ است تشکر کلید کارگران که در حال حصول اطمینان از “زیرساخت های زندگی ما ادامه دارد” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در نادر بیانیه ای “از طرف کسانی از ما که امن باقی می ماند و در خانه” پرنس فیلیپ گفت: او به رسمیت شناخته شده “حیاتی و فوری کار در حال انجام توسط بسیاری برای مقابله با این بیماری همه گیر“.

98-در سال دوک تشکر پزشکان و دانشمندان و افراد مشغول به کار در تولید مواد غذایی پستی کارگران و کسانی که ما جمع آوری زباله.

Queen Elizabeth II and The Duke of Edinburgh during the polo at the Guards Polo Club, Windsor Great Park in June 2018
تصویر: ملکه و دوک ماندن در ویندزور

او وابسته است به بیش از 750 سازمان در بخش های از جمله فن آوری تحقیقات, بهداشت و درمان و زیرساخت ها شده اند که در پاسخ به COVID-19 شیوع.

در پیام منتشر شده در خانواده سلطنتی کانال های رسانه های اجتماعی گفت: “رویکرد ما به عنوان جهان واکسیناسیون فرزندتان هفته, من می خواستم به تشخیص حیاتی و فوری کار در حال انجام توسط بسیاری برای مقابله با این بیماری همه گیر; توسط کسانی که در علمی و پزشکی حرفه ای در دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی کشورهای در تلاش برای محافظت از ما را از COVID-19.

“از طرف کسانی از ما که امن باقی می ماند و در خانه من هم می خواستم با تشکر از همه کارگران مشاغل کلیدی که اطمینان حاصل شود که زیرساخت های زندگی ما ادامه دارد ؛ کارکنان و داوطلبان کار در تولید مواد غذایی و توزیع آن نگه داشتن پستی و تحویل خدمات و کسانی که حصول اطمینان از زباله همچنان به جمع آوری می شود.”

این دوکخواهد شد که 99 در ماه ژوئن بوده است ماندن با ملکه در قلعه ویندزور که در آن خانواده خود شده است کاهش می یابد برای ایمنی افزوده.

او بازنشسته از زندگی عمومی در سال 2017, صرف بیشتر وقت خود را پس از آن در چوب مزرعه در Sandringham و مستغلات.

بیشتر از Covid-19

اعلیحضرت او خواهد شد که 94 در روز سه شنبه به تازگی گفت: “ما دوباره ملاقات خواهد کرد” در یک تاریخی آدرس به ملت.

Prince William still
‘بیایید با هم به جلو’: ویلیام ویروس پیام

صحبت در جمعه زن و شوهر نوه دوک کمبریج گفت: خانواده سلطنتی انجام شد “همه چیز را ما می توانیم” را به حفاظت از آنها.

شاهزاده ویلیام گفت: “بدیهی است که من فکر می کنم با دقت بسیار در مورد پدربزرگ و مادربزرگ من که سن آنها در – ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که آنها جدا شده و دور و محافظت از این.

“اما آن را نشانی از نگرانی من – آنچه اتفاق می افتد به بسیاری از آسیب پذیر در معرض خطر افرادی که در حال رفتن به طور بالقوه به منزوی کردن دور برای مدتی.”

ویلیام پدر پرنس چارلز بهبود از COVID-19.

شاهزاده فیلیپ به مدت چهار شب در بیمارستان درست قبل از کریسمس که برای درمان یک “از قبل موجود شرایط”.

کاخ باکینگهام نیست رفتن به جزئیات در مورد آن بیماری و یا ماهیت خود را درمان.

برخورد او درگیر شد در نزدیکی Sandringham در ژانویه سال گذشته موجب بحث در مورد اینکه آیا او بیش از حد قدیمی به رانندگی در آن سن 97.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>