شاهزاده هری از دست می دهد شکایت علیه روزنامه بیش از عکس

شاهزاده هری دهکدهای از دست داد شکایت خود را در برابر ایمیل در روز یکشنبه بیش از عکس او نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی از حیات وحش آفریقا که “نه کاملا بگویم داستان کامل”.

اعتراض خود را حول یک مقاله که گزارش یک کرگدن فیل و شیر – که او با قرار دادن تصاویر در Instagram account – شده بود tranquilised و فیل نیز افسار به عنوان آنها در حال نقل مکان به دلیل حفاظت از پروژه های.

این مقاله در آوریل گذشته گزارش “تصاویر… کاملا نمی گفتن داستان کامل” و دوک ساسکس “به ویژه اجتناب توضیح شرایطی که در آن عکس گرفته شد”.

Britain's Prince Harry, Duke of Sussex arrives to attend the UK-Africa Investment Summit in London on January 20, 2020. (Photo by Ben STANSALL / AFP) (Photo by BEN STANSALL/AFP via Getty Images)
تصویر: شاهزاده هری در زمان شکایت خود را به انگلستان, روزنامه, تنظیم کننده IPSO

این مقاله شامل یک عکس از فیل که هری ارسال شده و پس از آن گسترده تر محصول از تصویر که نشان داد یک طناب در اطراف خود ،

این تصاویر که ساسکس سلطنتی Instagram account گفت: گرفته شده توسط هری در میان یک سری از هشت نوشته شده به برجسته کردن روز زمین.

مقاله گزارش دوک سخنگوی کاهش یافته است به بحث در مورد این عکس هر چند منابع محروم طناب بود که عمدا ویرایش در خارج از فیل عکس این ادعا به جای “آن بود که با توجه به Instagram را با فرمت”.

The Mail on Sunday said this rhino had been tranquillised
تصویر: ایمیل در روز یکشنبه گفت: این کرگدن شده بود tranquillised

شاهزاده پس از آن در زمان شکایت خود را در مورد مقاله برای IPSO تنظیم کننده برای انگلستان, روزنامه صنعت, استدلال انتشار شکسته بند یک (دقت) از ویراستاران’ کد از تمرین.

بیشتر از هری پاتر و شاهزاده

اما این شکایت بود و نه تایید توسط IPSO.

تنظیم کننده به این نتیجه رسیدند معلوم نبود از تصاویر خود را که حیوانات شده بود tranquilised و افسار.

IPSO گفت: عکس از فیل شده بود نابود و لگدمال به ویرایش کردن حیوانات چهار پا و روزنامه بود نشان داد این تصویر می تواند ویرایش شده اند متفاوت است.

همچنین گفت: هری پذیرفته آلبوم از عکس ها می تواند بارگذاری شده اند در قالب های مختلف آن را ساخته اند و ویرایش عکس های غیر ضروری.

Pic: Sussex Royal
تصویر: دوک هم نوشته شده یک تصویر از یک شیر آوریل گذشته او به عنوان برجسته روز زمین

IPSO اظهار نظر “همراه زیرنویس را ندارد موقعیت روشن یا که تصاویر قبلا منتشر شده تغییر نیافته در سال 2016. موقعیت ساخته شده بود و نه روشن به سادگی به عنوان یک نتیجه از گنجاندن لینک به وب سایت”.

به این نتیجه رسیدند: “در این شرایط این کمیته نمی داند که آن را به طور قابل توجهی گمراه کننده که به گزارش عکس ارسال شده در شاکی را Instagram account را کاملا بگویم داستان کامل و شاکی بود نه توضیح داد: شرایطی که در آن عکس گرفته شده بود.

“وجود دارد هیچ نقض بند یک است.”

با توجه به تنظیم کننده هری گفته بود این مقاله به نادرست آن را به عنوان گزارش شده است که با ساخت روشن حیوانات تا به حال تخدیر شده و افسار او عمدا گمراه عمومی به تصور او برتر حیات وحش عکاس که تا به حال دستگیر تصاویر در شرایط خطرناک.

IPSO افزود: “او گفت که این تصاویر تا به حال شده است به آپلود خود را Instagram حساب در حمایت از کره زمین در شب به منظور بالا بردن آگاهی و نه به عنوان شواهدی از شاکی استعداد به عنوان یک عکاس و عنوان ساخته شده روشن است که حیوانات در حال نقل مکان به عنوان بخشی از تلاش های حفاظت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>