شاهزاده هری ‘می تواند تا شکار’ برای همسر مگان

شاهزاده هری می تواند تا شکار خاطر همسر خود را دوست نداشتن این ورزش با توجه به محیط زیست دکتر جین گودال.

در مصاحبه با رادیو فردا Dr گودال گفت: او گفته بود به دوک ساسکس پس از او و مگان شدت پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی.

در این پیشنهاد که هری و برادرش دوک کمبریج, شد, قهرمان, طبیعی, جهان, او گفت:, “بله, به جز آنها شکار و شلیک کنید. اما من فکر می کنم هری متوقف خواهد شد چرا که Meghan نمی مانند شکار بنابراین من گمان می کنم که بیش از حد برای او.”

Dr Jane Goodall
تصویر: دکتر جین گودال بازدید هری و مگان در سال گذشته

دوک و دوشس ساسکس قبلا دفاع و پشتیبانی علل محیطی از جمله راه اندازی یک محیط زیست-گردشگری ابتکار Travelyst زیر خود را ساسکس سلطنتی پایه و اساس است.

مگان نیز خواسته برای او درآمد از صدای خارج از قاب نقش در دیزنی+ فیلم فیل برای اهدا به فیل بدون مرز, حیات وحش, موسسه خیریه حمایت هری.

Dr گودال 86 گفت: او فکر هری پیدا شد زندگی “کمی چالش برانگیز” پس از حرکت خود به لس آنجلس.

“من نمی دانم که چگونه کار خود را در حال رفتن به نقشه اما من در لمس هر چند من فکر می کنم او برای پیدا کردن زندگی کمی به چالش کشیدن فقط در حال حاضر,” او گفت:.

بیشتر از دوشس ساسکس

هری و مگان هر دو طرفداران مشهور جهان فعال بود که دعوت به خانه خود را در Frogmore کلبه در ماه ژوئن سال گذشته است.

دوک ساسکس همچنین مصاحبه دکتر گودال برای Meghan نیروهای تغییر رواج edition.

BRITAIN-ROYALS/SYSTEM IDENTIFIER:RTX6QMYXCODE:RC1C260B9A70MEDIA DATE11 Mar. 2019PHOTOGRAPHER:POOL NewHEADLINE:Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex attend a Commonwealth Day youth event in London
تصویر: هری گفته می شود پیدا کردن زندگی “کمی به چالش کشیدن’

این Sussexes شدت پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در پایان ماه گذشته گفت: آنها را تبدیل به “استقلال مالی” و “حک کردن مترقی نقش جدید”.

ماه گذشته آنها گزارش شده است که زندگی در مستند نزدیک به هالیوود در طول coronavirus همه گیر.

آنها دیگر قادر به استفاده از ساسکس سلطنتی نام تجاری و تنظیم شد اعلام جدید Instagram رسیدگی و برند اما این تاخیر میان بهداشت جهانی بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>