پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus دارای علائم خفیف

دن Kitwood | WPA استخر | گتی ایماژ

بریتانیا وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus خود در لندن خانوار چهارشنبه اعلام کرد.

“او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول گفت:” بیانیه ای از کلارنس, خانه محل اقامت خود در پایتخت.

آن را ممکن است برای تعیین 71 ساله شاهزاده ولز قرارداد این ویروس در این بیانیه گفت: “با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر.”

همسرش, Camilla دوشس کورنوال نیز آزمایش شده است اما آیا این ویروس.

“مطابق با دولت و توصیه های پزشکی, شاهزاده و دوشس در حال حاضر خود منزوی در خانه در اسکاتلند” در این بیانیه اضافه شده است.

به عنوان قدیمی ترین فرزند ملکه الیزابت دوم, چارلز بعدی در خط به تاج و تخت پس از او پسر پرنس ویلیام.

چارلز با حضور در یک مراسم اعطای جوایز در تاریخ 11 مارس برای موسسه خیریه پرنس اعتماد است که کمک می کند تا افراد را به مشاغل آموزش و پرورش و آموزش.

این مراسم با حضور تعدادی از مشاهیر و اگر چه شاهزاده نشان داده شد و نه دست دادن آنها احتمالا تماس گرفته خواهد شد داشتن در تماس با شاهزاده..

شاهزاده انجام یک سرمایه گذاری در مارس 12 و سپس با حضور پذیرش برای کمک به جمع آوری پول برای کسانی که تحت تاثیر بوش استرالیا آتش سوزی و همچنین حضور تعدادی از جلسات کوچکتر از اسکای نیوز گزارش داد.

کاخ باکینگهام گفت: 93 سال سن ملکه گذشته دیدم پسر او به طور خلاصه در مارس 12, اما “همچنان در سلامت خوب” بی بی سی گزارش داد. ملکه, کاخ افزود: “پس از همه مناسب مشاوره با توجه به رفاه خود را.”

شاهزاده شروع به نمایش خفیف علائم این ویروس در روز یکشنبه و مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه با نتایج حاصل از این آزمون در آینده از طریق پنج شنبه شب, آسمان, اخبار, گزارش شده است.

همانطور که از پنج شنبه, انگلستان به حال 8,077 تایید موارد coronavirus از جمله 422 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>