پرنس چارلز می دهد ‘بزرگ thumbs up’ به ایمیل سلطنتی در نامه ای

پرنس چارلز و همسرش, Camilla فرستاده اند “صمیمانه تشکر و شست بزرگ” به بریتانیا پستی کارگران در نامه ای.

خطاب به “همه در ایمیل سلطنتی” زن و شوهر از ایشان تشکر کارکنان خود را برای “فداکاری انعطاف پذیری و سخت کوشی” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نامه باقی مانده بود بر روی یک نیمکت در خارج از خانواده سلطنتی’ درب جلو در Birkhall, Aberdeenshire, که در آن جمع آوری شده بود در روز سه شنبه توسط پستچی محلی نیل مارتین است که ارائه پست الکترونیکی به خانواده ها برای 36 سال است.

Postman Neil Martin talks to the Prince of Wales and the Duchess of Cornwall from a distance
تصویر: پستچی نیل مارتین مذاکرات به شاهزاده ولز و دوشس کورنوال از راه دور

شاهزاده ولز و دوشس کورنوال گفت: ارزش سلطنتی ایمیل کارکنان “هرگز مهم تر بوده است” به عنوان “بسیاری از مردم در نظر گرفته شده اند زمان برای نوشتن یک نامه و یا یک کارت به کسانی که از آنها جدا هستند”.

“دریافت یک پیام شخصی در این شرایط دشوار و اضطراب زمان می تواند به معنای یک مقدار زیادی” چارلز و Camilla نوشت.

preview image
Camilla: چارلز ‘معتاد’ در مستند

“ما احساس می کنیم که تعداد بسیار زیادی از این ویژه تبریک خواهد بود ارزشمند برای سال آمده است. آنها حتی ممکن است تبدیل به یک منبع ارزشمند برای اجتماعی مورخان در آینده است.

“Postmen و postwomen مورد اعتماد هستند آمار و ارقام در جوامع محلی ما. آنها از حضور مداوم در حال تغییر جهان است. برای برخی از مردم آنها در یک نقطه از انسان در روز تماس با ما; یک بازی دوستانه چهره آشنا.”

بیشتر از Covid-19

The pictures were captured by her mother, the Duchess of Cambridge
شاهزاده خانم شارلوت جشن تولد

آنها اضافه شده است: “بسیاری از شما, ما می دانیم که رفته بالا و فراتر از آنچه به طور معمول از شما انتظار می رود. ما شنیده داستان های فوق العاده از postmen و postwomen بررسی و آسیب پذیر ساکنان جمع آوری پول برای علل خوب حتی با پوشیدن لباس فانتزی لباس به بالا بردن یک لبخند…

“امروز به عنوان بسیاری از مردم خودمان است – موظف به ماندن در خانه ایمیل سلطنتی نقش کاملا نقش حیاتی در حفظ خانواده و دوستان در تماس با یکدیگر است. که ما فقط می توانید می گویند که چگونه عمیقا سپاسگزار ما هستند و ما به شما ارسال مهربانترین آرزوها.”

The Queen has delivered a historic address to the nation amid the coronavirus pandemic.
ملکه تاریخی انگلستان مستند در آدرس کامل

ایمیل های سلطنتی راه اندازی کرده است تا شست خود را Postie کمپین برای تشویق مشتریان برای نشان دادن قدردانی خود را برای کارگران پستی.

این است که خواست به posties یک “فرض” – از امن دو متر فاصله تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ایمیل های سلطنتی گفت که این حرکت نیز یک دستی یادآوری برای مردم و نه برای رسیدن به سعی و نامه ها و بسته ها به طور مستقیم از posties برای اطمینان از تحویل تماس رایگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر