نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شده از بخش مراقبت های

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شد از مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه پس از بستری برای coronavirus درمان است.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت به NBC News.

“او بسیار خوب ارواح” سخنگوی گفت.

این رهبر حزب محافظه کار اعلام کرد در مارس 27 که او قرارداد COVID-19, او اولین عمده دولتی رهبر شناخته شده به قرارداد ویروس.

Johnson, 55, توییتی صبح روز دوشنبه بود که بستری سنت توماس ” بیمارستان در لندن شب گذشته برای “برخی از آزمایشات روتین” از آنجا که او هنوز هم در حال تجربه علائم کروناویروس. او قبلا گفته است که او تا به حال تست شده برای این ویروس پس از پایین آمدن با “علائم خفیف” از جمله “یک متوسط و مداوم سرفه.”

در بعد از ظهر دوشنبه یک سخنگوی دولت گفت: Johnson منتقل شد به ويژه پس از علائم خود را “بدتر شده است.”

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

دومینیک Raab انگلستان وزیر امور خارجه این کشور شده است deputizing برای جانسون در غیاب او.

از روز شنبه بیش از 61,516 مردم تا به حال قرارداد coronavirus در انگلستان با 7,097 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

انگلستان در گزارش خود بزرگترین روزانه افزایش مرگ و میر تا کنون در چهار شنبه با 938 مرگ و میر در 24 ساعت, در آوردن کشور از مرگ و میر گذشته گریم نقطه عطف 7,000.

دو روز قبل از جانسون نشان داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus سلطنتی بریتانیا خانوار اعلام کرد که شاهزاده چارلز 71 ساله و وارث تاج و تخت بود قرارداد coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس دو بار تبریک گفت جانسون در یک صدای جیر جیر بعد پنج شنبه.

در کاخ سفید نشست خبری چهارشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مورد بحث جانسون بیماری با انگلستان نمایندگان.

“من فکر می کنم که خود را بزرگ نخست وزیر انجام شده است بسیار بهتر از امروز و یا حداقل بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“قطعا او را به حال سختی تقلا و او هنوز رفتن را از طریق یک زمان دشوار اما او به نظر می رسد به انجام بهتر. که خوب است. ما ارسال ما با احترام به بوریس و خانواده و دوستان خود همه افرادی که واقعا او را دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>