Primark حاضر £30m دولت جایزه برای بازگرداندن furloughed کارگران

Primark مزیت را از £30m پاداش ارائه شده توسط دولت برای آوردن کارکنان آن پشت کردند از خرده فروش اعلام کرده است.

بودجه مد نام تجاری در حال حاضر به ارمغان آورد تقریبا همه از 30000 نفر از کارکنان آن furloughed در ماه مارس زمانی که coronavirus بحران انگلستان – به غیر از کسانی که مشغول به کار در آن دو فروشگاه در لستر.

اما با وجود صدراعظم را پیشنهاد 1000 پوند در کار حفظ و نگهداری پاداش برای هر کارمند که بازگشت به کار, Primark می گوید: “باید آن را نمی شود لازم است”.

یک سخنگوی این نام تجاری است که متعلق به AB غذاهای کرد و گفت: “من می توانم تایید می کنند که Primark قصد ندارد به استفاده از پشتیبانی از زیر کار احتباس جایزه اعلام کرد صدراعظم این هفته است.

“این شرکت حذف شده و کارکنان آن از دولت اشتغال و حمایت از طرح های در انگلستان و اروپا در خط با بازگشایی اکثر فروشگاه های آن است.

“این شرکت معتقد است که نباید آن را لازم رو برای درخواست پرداخت پاداش طرح در شرایط فعلی.”

این طرح جدید می تواند هزینه های دولت £9bn اگر کارفرمایان از همه نه میلیون نفر که قرار داده شده است در کردند وزیران را بر روی آن.

بیشتر از Primark

اما Primark تصمیم می تواند در تشویق دیگر مارک های بزرگ را به مالیات دهندگان پول نقد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

شرکت ها تنها واجد شرایط برای پاداش اگر کارگران در حال نگهداری در اشتغال برای حداقل سه ماه پس از دولت را حفظ طرح به پایان می رسد در ماه اکتبر.

Primark اجازه داده شد برای بازگشایی با همه غیر ضروری دیگر مغازه ها در ماه ژوئن اما فروشگاه خود را در لستر بسته باقی می ماند با توجه به محلی COVID-19 مستند محدودیت.

آنها هنوز هم در حال پرداخت از طریق دولت کار احتباس طرح, سخنگوی, گفت اخبار آسمان.

در سراسر کشور تعطیل هزینه شرکت £650 متر یک ماه در شبکه فروش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>