Primark, سفارشات £1bn در مد سهام پس از ‘تشویق’ re-opening

صاحب Primark می گوید آن است که قرار دادن بیش از £1bn در سفارشات برای پاییز و زمستان فصل پیش رو پس از “تشویق” شروع به کروناویروس مستند دوباره دهانه.

همراه انگلیسی مواد غذایی (ABF) استفاده تجاری به روز رسانی شهرستان به رنگ تا حد زیادی خوش بین تصویر از Primark بخت و اقبال با وجود ضبط 75% رکود در خرید و فروش آن در طول سه ماهه سوم و پیش بینی آمار تقریبا دو سوم به زنجیره سود سالانه.

این می آید به عنوان بالا خیابان رقبا اعلام هزاران زیان کار – با شرکت های پدر و مادر از Topshop و حتی Harrods در میان کسانی که برش کارکنان در روز چهارشنبه به تنهایی.

 Members of the public queue outside a branch of Primark in Brighton
تصویر: Primark مرکز شهر مکان دارند و نه تمایل به تجارت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در پارک های خرده فروشی با توجه به بنیاد برومند

Primark بسته تمام فروشگاه های خود را در ماه مارس به عنوان COVID-19 pandemic محدودیت خواستار سازندگان: از همه غیر ضروری خرده فروشی.

آن را قادر به تجارت در تمام طول آن زمان به دلیل عدم راه اندازی آنلاین.

همه 153 فروشگاه در انگلستان از سر گرفته و تجارت در راستای تسهیل قوانین در 15 ژوئن.

بنیاد برومند گفت که پس از بازگشایی آن در اروپا از فروشگاه ها در 4 مارس فروش در یک برای شبیه اساس فقط 12 درصد پایین در طول هفت ماه به 20 ماه ژوئن است.

بیشتر از کسب و کار

فروش در هفته منتهی به 20 ژوئن که تا به حال بیش از 90% از کل Primark, فروش, فضای, باز, ضربه £133m با تجارت در انگلستان و ایرلند پیش از همین هفته در سال گذشته بنیاد برومند گفت.

آن گفت: آن فروشگاه های خرده فروشی پارک شده بود مشغول به خصوص به عنوان مقید کردن تقاضا در میان خریداران منجر به صف خارج بسیاری از رسانه ها هر چند در آن بستری شده در مرکز شهر مغازه ها تا به حال ثابت نشده که مشغول به دلیل ضعیف گردشگری و رفت و آمد و فعالیت است.

Frankie & Benny's announced it would close all of its restaurants with the loss of up to 3,000 jobs.
کار برکنار شده و کارگر: “شما احساس می کنید مانند شما انسان نیست’

این شرکت گفت: مد های زنجیره ای در حال حاضر قرار داده شده سفارشات به ارزش £800 متر برای بلندی فصل پاییز-زمستان و این مبلغ که بیش از £1bn به زودی.

بنیاد برومند در سه ماهه سوم تجارت به روز رسانی نشان داد گروه درآمد از ادامه کسب و کار برای 40 هفته منتهی به 20 ژوئن 13 درصد کمتر از مدت مشابه در سال گذشته – با Primark این مشکلات تا حدودی جبران رشد در خود مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده سلاح.

سهام پایین 24 ٪ در سال به تاریخ – تقریبا 8% بالاتر در اوایل روز شنبه برخورد پس از معاملات به روز رسانی.

این شرکت گفت: “تقریبا تمام فروشگاه Primark در حال حاضر تجارت دوباره و ما تخمین می زنند که, وجود ندارد و تعداد قابل توجهی از بیشتر فروشگاه تعطیلی تعدیل سود عملیاتی برای Primark به استثنای استثنایی اتهامات خواهد بود در محدوده 300 پوند-350m برای سال نسبت به £913m گزارش برای سال مالی گذشته.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *