رئیس جمهور تهمت برادر کوچکتر رابرت درگذشت

جمهوری خواه رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) آغوش برادرش رابرت تهمت و پس از ارائه سخنرانی پذیرش خود را در نیویورک هیلتون Midtown در ساعات اولیه صبح از نوامبر 9, 2016 در شهر نیویورک است.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن برادر کوچکتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشت کاخ سفید در بیانیه ای گفت: اواخر روز شنبه.

“این است که با قلب سنگین سهم من که فوق العاده من برادر رابرت مسالمت آمیز در گذشت امشب” رئیس جمهور در بیانیه ای گفت:. “او نه فقط برادر من او بهترین دوست من بود. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته اما ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا او 71 یا 72 با توجه به NBC News.

رئیس جمهور در سفر به نیویورک در روز جمعه به دیدار خود بیمار برادر کوچکتر که بود پشت در بیمارستان است.

روشن است که چه چیزی باعث مرگ او شد. کاخ سفید را فاش نمی کند رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن بیماری و تاریخ اخیر خود بستری شدن در بیمارستان.

او یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن چهار خواهر و برادر و به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از انتشار یک کتاب توسط خواهر زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن. بگویید-همه خاطرات “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی, چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” منتشر شد جلوتر از برنامه پس از رابرت موفق به متوقف کردن انتشار آن است.

در این Nov. 3, 1999, فایل, عکس, رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن چپ می پیوندد و سپس توسعه دهنده املاک و مستغلات و ریاست جمهوری امیدوار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رویداد در نیویورک است.

دایان Bonadreff | AP

رابرت تهمت استدلال کرد که مریم تهمت نقض توافقنامه nondisclosure او امضا با او دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر خود را.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری ارائه تسلیت خود را به رئیس جمهور گفت: “من می دانم فوق العاده ای درد از دست دادن عزیزان — و من می دانم که چقدر مهم خانواده در لحظات مانند این. من امیدوارم که شما می دانید که نماز ما با شما تمام.”

سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی نیز توییتی تسلیت خود را.

“رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن یک قلب بزرگ است. به عنوان یک شهردار سابق من می دانم که چقدر او را برای کمک به نیروهای جدید نیاز دارند. ما از دست داده اند واقعا مرد خوبی بود. من عاشق نماز و تسلیت به #تهمت خانواده” جولیانی گفت در توییتر.

Ivanka Trump, رئیس جمهور, دختر و یک مقام ارشد کاخ سفید مشاور گفت در توییتر: “عمو رابرت, ما شما را دوست دارم. شما در قلب ما و نماز همیشه.”

او برادر اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به نام عموی خود “باور نکردنی مرد – قوی مهربان و وفادار به هسته است.”

در اینجا کامل بیانیه ای از کاخ سفید است.

آن است که با قلب سنگین سهم من که فوق العاده من برادر رابرت مسالمت آمیز در گذشت امشب. او نه فقط برادر من او بهترین دوست من بود. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته اما ما دوباره دیدار خواهد کرد. حافظه خود را زندگی می کنند در قلب من برای همیشه لطفا برای. رابرت من شما را دوست دارم. در آرامش استراحت.

— CNBC دن منگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>