آماده برای دیدن متفاوت DJ Khaled در کنسرت مجازی برای COVID-19 خیریه

DJ Khaled هشدار داده است که طرفداران او ممکن است نگاه کمی متفاوت است زمانی که او میزبان مجازی کنسرت خیریه امشب.

مانند بسیاری از مردم در سراسر جهان تحت محدودیت های در نظر گرفته شده برای محدود کردن گسترش COVID-19او تا به حال نه کوتاه کردن مو به تازگی.

او گفت: اسکای نیوز: “من از دست گرفتن کوتاه کردن مو – I haven’t got a haircut, y’understand?

“هنگامی که شما ببینید من میزبان این رویداد شگفت انگیز لطفا به همه طرفداران و همه مردم وجود دارد – من نمی خواهم همه شما را به فکر می کنم که من مو به نظر می رسد که در هر روز است.

“من نمی خواهد اجازه دهید هیچ کس آمد به خانه من تا زمانی که من می دانم همه چیز امن شما را در درک؟!”

این رویداد مجازی فرفره در ادای احترام به کلید کارگران مبارزه با شیوع ویروس در ایتالیا و سراسر جهان است.

DJ Khaled performs during halftime at the 69th NBA All-Star Game at the United Center on February 16, 2020 in Chicago, Illinois
تصویر: DJ Khaled میزبان برای کنسرت خیریه در روز یکشنبه

DJ Khaled یک جایزه گرمی برنده جایزه ما تولید کننده میزبانی این رویداد که توسط سازمان های تیم فوتبال آث میلان و سرگرمی شرکت Roc Nation.

بیشتر از Covid-19

اجرا خواهد شد عبارتند از Alicia Keys, Kelly Rowland, Robin Thicke, Gavin Rossdale و کریس Traynor از خار جی بوکانان از رقیب پسران و لولا Ponce.

نیز وجود داشته باشد ظاهر از سرگرمی و ورزشی از جمله شخصیتهای جوناس برادران, Kaká, Thierry Henry, کارلو Cracco و Danilo Gallinari.

بودجه مطرح خواهد شد به طور مستقیم امداد و آث میلان بشردوستانه بازوی Fondazione Milan, موسسات خیریه است که در حال کمک به مردم در طول COVID-19 ویروس همه گیر.

DJ Khaled گفت: “این جریان زنده است یک مثال زیبا از قدرت وحدت – نشاط بخشی و الهام بخش مردم در زمانی که مورد نیاز بیشتر است.

“من با افتخار میزبان یک لحظه ادای احترام به ستاره های بزرگ در ایتالیا و سراسر جهان است.”

ایوان Gazidis مدیر اجرایی میلان افزود: “این بحران ارائه شده چالش های بی سابقه ای برای همه ما است اما سهم این است که این کلید کارگران ساخته شده است فروتنی الهام بخش و هرگز فراموش نخواهد شد.

“مشارکت از جمله یک آرایه شگفت انگیز از استعداد در این رویداد ارائه خواهد شد ادای احترام اتصالات به آنها و من امیدوارم که کمک خواهد کرد که برای گسترش پیام امید و خوشبینی در طول این دوره دشوار است.”

:: از میلان با عشق در 8ساعت زمان انگلستان در یکشنبه 3 آوریل و می توان از طریق آث میلان کانال های اجتماعی AC Milan official app و جریان پلت فرم جزر و مدی. بینندگان می توانید کمک مالی از طریق کنسرت رسمی صفحه جمع آوری اعانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>