لیگ برتر راه اندازی ستاره بیمه خدمات درمانی جمع آوری کمک در میان coronavirus بحران

تعدادی از لیگ برتر بازیکنان ملحق شده اند نیروهای خود را برای ایجاد یک طرح است که با هدف بالا بردن بودجه برای بیمه خدمات درمانی خیریه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ستاره از جمله انگلستان کاپیتان هری کین راه اندازی این طرح به نام #PlayersTogether پس از انتقاد گسترده از بالا پرواز باشگاه های فوتبال’ تصمیم گیری به جای عدم پخش کارکنان دولت را طرح کردند.

در حالی که جزئیات این طرح مشخص نیست بیانیه ای منتشر شد به مناسبت راه اندازی آن گفت: آن کسانی که تا به حال “با همکاری بیمه خدمات درمانی خیریه با هم (NHSCT) به منظور کمک به آنها در تولید و توزیع بودجه به سرعت و کارآمد به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آن مشخص نیست چقدر از پول خود را فوتبالیست خواهد ارتکاب به این ابتکار.

وزیر بهداشت مت هنکاک در هفته گذشته به نام برای لیگ برتر بازیکنان به قطع پرداخت اما او در ستایش این طرح است.

او در توییتر نوشت: “گرمی این دل تصمیم از بسیاری از لیگ برتر فوتبال به ایجاد #PlayersTogether برای حمایت از بیمه خدمات درمانی خیریه. شما در بازی بخشی خود را.”

بیشتر از Covid-19

ارسال شده توسط تعدادی از لیگ برتر بازیکنان بیانیه ای اعلام کرد این طرح گفت: آن آمده بود در مورد “پس از گسترده مکالمات بین تعداد زیادی از بازیکنان از همه باشگاه های لیگ برتر”.

آن گفت: “طی هفته گذشته ما به عنوان یک گروه از لیگ برتر, بازیکنان, برگزار شد, مذاکرات متعدد همراه با چشم انداز ایجاد یک سهم صندوق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توزیع پول به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز در این COVID-19 بحران; کمک به کسانی که جنگ را در NHS خط مقدم و همچنین دیگر مناطق کلیدی نیاز است.

“این یک زمان بحرانی برای کشور ما و برای ما NHS و ما مصمم به کمک در هر راه که ما می توانیم.

“سهم که این طرح را تولید کمک خواهد کرد NHSCT سرعت اعطای کمک های مالی به خط مقدم برای حمایت در تعدادی از راه های, از جمله برای کمک به افزایش رفاه بیمه خدمات درمانی کارکنان و داوطلبان و بیماران نهفته COVID-19 و همچنین کمک به آنها در کار خود را حمایت از بسیاری از دیگر مناطق بحرانی نیاز هر دو در حال حاضر و در دراز مدت.

“#PlayersTogether است که در مورد ما به عنوان بازیکنان همکاری با یکدیگر برای ایجاد یک داوطلبانه ابتکار جداگانه برای هر باشگاه دیگر لیگ برتر و گفتگو است که می تواند کمک به دریافت وجوه مورد نیاز برای کسانی که به آن نیاز دارید در حال حاضر. سعی کنید و کمک به, همراه با بسیاری دیگر در کشور ایجاد یک تفاوت واقعی.

File photo dated 04-12-2019 of Tottenham Hotspur's Harry Kane.
تصویر: تاتنهام هری کین که در میان کسانی که به حمایت از ابتکار

“نماز ما و افکار بیرون رفتن برای همه متاثر از این بحران است. با به هم چسبیده, ما را از این طریق دریافت کنید. در خانه بمانند. محافظت از بیمه خدمات درمانی. صرفه جویی در زندگی می کند.”

منچستر یونایتد مهاجم مارکوس Rashford گفت: آن را به حال شده است در یک فرایند طولانی برای رسیدن به این مرحله و این که او کاپیتان باشگاه هری مگوایر بازی کرده بود و نقش مهمی در برقراری ارتباط اطلاعات در میان بازیکنان.

“آن سخت شده است. من فکر می کنم از ابتدا میدانستیم که آنچه که ما می خواستیم اما رسیدن آن به این مرحله دشوار بوده است,” او گفت: BT Sport.

“این آسان نیست بنابراین اعتباری به مردم است که نقش مهمی در آن است. ما می خواهیم برای کمک به در بهترین راه ممکن است و گرفتن پول به مکان درست است یک چیز است.

“من فکر می کنم شده است وجود دارد مقدار زیادی از موارد برای من شخصا که در آن ما سعی کرده ایم اما برای کمک به ما کمک نمی کند در بهترین راه ممکن است. و شما می توانید برخی از واکنش از آن است. ما می خواستیم به زمان ما با این تصمیم. خوشبختانه ما انجام داده اند درست است.”

سابق انگلستان و ایالات مدافع ریو فردیناند گفت: “من فکر می کنم بازیکنان تحت درمان قرار گرفتند ناعادلانه. آنها سعی کردند به آنها فشار به گوشه ای برای تصمیم گیری و تصمیم گیری ساخته شده توسط دیگر افراد را از جانب خود که من فکر می کنم خیلی غیر منصفانه است.

“بازیکنان به اندازه کافی بزرگ هستند و به اندازه کافی و همه آنها کسب پول بزرگ در لیگ برتر در حال حاضر و آنها حق دارند که پول رفتن به جایی که آنها را مشاهده کنید مناسب.

“من فکر می کنم آنها را ساخته اند یک تماس با خط مقدم از بیمه خدمات درمانی نگهداری آن دسته از افرادی که در خدمت جوامع است که ما همه از.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>