حامله, YouTube star و پسر متولد نشده می میرند

حامله, YouTube star نیکول Thea و او پسر متولد نشده اند و خانواده اش گفته است.

بیانیه ای از مادرش گفت که 24 ساله و نوزادش درگذشت در صبح روز شنبه را نشان می دهد که چگونه.

لندن رقصنده و تاثیر گذار است که در 180,000 Instagram followers و 90,000 در یوتیوب هشت ماه حامله بوده و به طور منظم نگه داشتن طرفداران خود را تا تاریخ در بارداری او که او تا به حال به عنوان “خوب”.

مادر او نشان داد که Thea و دوست پسر او Infinite ستاره جهانی Boga, 20 بود به نام فرزند متولد نشده خود را سلطنت.

او گفت: چند فیلم دختر فیلم برداری قبل از مرگ او منتشر خواهد شد در کانال یوتیوب.

یکی از او گرفتن بازیگران از معده او منتشر شد در همان روز او درگذشت و دیگری از پشت صحنه شوت از Thea وارد شدن به حمام از شیر و گل و گریپ فروت شد منتشر شده در یکشنبه.

دوست پسر او یک عضو از خیابان رقص تیم غنا Boyz به حال شده یک ویدیو از خود رقص با یک کالسکه در اوایل روز شنبه و گفت: در یک پست در هفته گذشته به اعتقاد او پسر او بود پس از رسیدن “روز دوشنبه”.

بیشتر از Youtube

دو هفته قبل از Thea مرگ زن و شوهر به حال منتشر شده تصویری از آنها را از بسته بندی خود را کیسه بیمارستان با همکاری Pampers.

در بیانیه خود گفت: “نیکول از قبل برنامه ریزی شده چند YouTube فیلم ها و Boga ساخته شده است این تصمیم به آنها اجازه می دهد تا به تواند پخش شود.”

او پرسید: برای حفظ حریم خصوصی “از آنجا که قلب ما واقعا شکسته شده و ما در حال تلاش برای مقابله با آنچه اتفاق افتاده است”.

“من دختر زیبا کودک Nicnac و من نوه سلطنت من دست شما را برای بقیه زندگی من تا زمانی که ما دوباره ملاقات در بهشت ابدی را,” او اضافه شده است.

Thea و دوست پسر او اعلام بارداری در ماه آوریل گفت: “خدا به ما بزرگترین نعمت است.”

طرفداران و همکار اثرگذارندهها پرداخت ادای احترام به Thea در رسانه های اجتماعی.

زیبایی وبلاگ نویس و استعداد عامل شانل Ambrose خود را تغییر Instagram تصویر پروفایل را به یکی از دوستان خود را و گفت: Thea مرگ “قلب من شکسته است عمیقا”.

طراح رقص شری نقره گفت که او “به طور کامل و کاملا دل شکسته”, در حالی که عشق جزیره ستاره الکساندرا عصا نوشت: “این قلب شکستن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>