فدرال رزرو “از نزدیک نظارت” coronavirus تاثیر آن بر چین و اثر است که آن می تواند در رشد اقتصادی جهانی رئیس جروم پاول روز سه شنبه گفت.

در شش ماهه شهادت قبل از کنگره پاول گفت: تهدید جدید می آید فقط به عنوان تجارت به ابهامات کاهش یافته اند هر چند که اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسد “انعطاف پذیر” برای جهانی headwinds.

با وجود تهدید از این ویروس گفت: سیاست تغذیه قرار گرفته است و پس از یک سری از کاهش نرخ در سال 2019.

“تا زمانی که اطلاعات دریافتی در مورد اقتصاد باقی می ماند گسترده سازگار با این چشم انداز فعلی موضع سیاست پولی خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند مناسب,” او گفت:.

او هر چند بیان برخی از سوء ظن در مورد نرخ بسیار پائین بودن نه تنها خود را با تغذیه, اما در دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان است. فدرال رزرو در سال گذشته برگزار شد یک سری از جلسات عمومی به بحث در مورد گزینه های سیاست در آینده در خصوص نحوه رسیدگی به رکود اقتصادی.

“این نرخ بهره پایین محیط ممکن است محدود به توانایی بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره سیاست به اندازه کافی برای حمایت از اقتصاد در یک رکود,” او گفت:.

پاول سخنان recapped فدرال ریزرو 61-صفحه شش ماه یکبار گزارش که نمایندگان مجلس دریافت شده در روز جمعه. او گفت: اقتصاد در حال رشد است به “نسیم” سرعت و به او اشاره کرد که اصول حمایت از مخارج خانوار هنوز “جامد است.”

بازار در واکنش به این اظهارات به عنوان آنها به شدت شبیه پیام از پاول و دیگر مقامات بیش از گذشته چند ماه. وال استریت بود که نشان می دهد 100 نقطه داو صنعتی به دست آوردن در.

“نرخ بهره می رویم تا خود بدون تورم بیشتر است و موسیقی به بازار سهام را گوش” گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

مذاکرات مشاغل, بازار, بودجه

پاول همچنین بر منافع قوی در بازار کار است. وی با اشاره به تعداد زیادی از فرصت های شغلی و گفت که کارفرمایان تمایل بیشتری به استخدام کارگران با مهارت کمتر و آموزش آنها.

“به عنوان یک نتیجه از مزایای قوی بازار کار را تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده” پاول گفت. “افرادی که زندگی و کار در کم درآمد و با درآمد متوسط در جوامع در حال پیدا کردن فرصت های جدید است.”

پاول ذکر دو بلندمدت چالش های اقتصاد در شهادت او: پایین بودن نرخ مشارکت نیروی کار و بهره وری. او همچنین وزن در بودجه فدرال با این استدلال که قانونگذاران باید مقابله با بالونی کسری بودجه و بدهی های ملی در حالی که اقتصاد قوی به ارائه فضای بیشتری برای واکنش نشان می دهند در طول رکود اقتصادی است.

“توسعه پایدار در بودجه فدرال نیز می تواند حمایت از اقتصاد رشد بیش از مدت طولانی,” او گفت:.

پاول ظاهر آغاز می شود و در ساعت 10 صبح و پس از یک سال که در آن تغذیه تیز ساخته شده pivot رفتن از یک سری از نرخ ثابت افزایش بیشتر در شیر پیش رو به کاهش و به طور کلی کاهش در سیاست های پولی.

این سیاستگذاری کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو اخیرا برگزار کرده است این خط در بیشتر حرکت می کند.

در علاوه بر این به صبر کنید و ببینید رویکرد بر نرخ, فدرال رزرو همچنان ادامه دارد و روزانه آن تزریق نقدینگی به بهره بانکی و یا مخزن بازار که در آن بانک ها را در کوتاه مدت تامین مالی. مقامات گفته اند که این عملیات را گذشته از طریق سه ماهه دوم به عنوان تغذیه در ادامه به تنظیم میزان ذخایر سیستم بانکی نیاز به کار به راحتی.

در سخنرانی خود پاول به نام استفاده از مخزن یک ویژگی های اندازه گیری و نه یک فرصت در سیاست های پولی با وجود تجمع در خطر دارایی است که آمده است همراه با ترازنامه گسترش است.

پاول و دیگر سیاستگذاران بوده است تحت فشار شدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه کاهش نرخ, اما آنها نشان داده اند با کمی مخالفت که آن را به چیزی قابل توجهی به آنها را به حرکت در هر دو جهت.

اما بازار انتظار بیشتر, کاهش, با کاهش نرخ در ماه سپتامبر با قیمت مناسب در حال حاضر و آتی معامله گران همچنین نشان می دهد حدود 46 درصد احتمال دیگری حرکت می کند در ماه دسامبر.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de