پاول می گوید: تغذیه نمی بینم منفی نرخ به عنوان “مناسب” سیاست ایالات متحده

رئیس فدرال جروم پاول گفت: بعید است که بانک مرکزی را سرگرم منفی نرخ بهره به عنوان گام بعدی برای کمک به اقتصاد در طول coronavirus را بترساند.

او گفت: تغذیه با تمرکز بر نرخ بهره و دیگر “نقدینگی ابزار” آن است که با استفاده از برای حفظ اعتبار جریان و بازارهای مالی عامل به درستی.

پاول صحبت کرد و پس از اقدام بانک های مرکزی برای کاهش نرخ بهره کوتاه مدت به نزدیک صفر و اجرای 700 میلیارد دلار از کاهش کمی.

“ما نمی بینیم منفی سیاست نرخ به احتمال زیاد به یک سیاست مناسب پاسخ اینجا در ایالات متحده” رئیس گفت: در پاسخ به یک سوال در یک کنفرانس تماس بگیرید.

در یک حرکت فوق العاده با هدف آرام کردن بازارهای مالی, فدرال رزرو کاهش بودجه آن رای به یک محدوده از 0% -0.25% آن در طول بحران مالی و برای هفت سال پس از. علاوه بر این بانک مرکزی اعلام کرد 700 میلیارد دلار خرید دارایی های خود برنامه که همچنین hearkened بازگشت به بحران است. پاول گفت: خرید دارایی ها شروع خواهد شد دوشنبه.

منفی نرخ بازده اوراق قرضه دولت تبدیل شده اند شایع در سراسر اروپا و ژاپن است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هل دادن تغذیه به صورت ساده تر سیاست پولی نیز با اشاره به بهره مندی از منفی نرخ.

خرید سهام یا اوراق قرضه شرکت های بزرگ

اما پاول گفت که بررسی سیاست های سال گذشته نشان داد که بانک فدرال ابزارهای متعارف مانند نرخ بهره و کاهش کمی هستند کافی است.

“ما به جلو هدايت و خرید دارایی ها به عنوان تغییرات و ترکیبات مختلف از این ابزار,” او گفت:.

در علاوه بر این به نیست با توجه به منفی نرخ پاول گفت: تغذیه نیز به دنبال ندارد و در حال گسترش آن خرید دارایی ها فراتر از Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار هدفمند در یکشنبه اعلام. برخی از فعالان بازار بر این باورند که فدرال رزرو ممکن است بخواهید به گام به ریسک دارایی مانند سهام و اوراق قرضه شرکت های بزرگ, هر چند این امر نیاز به مجوز کنگره به انجام این کار.

“این اختیارات قانونی است که ما به دنبال” او گفت:.

بازار در واکنش ضعیف به فدرال ریزرو حرکت با سهام بازار آتی سقوط تا آنجا که آنها می توانند قبل از اینکه متوقف شد. بدون رفتن به منفی نرخ بانک مرکزی در حال حاضر هیچ سمت چپ اتاق به کاهش است. برخی از تحلیلگران وال استریت اشاره کرد پس از اعلام این که تغذیه نمی, ذکر مداخله به تجاری بازار کاغذ که در آن شرکت ها برای نا امن کوتاه مدت تامین مالی است.

پاول گفت که بانک مرکزی هنوز گزینه های باز با وجود سقوط به پایین در نرخ.

“من فکر می کنم ما باید مقدار زیادی از فضا برای تنظیم سیاست ما,” او گفت:. او با تاکید بر اهمیت “نقدینگی ابزار” مانند دیگر حرکت می کند تغذیه ساخته شده به کاهش نرخ بهره برای بانک ها به قرض گرفتن از بانک مرکزی و ارائه دلار تعویض خطوط با جهانی دیگر بانک های مرکزی. بانک فدرال است “مقدار زیادی از قدرت چپ” در آن toolkit, او گفت:.

هزینه های اعتباری برای مصرف کنندگان در حال حاضر کم شده است هر چند پاول گفت: اما کسانی که با قویترین اعتباری پروفایل در تلاش بودند با دسترسی است. نرخ پایین خواهد شد “ماده خیلی بیشتر زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>