پاول در مورد اینکه آیا تغذیه به اندازه کافی قدرت شلیک: “ما در حال رفتن به اجرا از مهمات’

رئیس فدرال جروم پاول متعهد شنبه که بانک مرکزی به نگه داشتن با استفاده از این ابزار آن را برای مبارزه با رکود اقتصادی در آورده با کروناویروس بحران است.

در مصاحبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد بانک مرکزی و رئیس گفت: طرح اخیر فدرال رزرو گرفته خواهد شد کمک به تامین سرمایه برای کسب و کار است که به آن نیاز دارید و خواهد بود به ویژه هنگامی که این ویروس را تحت کنترل در آورده است.

“وقتی که می آید به این وام ما در حال رفتن به اجرا از مهمات است که اتفاق نمی افتد” پاول گفت: ان بی سی ساوانا اکلاهما. “ما هنوز سیاست اتاق در ابعاد دیگر به حمایت از اقتصاد است.”

بیش از دو هفته گذشته فدرال رزرو قرار گرفته و آن نرخ بهره به نزدیک صفر و آغاز کشت از اقدامات با هدف حفظ اعتبار در جریان است. فدرال رزرو همچنین اتحاد پیوست وزارت خزانه داری در برنامه هایی که ارائه کمک های مالی برای کسب و کار از تمام اندازه ها و شروع خرید اوراق قرضه و دارایی های دیگر که در آن نشده است invovled بود که قبلا به منظور آزاد کردن منجمد بازارهای اعتباری.

پاول گفت: تغذیه است که با هدف “مکان های که در آن اعتباری است که ارائه می شود که در آن باید ارائه شود.”

“ما می تواند گام و بازار که اتفاق می افتد. که یک چیز بسیار مثبت و مناسب ترین چیزی که در این بسیار غیر معمول وضعیت ما در” او گفت:.

در علاوه بر این به دیگر مراحل فدرال آمریکا مجددا راه اندازی آن برنامه خرید دارایی تعهد به خرید به عنوان بسیاری از اوراق قرضه به عنوان مورد نیاز برای نگه داشتن بازار و اقتصاد به درستی.

با اقتصاد ایالات متحده در حال آمدن به توقف در تلاش برای متوقف کردن ویروس مرگبار از, پخش كردن, پاول تاکید کرد که این یک حالت عادی رکود در آورده با یک بحران در یک بخش خاص از اقتصاد است.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا به صورت سریع از سرگیری فعالیت های اقتصادی پاول ارائه نمی دهد نظر در زمانی که او فکر می کند که مناسب خواهد بود.

“ما در حال کارشناسان در بیماری های همه گیر بیش از اینجا. ما نمی تواند به این تصمیم. من می خواهم بگویم که ما تمایل به گوش دادن به انتظار” پاول گفت. “دکتر Fauci گفت: این ویروس در حال رفتن به مجموعه ای از جدول زمانی. که برای تلفن های موبایل راست به من,” او اضافه کرد: با اشاره به Anthony Fauci کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو.

او گفت: رشد قوی بوده است و در غیر این صورت او انتظار دارد که برای ادامه یک بار این ویروس را تحت کنترل در آورده است.

“ما در حال تلاش برای ایجاد یک پل از یک اقتصاد قوی به محل دیگری از قدرت اقتصادی” پاول گفت. “این چیزی است که ما وام می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>