Potbelly می گوید آن را بازگشت $10 میلیون وام کسب و کار کوچک زیر دیگران پس از خشم

یک علامت هشدار Potbelly ساندویچ مشتریان فروشگاه است که در آن باز است برای انتخاب و بایگانی اطلاعات تنها به دلیل شیوع کروناویروس در واشنگتن دی سی, ایالات متحده در روز سه شنبه 17 مارس سال 2020 است. عکاس: اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

Potbelly روز شنبه گفت که آن را بازگشت آن 10 میلیون دلار وام از حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک و آن را جدیدترین قابل توجه نام به بازگشت بودجه.

ساندویچ فروشگاه های زنجیره ای به شرح زیر دیگر شرکت های عمومی مانند رستوران استیک روت کریس و لرزش زیستن را به عقب دولت در بودجه به منظور کمک به کسب و کار برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر. 350 $میلیارد دلار مجموع سهم زد خشک در اوایل این ماه, تکان دهنده خشم در برابر بزرگ کلاه عمومی شرکت هایی که موفق به دریافت کمک.

دولت اختصاص داده است حداقل $243.4 میلیون از PPP وام به عموم معامله شرکت با توجه به تحقیقات از مورگان استنلی. این برنامه در درجه اول طراحی شده برای کمک به مادر و پاپ مغازه ها به حفظ پرداخت کارکنان خود را. Potbelly که با دریافت حداکثر مبلغ وام, بازار کلاه $71.2 میلیون.

“ما را شگفت زده و نا امید زمانی که صندوق به سرعت خسته بسیاری از ترک بدون کمک” Potbelly در بیانیه ای گفت شنبه. “ما در حال بازگشت PPP وام پس از روشن شدن بیشتر از وزارت خزانه داری.”

Potbelly گفت: فروش آن به طور چشمگیری کاهش یافته که این ویروس آمار و که آن را مجبور کردند به کارکنان مکان های نزدیک و به طور قابل توجهی کاهش حقوق در تمام سطوح. به منظور پشتیبانی در فروشگاه کارگران این شرکت گفت: این اعمال برای وام کسب و کار کوچک. آن است که در حال حاضر به دنبال جایگزین روش های تامین منابع مالی.

اموزش نوازی, گروه که دارای روت کریس استیکهاوس بازپرداخت 20 میلیون دلار آن را دریافت از طریق PPP استفاده از طریق دو شرکت های تابعه. آن است که در حال حاضر وزن گزینه های دیگر برای تامین بودجه در آینده.

زاینده رود نیز به پشت آن 10 میلیون دلار PPP وام آن استفاده پس از بسته شدن حدود نیمی از آن 120 مکان در سراسر جهان. زنجیره ای مجبور شده است به کردند و یا دراز کردن بیش از 1000 کارکنان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کرکره کسب و کار در سراسر ایالات متحده

Shake Shack مدیر عامل سفت Garutti و بنیانگذار دنی مایر گفت: در یک پست وبلاگ که بازگشت سرمایه می تواند با توجه به مستقل رستوران “که به آن نیاز دارید (و) بدست نمی هر گونه کمک.”

دیگر بزرگ عمومی شرکت حاضر به بازگشت وام با وجود راهنمایی های جدید صادر پنج شنبه توسط وزارت خزانه داری و انجمن کسب و کار کوچک است که می افزاید: وضوح در مورد آن شرکت های واجد شرایط برای وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>