scyther5 | iStock | گتی ایماژ Plus

سرگرمی بزرگسالان سایت Pornhub فقط به مردم گیر در coronavirus مستند یک راه برای عبور از وقت خود را.

این شرکت این هفته اعلام کرد حق بیمه رایگان عضویت برای بینندگان در فرانسه و اسپانیا پس از انجام همین کار را برای ایتالیا یک هفته قبل.

“در پرتو گسترش قرنطينه ما در حال گسترش رایگان ، حق بیمه برای این ماه را به دوستان ما در فرانسه! Pornhub نیز اهدای این ماه فروش از Modelhub… شجاعت فرانسه!” شرکت در آن نوشته شده حساب توییتر شنبه.

آن را اعلام کرد و همین کار را برای اسپانیا در یک شبیه جیر جیر. Modelhub است ، به محتوای اصلی.

حق اشتراک به طور معمول هزینه $9.99 در هر ماه و یا $7.99 در هر ماه با یک سال بسته است. حق بیمه ارائه می دهد بدون تبلیغات و سریع تر جریان با سرعت بالا محبوبیت بالاتر, تصویری, کیفیت, کامل, دی وی دی “با احتیاط صورت حساب” و در هر زمان لغو با توجه به Pornhub وب سایت.

فرانسه و اسپانیا و ایتالیا در میان کشورهای اروپایی سخت ترین ضربه coronavirus که شهروندان ملزم به ماندن در خانه برای آینده قابل پیش بینی در تلاش برای کند کردن این ویروس را گسترش.

Pornhub ترافیک دیدم چشمگیر خوشه در هر سه کشور پس از ارائه می دهد اعلام شد, آمار, از وبلاگ خود را “، بینش” نشان داد.

افزایش بینندگان بعد از ظهر

Pornhub در واقع منتشر شده یک سری از نمودار در یک پست وبلاگ با عنوان “Coronavirus بینش” نشان می دهد که چگونه ترافیک سایت افزایش یافته است که میلیون ها نفر در سراسر جهان به خود منزوی در خانه های خود. در این روز که عضویت در حق بیمه رایگان آمار و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا ترافیک در هر کشور پرید عظیم 57% و 38% و 61 درصد نسبت به “متوسط روز” به ترتیب این شرکت نشان داد.

در سراسر جهان در 17 مارس روز با تازه ترین داده های موجود در ترافیک به Pornhub شد تا 11.6%.

آمار “به وضوح نشان می دهد که مردم در سراسر اروپا خوشحال بودند که حواس او را پرت در حالی که در قرنطینه صفحه اصلی” شرکت نوشت و در وبلاگ خود.

بعد از ظهر ترافیک شروع به پریدن کرد و همچنین, که این وبلاگ نویسندگان نسبت به بیشتر مردم در حال کار از راحتی از خانه خود را. در سراسر جهان ترافیک در 1 p. m. در 17 مارس بود 26.4 درصد بالاتر از حد معمول است.

افزایش ترافیک به سایت های بزرگسالان به نظر می رسد مرتبط با این ویروس را گسترش و افزایش در تعداد از مردم در حال کار از خانه. در دو هفته اول ماه مارس ترافیک از ایالات متحده, سایت بزرگترین بازار شد تا حدود 2 درصد نسبت به یک روز عادی اما در مارس 17, آن را تا بیش از 6٪.

کانادا و انگلستان نشان داد مشابه بالا رفتن ترافیک اعداد از افزایش نرخ 2% بالاتر استفاده از آنچه این شرکت به نام “روز به طور متوسط” در پایان ماه فوریه به بیش از 7 درصد بالاتر این هفته است. در هلند ترافیک تا به حال شروع به پریدن کرد به 14 درصد بالاتر در حدود دو هفته است.

بالاترین پرش ترافیک در کشور بدون عضویت رایگان را ارائه می آمد از هنگ کنگ که به 23.4 درصد افزایش در 17 مارس و به دنبال آن هند با 18 درصد افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de