وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo ادعای وجود یک “مقدار قابل توجهی از شواهد” که COVID-19 آمد از یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

این دیدگاه که اکو کسانی که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سه روز پیش در تضاد با بیانیه ای از ما سازمان های اطلاعاتی این هفته گفت: COVID-19 به نظر نمی رسد به انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی.

نه رئیس جمهور تهمت و نه خود دولت تولید کرده اند هیچ گونه شواهد است.

طی مصاحبه ای با ABC این هفته آقای Pompeo گفت: “وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان.

Donald Trump was speaking at a White House press conference
مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد به نفس COVID-19 از چین آمد آزمایشگاه

“بهترین کارشناسان تا کنون به نظر می رسد فکر می کنم آن را انسان ساخته شده است. من هیچ دلیلی برای کافر که در این نقطه است.”

وقتی مصاحبه کننده اشاره کرد که این شد نتیجه ما سازمان های اطلاعاتی Pompeo به سرعت عقب نشینی: “من دیده ام چه جامعه اطلاعاتی گفته است. من هیچ دلیلی برای این باور است که آنها آن را کردم اشتباه است.”

می آید رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او تا به حال دیده شواهد ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه, اما حاضر به ارائه جزئیات بیشتر.

بیشتر از Covid-19

این تئوری توطئه که این ویروس شده است ساخته شده است ترویج ضد چین فعالان و برخی از حامیان رئیس جمهور تهمت که ادعا کرده اند آن را در یک دولت چین سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه.

این ووهان موسسه ویروس شناسی است را رد کرد و اتهامات و دیگر مقامات آمریکائی عنوان احتمال است.

روز پنج شنبه در دفتر مدیر اطلاعات ملی این تهاتری برای وب از ما جاسوسی سازمان های, گفت: آن را به حال حکومت کردن ویروس بودن انسان ساخته شده اما هنوز بررسی دقیق منبع جهانی و همه گیر.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

ما از مقامات آشنا با هوش و گزارش و تحلیل باید گفت برای هفته ها است که آنها را باور دانشمندان چینی توسعه یافته این ویروس در دولت سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه.

آنها بر این باورند که یا معرفی از طریق تماس انسان با حیوانات در یک بازار گوشت در مرکز شهر ووهان و یا می توانست فرار از یکی از دو ووهان آزمایشگاه های دولتی معتقد به انجام تحقیقات غیر نظامی را ممکن است خطرات بیولوژیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de