Pompeo تحمیل محدودیت های ویزا در Huawei, چینی دیگر شرکت های فن آوری با استناد به نقض حقوق بشر

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه در آوریل 29, 2020, در واشنگتن,DC.

اندرو بیلبائو | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت ایالات متحده به اعمال محدودیت های ویزا در چین شرکت های فن آوری, آخرین حرکت می کند انتظار می رود به کرنش و روابط بین واشنگتن و پکن است.

“وزارت امور خارجه تحمیل محدودیت های ویزا در برخی از کارمندان چینی با تکنولوژی شرکت Huawei که ارائه حمایت مادی به رژیم درگیر شدن در نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر در سطح جهان” Pompeo گفت.

وزیر امور خارجه Huawei شرح داده شده به عنوان “بازوی حزب کمونیست چین نظارت دولت است که بازرسان سیاسی مخالفان و را قادر می سازد تا توده اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ و قراردادی بردگی از جمعیت آن حمل می شود در سراسر چین است.”

او را متهم و برخی از کارکنان این شرکت از ارائه “حمایت مادی به حزب کمونیست چین رژیم که مرتکب نقض حقوق بشر” اما او نمی ارائه جزئیات در کارکنان.

به سفارت چین در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد Pompeo اعلام.

Pompeo که قبلا توضیح داده هواوی و دیگر چینی خارجه-حمایت از کسب و کار به عنوان “اسب تروا برای هوش” گفت که روز چهارشنبه اقدامات باید به عنوان یک هشدار برای دیگر شرکت های فن آوری.

“شرکت های مخابراتی در سراسر جهان باید در نظر خود را در توجه: اگر آنها در حال انجام کسب و کار با Huawei آنها انجام کسب و کار با حقوق بشر به سوءمصرف” ملت دیپلمات ارشد گفت.

در اوایل این ماه Pompeo گفت: آمریکا به دنبال ممنوعیت Infinite به عنوان به خوبی به عنوان دیگر چینی برنامه های رسانه های اجتماعی با استناد به نگرانی های امنیت ملی.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی شکایت کرده است که چینی مالکیت معنوی و سرقت مقرون به اقتصاد میلیاردها دلار درآمد و هزاران نفر از شغل. آنها همچنین گفت که آن را به تهدید امنیت ملی است. پکن مدعی است که آن را نمی کند و شرکت در سرقت مالکیت معنوی.

ادامه مطلب: Pompeo طول می کشد هدف در چینی شرکت فنی بیش از سرقت اطلاعات نگرانی

Pompeo سخنان آمده در پاشنه, بریتیش, نخست وزیر بوریس جانسون تصمیم به پاکسازی Huawei تجهیزات از کشور به شبکه 5G تا پایان 2027. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقبال برگشت که اعلام شد سه شنبه و بیشتر محدودیت Huawei رد پای جهانی.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون برای اعمال تحریم بر چین در پاسخ به تداخل آن با هنگ کنگ استقلال. او همچنین یک فرمان اجرایی را امضا پایان درمان ترجیحی است که هنگ کنگ به مدت طولانی لذت می برد.

چین وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت که پکن را تحمیل تحریم های تلافی جویانه علیه آمریکا افراد و اشخاص در پاسخ به این قانون با هدف قرار دادن بانک ها هر چند بیانیه منتشر شده از طریق رسانه های دولتی نیست مراجعه کنید به منظور اجرایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>