‘سیاسی محاکمه’: مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار حکم دادگاه در اظهارنامه مالیاتی خود را

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی دیده می شود توسط نیویورک دادستان دادگاه عالی ایالات متحده حکم داده است.

درخواست برای مشاهده این اسناد بخشی از یک پرونده جنایی به اتهام hush-پرداخت پول به زنان ادعا می کنند که آنها تا به حال امور با رئیس جمهور ایالات متحده.

با این حال در یک جداگانه حکم دیوان عالی کشور گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد به دست بیش از پرونده های مالی خود را به کنگره که به دنبال آنها را برای بیش از یک سال است.

در پاسخ رئیس جمهور ایالات متحده – که سخت در تلاش خود را برای حفظ سوابق مالی خصوصی – توئیتر خود نوشت: “این همه سیاسی دادستان است.”

US President Donald Trump sits with his arms crossed during a roundtable discussion on the Safe Reopening of Americas Schools during the coronavirus pandemic, in the East Room of the White House on July 7, 2020, in Washington, DC. (Photo by JIM WATSON / AFP) (Photo by JIM WATSON/AFP via Getty Images)
تصویر: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی برگزار می شود توسط رئیس جمهور دیرین شرکت حسابداری Ncmec ایالات متحده آمریکا

“من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York,” او نوشت.

“منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!”

وی افزود: “دادگاه در گذشته داده اند ‘گسترده احترام’. اما من نه!”

بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

در نیویورک مورد دادگاه عالی قضات را رد کرد و استدلال توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا و پلیس آمریکا که رئیس جمهور است و ایمنی از بررسی در حالی که او دارای دفتر یا که دادستان باید نشان دهد نیاز بیشتری از حد نرمال برای به دست آوردن سوابق.

اظهارنامه مالیاتی برگزار می شود توسط رئیس جمهور دیرین حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا است که گفت: آن را مطابق با حکم دادگاه.

آن است که به احتمال زیاد حداقل چند هفته قبل از دادگاه از مسائل رسمی و قضاوت است که باعث گردش اسناد.

به این دلیل که هیئت منصفه در روند محرمانه است که احکام آن را بعید است که هر یک از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی عمومی تبدیل خواهد شد به زودی.

بر خلاف سایر اخیر رئیس جمهور, آقای ترامپ حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و اسناد دیگر است که می تواند به ارائه جزئیات بیشتر در ثروت خود و فعالیت های خود, خانواده, املاک و مستغلات شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی توسط دادستان منطقه منهتن دفتر دادگاه writs صادر شد به Ncmec برای سوابق مالی – از جمله نزدیک به یک دهه از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی – به بیش از تبدیل به یک هیئت منصفه عالی در شهر نیویورک است.

بررسی راه اندازی در سال 2018 به آقای تهمت و تهمت سازمان موجب شد با ادعای hush پرداخت به دو زن است که گفت: آنها در گذشته روابط جنسی با او بالغ بازیگر فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal.

Mr تهمت را رد کرده است داشتن روابط با زنان است.

پس از دیوان عالی کشور حکم دادستان منطقه منهتن سایرس ونس گفت: “این یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس – حتی یک رئیس جمهور – بالاتر از قانون است.”

حاکم بر کنگره درخواست برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بازده مالی مورد به دادگاه های پایین و بدون چشم انداز روشن برای زمانی که این مورد ممکن است در نهایت حل و فصل شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>